Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla nowych abonentów)


JanuszF
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Pocieszę Cię - dało się. Zadzwoniłem jeszcze raz i mam C+ za 14,95 i HBO za 19,90. Niestety niżej już nie. W ICA już zmiany naniesione. Oczywiście dalej Premium HD gratis. Pzdr.

 

A na jaki okres czasu dostales taka oferte (jaka masz umowe i na jaki numer dzwoniles?) bo tez sie przymierzam? :>

 

 

Dostałem na 6 miesięcy ale mogę wcześniej zrezygnować, mam komfort od listopada na 13 miesięcy z HD gratis. Dzwoniłem na 223104565 powiedziałem że chcę zrezygnować z opcji i gość mnie przełączył gdzie indziej. Wcześniej miałem 2 telefony z 503200020 ale dawali tylko po 19,90 i nic mniej. Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wiadomo przeciętnego kowalskiego stać dać za platformę około 40-50zł.....Wasza oferta mija się z ceną,tylko promocje grudniowe są w miarę ok a najlepsza z 2008roku.

W tamtym roku zmienili ponownie promocje około 24.marca - ciekawe czy w tym roku bedzie podobnie ale patrząc na narzekanie ludzi powinni przemyslec sprawe i sie zawczasu zreflektowac bo faktycznie w tym roku jak "takie promocje" będa dawać to zamiast in plus abonentów to ubedzie im ludzi .

Canal+, nie Cyfra+,kończy 15 lat

to może na ten malutki jubileusz w końcu dorzucą Canal+ normalnie do pakietu tematycznego do abonamentu i nie będa sobie kazać osobno dopłacać to tego ... bo to śmieszne

P.S>

taka była "fajna" dyskusja to Pan Moder powycinał prawie wszystko ..hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeliczyłem i Opcja Full Cyfry łącznie z kanałami dla dorosłych i dekoderem HD,z promocją wychodzi około 215zł.

 

Zapraszam do zapoznania się z ofertą Sky UK

Full Pakiet kilkaset programów za 48,5 Funta ,Sky Uk ma całego satelitę dla siebie.

Dodatkowo można mieć nielimitowany internet 20MB za 15 Funtów.

 

I przedstawiciele Cyfry mówią ze taniej być nie może,Polska to raj dla tych Francuzów.I ktoś powie ze oferta cyfry jest super,Ale to tak jest w kraju gdzie najbogatszemu z TOP 10 Świata Hindusowi sprzedaje się huty stali za pietruszkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję, żebyś teraz zrobił dokładnie to samo z N-ką, która jest "Polska". Przelicz sobie pełną ofertę po NORMALNYCH cenach, a zobaczysz, że Polska to nie tylko raj dla Francuzów, ale też dla niektórych Polaków.

 

PS Zastanawiam się jak po promocyjnych cenach wyszło Ci 215 zł :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 kwietnia konczy mi sie 13-sto miesieczna umowa, mam powitalny z canal+ i chce przedluzyc umowe przechodząc na podstawoowy z c+ dzwonilem wlasnie pod 223104565 i cena jaka mi zaproponawali to 57zł (18 miesieczna umowa). Śmiechu warte, czy da sie zejsc nizej np. na 42zł tak jak w grudniu bylo, nie wiem jak z nimi teraz zagrac, wypowiedziec i czekac na tel?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to eNka zaczęła akcje reklamową i atak w TV że wszystkie kanały HD maja gratis i za darmo , że najtańszy abon.ze wszystkimi kanałami tematycznymi - 48 zł umowa na 13 mies. - itd- itd

ciekawe jak na to zareaguje cyfra no bo teraz tą promocją co zaproponowali sie najnormalniej tylko ośmieszają . umowa na 13 mies. promo wiosenne cyfry 2010.

dodatkowe opłaty do abonamentu:

"Canal+ w superofercie" ........tylko za ......................................................................19,90 :lol:

"kanały HD".......................tylko za .....................................................................25,90 :lol:

"Orange Sport"...................tylko za .......................................................................10 :lol: 1 biedny kanał 10 zł :shock:

"Opcja HBO" ......................tylko za ......................................................................22,43 ale tylko przez 8 m - potem 29,90 zł

"Opcja Filmbox" ...................tylko za .....................................................................11,25 ale tylko przez 8 m. - potem 15 zł

