Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja dziś sam się zglosilem do DUK Kraków. I dobrze zrobilem bo jak wspominałem kilka postów wcześniej nie było żadnego odzewu z ich strony, a okazało się że przy wypowiedzeniu umowy w punkcie nie wyraziłem zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych. Ostatecznie po krótkich negocjacjach mam:

Comfort

Multi

Extra

6xC+

3xHBO

History

Sundance

I Filmbox ale tylko na 4m-ce

Kubek w prezencie, Umowa na 15 m-cy w łamańcu za 64,92 zł Pace 500gb za free. Pewnie te 5 zł bylo do ugrania ale nie jutro koniec umowy no i sam do nich sie zgłosiłem wiec byłoby trudno aczkolwiek realne. Zastanawialem sie nad MR ale chcieli 49 za aktywacje (wcześniej nie miałem tego) 6m-cy za 0 a później 5zl - z racji tego ze nie jest mi to za bardzo potrzebne opuściłem.

 

A do tych, co nie doczekali się jeszcze kontaktu ze strony nc sprawdźcie czy nie było cofnięcia zgody na przetwarzanie danych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maklerX hbo masz na 15 miesiecy ??

 

za dekoder nie placisz zadnej jednorazowej oplaty??

turbo box jest lepszy gorszy od pace ??

 

Tak hbo do konca umowy, tak tez miałem wczesniej. Za dekoder żadnych kosztów nie ma. Trudno mi powiedzieć który lepszy, mi ten wystarcza dodatkowo odblokuja mi 250gb.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć.

Umowa przedłużona na 15 m-cy i mam to co chciałem. Zaczęli mi wysyłać codziennie sms-y i już mnie to denerwowało, a że korespondencja mailowa się urwała (nie dali mi odpowiedzi na moją propozycję) to postanowiłem zadzwonić na nr z sms-a 122947850. Pani spytała co mnie interesuje, a ja że Comfort+, Extra+, Multi+, 6xC+, 3xHBO, Pace, multiroom na 15 m-c, jej propozycja to 59,90 zł na to ja że się zastanowię i poprosiłem o info do kiedy mam oddać sprzęt bo umowa do końca września i wtedy Pani przypomniała sobie o kierowniku :) i ten zaproponował 54,90 zł na 15 m-cy za wszystko, więc się zgodziłem. Nie wspomniała ani słowa o łamańcu to chyba będę miał stałą. Mi pasuje oferta do tej pory płaciłem 54,00 zł, ale bez HBO no i kubek gratis jeszcze dostanę hehhe. Powodzenia i dzięki za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę się dałem wydymać, ale tylko dlatego że jutro nie mam czasu ani minuty z nimi gadać...

 

A więc tak, dzwoniłem do Krakowa dziś trzy razy, wczoraj dwa razy w tamtym tygodniu pisałem e-mail ale cały czas ta sama odpowiedz że nie da się zrabatować multiroom z tego w względu że mam dwa dekodery PVR że ich system nie puszcza, każdy mówił to samo. Uwierzyłem. Czy to prawda czy nie, już nie chcę się nigdy dowiedzieć :D

 

Ale ostatecznie zdecydowałem się na ofertę.

 

Comfort

Multi

Extra

6xC+

3xHBO

cinemax 6miesiecy

Multiroom

Pace 500GB

Philips 250GB

NEtvod konto podstawowe

nc+ go, 10 zł za aktywację każdego urządzenia potem korzystanie z free

 

 

Wszystko za 53,26 + 20 za multiroom.

 

Może i by pocisnął ten multiroom za darmo w końcu ale jutro nie mam czasu na to, pyza tym wytrzymali mnie do końca a dzieci by mnie zamordowały jakby odcięli im bajki :D

 

Ogólnie lepsze to niż ofertaSoloża :D

 

Powodzenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drodzy Forumowicze. Przed wczoraj przedłużyłem, po pisemnym wypowiedzeniu, umowę.

na następujących warunkach. Oferta krakowskiego DUK.

 

Umowa na 15 miesięcy:

Comfort+ extra+

6xCanal+

3xHBO na 15 m.

C+ VOD

z MR od cyfry+ za 0 zł

Najem pace'a za 0 zł

- w cenie:

4 m. x 0 zł i 11 m. x 79,90 zł.

 

Pozdrawiam serdecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć.

Umowa przedłużona na 15 m-cy i mam to co chciałem. Zaczęli mi wysyłać codziennie sms-y i już mnie to denerwowało, a że korespondencja mailowa się urwała (nie dali mi odpowiedzi na moją propozycję) to postanowiłem zadzwonić na nr z sms-a 122947850. Pani spytała co mnie interesuje, a ja że Comfort+, Extra+, Multi+, 6xC+, 3xHBO, Pace, multiroom na 15 m-c, jej propozycja to 59,90 zł na to ja że się zastanowię i poprosiłem o info do kiedy mam oddać sprzęt bo umowa do końca września i wtedy Pani przypomniała sobie o kierowniku :) i ten zaproponował 54,90 zł na 15 m-cy za wszystko, więc się zgodziłem. Nie wspomniała ani słowa o łamańcu to chyba będę miał stałą. Mi pasuje oferta do tej pory płaciłem 54,00 zł, ale bez HBO no i kubek gratis jeszcze dostanę hehhe. Powodzenia i dzięki za pomoc.