"Cinemax" ........................tylko za .......................................................................15 zł za 2 strasznej jakościowo obrazu kanały

w sumie opłaty dodatkowe do abonamentu w promocji 104,48 zł

 

to za co płaci się abonament w komfortowym+ 63,90 zł :?:] - za Discovery i National G. ? a może za TVP1 i TVP2 :lol2:

tyle w temacie - super super promocja :censored:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chocibyś tutaj "kupę :D "zrobił zachwalając N , to i tak nikogo nie przekonasz. Po prostu wiekszość tutaj uważa, że oferta programowa Cyfry jest dla nich najlepsza. Poza tym co z tego, że niby mam płacić 48zł/ dolicz ich kanał hmm premium Nfilm/ gdy akurat tam nie ma kanałów które by mnie interesowały-więc tak naprawdę wywaliłbym tą kasę w błoto. Nie zawsze się liczy tylko kasa. Po co kupujesz lepszy samochó a przez to droższy przecież całe życie możesz jedzić maluchem lub syrenką - przecież do celu dojedziesz i tym i tym droższym nieprawdaż?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja akurat n-ki brał na razie nie będą ale zgadzam się z @ mdka że cena jaką cyfra chce za pakiet komfortowy+ to kpina.

Przecież większość programów z tego pakietu to programy utrzymujące się z reklam a ilość reklam jaka ostatnio zaczęła się pojawiać

w tych programach potrafi skutecznie zniechęcić człowieka do ich oglądania.

Według mnie żadna z platform nie oferuje obecnie atrakcyjnej promocji i wszystkie stosują obecnie podobną taktykę.

Czyli w poprzednich promocjach zgromadzili stadko jeleni któremu to kończą się obecnie umowy.

Więc teraz należy sprawdzić kogo i na ile da się wydoić.

Stadko się na pewno skurczy ale będzie bardziej dochodowe.

Jesienią znów się zorganizuje jakąś megapromocje i liczebność stadka się wyrówna lub nawet powiększy - przecież te reklamy które nadają muszą mieć określoną widownię

żeby dało się na nich zarabiać.

Myślę że nikogo tu nie uraziłem bo ja też należę do tego stadka.

Jednak na obecną promocję się nie piszę.

Całkiem możliwe że ostatni tydzień przed świętami z czymś ciekawszym jeszcze wylecą.

A jak nie to poczekam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pawcho jakby już to cyfra jest trabantem a N maluchem,ale Cyfra ma cudowne paliwo w postaci Canal+ i jest ciut lepsza.Jeśli chodzi o nowe promocje,to cyfra na miano nawet trabanta nie zasługuje.Co najwyżej Starego roweru z czasów komuny co nadaje się na złom :lol2:

 

Gierappos gadasz głupoty,przy podpisywaniu umowy w promocji z plusem.Owszem konsultant może nie wiedzieć,bo nie ma twojej umowy z plusem przy sobie,czy podajesz prawdziwe informacje.Ale jak się dowiedziałem dane nowego abonenta Cyfry,są sprawdzane czy jest taki abonent w Plusie.Jeżeli ci potem wrzucą takie jak są teraz warunki to :evil::lol2:

 

O podpisaniu umowy u dystrybutora bez pokazania umowy Plusa,nie ma szans.

Jak chcesz ale to ty ich wprowadziłeś w błąd i mogą ci dać promocje zwykłą.Albo kara umowna,bo kto kłamał ty czy oni.Prawo jest po ich stronie :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to eNka zaczęła akcje reklamową i atak w TV że wszystkie kanały HD maja gratis i za darmo , że najtańszy abon.ze wszystkimi kanałami tematycznymi - 48 zł umowa na 13 mies. - itd- itd

ciekawe jak na to zareaguje cyfra no bo teraz tą promocją co zaproponowali sie najnormalniej tylko ośmieszają .

 

....

tyle w temacie - super super promocja :censored:

Można przypuszczać że Cyfra+ odpuściła sobie walkę o nowych klientów. Nie zostało ich tak wielu do pozyskania. Jeśli do tej pory nie skorzystali z płatnej telewizji to znaczy że albo nie była im potrzebna albo nie było ich na nią stać. Taki klient to żaden klient dla Cyfry+. Po co wydawać kasę na reklam i robić dla takich potencjalnych klientów ekstra promocje jak na nich i tak się nie zarobi. Wydaje mi się że Cyfra teraz będzie stawiać na utrzymanie abonentów. Już nie będzie się opłacało zrezygnować i podpisać nowa umowę. enka musi walczyć o każdego klienta bo z taka liczbą abonentów jaka maja to nigdy nie wyjdą na swoje. Stad te promocje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radix masz rację. Faktycznie aktualna promocja jest kichowata. Jednak z ddrugiej strony nie moga ciągle dawac takich promocji jak w grudniu. Jakby ciagle jechali na takich niskich promocjach to właścciwie powinni by wtedy na stałe obniżyc ceny. Gdzieś tam wczeeśniej napisałem - wgrudniu były super promocje i jakoś nie przybyło im tabunu nowych abo. poza tym każdemu kiedyś kończy się okres promocyjny i płacz bo chciaałby przedłuzy umowę na podobnych zasadach jak miał, a tu nowe promo słabsze tak to bywa. Dlatego nazwane jest to promocjami masz farta trafiłeś na grudniową masz, masz "pecha" trafiłeś na wiosenną - jak ja hehe. Dobrze to ujął sat 188

To tak jakby miec pretensje do sklepów, że wiosenne wyprzedaże nie trwają cały rok tylko kilkanaście dni. Tutaj jakoś nikt nie zgrzyta zębami. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cyfra przyzwyczaiła nas ostatnio, że potrafi w dobrej cenie dać dobry towar (z wyjątkiem kiepskich dekoderów sd). I dlatego też po raz pierwszy w roku ubiegłym zostałem jej klientem. Dekoder strong 6880 to porażka, ale ledwo bo ledwo jestem w stanie to znieść, bo cenę za abo plus canal+ jestem w stanie zaakceptować. Zresztą co do dekodera, to myślałem o jego kupnie i cyfra, wzorem operatorów komórkowych, mogłaby dać np. rabat 50% na okres 12 miesięcy, jeżeli mam własny dekoder. Tutaj jest duże pole do popisu dla wszystkich operatorów telewizji cyfrowej. Wracając jednak do dyskusji, zaproponowana mi oferta utrzymaniowa oraz nowe promocje w takiej postaci jak teraz będą skutkować tym, że z końcem maja rozstaję się z cyfrą. Enka niby ma lepsze promocje, ale towar taki sobie (za wyjątkiem dekoderów) i ligi mistrzów. Polsat z kolei jest po prostu drogi - stosunek ceny do jakości jest fatalny. Kończąc, z dużym prawdopodobieństwem zostanę od czerwca klientem kablówki. Ma to co chcę w jednym miejscu, m.in. canal+, w rozsądnej cenie, z dekoderem takim sobie, ale podsumowując całość, wychodzę na tym najlepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś tam wczeeśniej napisałem - wgrudniu były super promocje i jakoś nie przybyło im tabunu nowych abo.

 

Promocje w grudniu nie były interesujące dla przeciętnego Kowalskiego. Aby dostać TV lub multiroom, trzeba było mieć pakiet Komfortowy lub Prestiżowy. Dla abonentów Powitalnego lub Podstawowego nie było niemal nic (niemal bo można było dostać opcje HD - ale skoro większość Polaków nie posiada albo TV HD lub dekodera HD, to... :( ) lub kilka miesięcy Canal + i HBO za darmo (to było już niezłe).

Nie ma co się łudzić. Pakietem rodzinnym dla Kowalskiego jest pakiet Komfortowy. Dopiero tam jest kilka więcej programów z bajkami, dopiero tam pojawia się więcej sportu. Można też wykupić opcję z Canal +. Ale to wszystko kosztuje.

A tymczasem CP w pakiecie Familijnym oferuje za nieco mniej więcej programów dla dzieci i sportu. Dodatkowo mają Polsat. Nic dziwnego, że nawet bez specjalnych promocji łapią kolejnych klientów.

C+ chyba wybrała. Postawiła na klientów z grubszym portfelem, albo z większą ilością czasu, którzy mają go dostarczenie dużo, aby oglądać kilkadziesiąt programów w lepszej niż CP jakości, co widać dopiero na większych i nowszych telewizorach. I odpuściła sobie takich jak ja - przeciętnych Kowalskich. To dlatego po zakończeniu umowy rozważam przejście do innego operatora...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@pawcho

"wgrudniu były super promocje i jakoś nie przybyło im tabunu nowych abo"

Na sam telewizor podpisało umowę 60 tysięcy ludzi.

 

Bo właśnie ten telewizor był wabikiem i motorem napędowym tamtej promocji , taka już natura ludzka - dają coś za darmo , trzeba korzystać ( bo złotówka za tv ,nowy , lcd ,to jak za darmo )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...