Daj znac za dwa trzy dni czy masz napewno stałą cenę ( zadzwon i sie upewnij)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie posiadam pakiet Canal+ Platinum plus pakiet HBO. Miesięczny koszt to 124zł.

Za 2 miesiące kończy mi się obecna umowa, a przedstawiono mi taką o to ofertę (za 129zł):

- pakiet Comfort+ w kwocie 39,90 zł przez 15 miesięcy,

- opcja Premium Sport i Film w kwocie 50 zł przez 15 miesięcy,

- opcja HBO w kwocie 20 zł przez 15 miesięcy,

- opcja Cinemax w kwocie 10 zł przez 15 miesięcy,

- opcja Multi+ bezpłatnie przez 15 miesięcy,

- opcja Extra+ w kwocie 10 zł przez kolejnych 15 miesięcy.

 

Za każdym razem, gdy przedłużam umowę, wyciągają ze mnie dodatkowe złotówki.

Chciałbym za telewizję płacić mniej niż dotychczas i interesował mnie pakiet Premium Sport i Film, HBO, Cinemaxy i Extra+.

Nie rozumiem, jak to jest, że Premium Sport i Film przy zamówieniu przez internet zawiera podstawowe programy,

a tutaj konsul tłumaczył mi, że muszę jeszcze dodatkowo opłacić pakiet Comfort+, więc gdzie tu super oferta dla przedłużających?!.

Nie potrzebuję żadnych dodatkowych dekoderów, multiroomów itp., a wciska mi się coś niepotrzebnego na siłę.

Posiadam jeszcze kartę Cameleon i żadne dodatkowe zmiany nie są mi na rękę.

Skoro nie chcą ze mną dojść do porozumienia, to jutro składam wypowiedzenie umowy. Nie pozwolę sobie na takie traktowanie,

szczególnie, że jestem ich klientem już dobre kilka lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj przedłużyłem umowę (tel. na nr krakowski), umowa do końca września, wypowiedzenie wysłane.

Wcześniej Universe + 6 C+ Multiroom + 2 karty Cameleon + 2 Pace = 69 zł mies

teraz :

Multi

Comfort

Extra

6 C+

Multiroom + 2 karty Cameleon + 2 Pace

Red Light HD

Umowa 15 mies Cena 69,90

Mogłem próbować HBO na 5 mies ale nie zależało mi bo mam z kablówki.

Pozdrowienia dla wszystkich negocjujących i życzę wytrwałości w negocjacjach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadzwoniłem, odebrał konkretny konsultant. Rzeczowa rozmowa, z racji zapewne tez tego że dzisiaj kończy mi sie umowa. Zapytał zwyczajnie co mogą zrobić bym wycofał rezygnację i jaka oferta będzie satysfakcjonująca. Przedłużone na 15 mcy, średnia 53,27 zł. Comfort, Extra, Multi, Premium Sport & Film (6x C+), 1x Sagemcom HD w dzierżawie, MR 2x Camelon, 3x HBO na 5 mcy. Więcej mi nie trzeba ;)

Aha - dzwonione na DUK Kraków: 12 294 78 79

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problemem bedzie jedynie cinemax, ale resztę można bez problemu dostac za 53.

 

Ja wczoraj dostałem ,nawet tego cinemaxa na 6 msc dostalem za darmo.

 

Dobrze chłopaku, ale ile płaciłeś do tej pory? Nie rozumiesz że problemem jest cena dotychczasowa? On płaci 124 złote i uważasz, że zjadą mu o 60% ? Ja płacę 104 i mam kłopot zjechać do 80 , jeszcze miesiąc czasu i jak nie to przechodzę do konkurencji. Obowiązków coraz więcej i nie mam czasu TV oglądać - wystarczy mi pakiet minimalny z TVN24. W moim przypadku będzie to 20 zł bo mam telefon w Plusie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Do tej pory pakiet Silver, 3xHBO, 6xcanal+, MR za 0zł, dekoder Pace pvr za 0 zł umowa na 12 miesięcy, koniec 7 listopada 2014 roku. Do tej pory absurdalne oferty, ostatnia z przed kilku minut, porównywalny poziom, tylko HBO na 7 miesięcy z 15 miesięcy trwania umowy gratis za cenę 69,90 zł. Wypowiedzenie umowy wysłane ale nie zarejestrowane. Co można ugrąć? Interesowałoby mnie oferta taka jaką posiadam ale oczywiście taniej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...