Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

nie wiem kiedy wchodzi nowelizacja ustawy o sposobie zawierania umów na odległość, ale za każdym razem gdy prosiłem konsultantów o przesłanie oferty na maila, reakcja była identyczna: nie robimy tego...

 

umowę mam do końca listopada i przyznam, że mam już serdecznie dosyć "zabawy" w ich promocje i wysłuchiwanie "nie da się/taka oferta nie istnieje". Wydzwaniają po x razy dziennie, a jak odbiorę to cisza w słuchawce. Raz usłyszałem głos kobiety z którą kompletnie nie dało się rozmawiać:

K: [...]umowa na 24 miesiące i nie ma krótszych.

ja: a na 15 miesiąców można?

K: oczywiście

ja: ale nie ma krótszych umów niż 2 lata, tak?

K: eee można dla Pana zrobić wyjątek

ja: a dostać to co mam teraz w podobnej cenie się da?

K: eee nie(?)

ja: to proszę zadzownić jak będzie się można mieć [ i tutaj nastąpiło "bip, bip, bip" w słuchawce]

 

życzę powodzenia w dalszym funkcjonowaniu tej firmy: chcę utrzymać cenę (nawet nie walczę o niższą choć czytając posty jest to możliwe) i mieć nadal 2 karty multiroom, C+ (wszystkie), HBO i pakiet comfort+, ekstra i multi za 84 ale "nie mamy takiej oferty"...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam państwa

jest abonentem NC+. Umowę mam do 31 września, w sierpniu złożyłem wypowiedzenie, dzisiaj otrzymałem na meila ofertę z działu utrzymania klijentów

 

Podasz namiary mailowe na DUK? Bo z chęcią sam bym do nich napisał może coś się uda ugrać więcej. Szczerze mówiąc to chciałbym pełną ofertę kanałową Comfort+, Extra+, Multi+, 6 x C+, HBO, Cinemx, Filmbox, Adventure HD oraz history HD za obecną cene pakietu GOLD czyli 79zł/mc.

 

Cena na podstwie chłodnej kalkulacji gdyż Comfort+, Extra+, Multi+, 6 x C+ można mieć za około 55zł/mc, HBO + Cinemx za 20zł/mc w zobowiązaniu na 6mcy, Filmbox za niecałe 5zł/mc przy zobowiązaniu na 6mcy a ostatnie dwa są po 1,99zł/mc co daje sumarycznie 83,98zł/mc więc chyba dało by radę to zrabatować do tych 79zł/mc bo żadne VOD mnie nie interesują pod żadną postacią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bea_i_nicole
Wskaz to w regulaminie albo zacytuj dokładnie zapis, wg wszystkich regulaminów jakie znam było 30 dni przed końcem umowy jeżeli umowa była na czas określony, jeżeli umowa przeszła na czas nieokreślony jest wtedy 3 m-ce. To są oczywiście minimalne terminy bo wypowiedzenie możesz złożyć nawet w następnym dniu po podpisaniu umowy z zaznaczeniem, że ma przypadać na koniec okresu oznaczonego w umowie.

Comfort+

Rozdział II.Warunki Promocji

5)Abonent może wypowiedzieć Umowę zawartą na warunkach niniejszej promocji z zachowaniem 3-miesięcznego okresu wypowiedzenia na zasadach określonych w Regulaminie.

Rozdział IV.Postanowienia końcowe

9)W przypadku kolizji między postanowieniami zawartymi w Regulaminie Oferty Wspólnej Canal+ Cyfrowy S.A. i ITI Neovision Sp. z o.o.

Regulaminie,Umowie,Cenniku,Szczegółowych Warunkach świadczenia Pakietu Comfort+.Szczegółowych warunkach korzystania ze Sprzętu- typ:

SD,Box+,ultraBox+,turboBox+,mediaBox+,Szczegółowych warunkach korzystania z usług na Sprzęcie własnym Abonenta a postanowieniami niniejszych Warunków Promocji,pierwszeństwo będą miały postanowienia niniejszych Warunków Promocji.

 

Takie są zapisy w umowie.Proszę osoby,które twierdzą,że obowiązuje miesięczny okres wypowiedzenia,aby poparły to odpowiednimi zapisami.

 

Najsmutniejsze jest to, że nie rozumiesz tego zapisu

Przy umowie na czas określony obowiązuje rozdział III pkt 9 regulaminu, może problem leży w tym, że wszyscy piszą wypowiedzenie a jest to dokładnie informacja o rezygnacji i niekontynuowaniu umowy zawartej na czas oznaczonym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podasz namiary mailowe na DUK? Bo z chęcią sam bym do nich napisał może coś się uda ugrać więcej. Szczerze mówiąc to chciałbym pełną ofertę kanałową Comfort+, Extra+, Multi+, 6 x C+, HBO, Cinemx, Filmbox, Adventure HD oraz history HD za obecną cene pakietu GOLD czyli 79zł/mc.

 

Cena na podstwie chłodnej kalkulacji gdyż Comfort+, Extra+, Multi+, 6 x C+ można mieć za około 55zł/mc, HBO + Cinemx za 20zł/mc w zobowiązaniu na 6mcy, Filmbox za niecałe 5zł/mc przy zobowiązaniu na 6mcy a ostatnie dwa są po 1,99zł/mc co daje sumarycznie 83,98zł/mc więc chyba dało by radę to zrabatować do tych 79zł/mc bo żadne VOD mnie nie interesują pod żadną postacią.

do mnie pisał z DUK konsultant i oni maja emaile imienne, ja dostałem email od : :censored: @ncplus.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy umowie na czas określony obowiązuje rozdział III pkt 9 regulaminu, może problem leży w tym, że wszyscy piszą wypowiedzenie a jest to dokładnie informacja o rezygnacji i niekontynuowaniu umowy zawartej na czas oznaczonym.

Nie dajcie się łapać na słowa. Nawet każde wypowiedzenie można negocjować. Jest rzeczą zrozumiałą tak, jak napisał:

Co wy tak z tym wypowiedzeniem? Trzeba je złożyć i tyle a jak się tego nie zrobi to...... zostaje się "łosiem" :lol2::wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem ciekawy czy jest ktoś taki do którego nie zadzwonili

Gdy w wykazie adresowym w ICA nie figuruje numer telefonu danego abonenta. To takie niedopatrzenie skutkuje takimi problemami.

 

HA! Mój numer tel oraz email mają podany na wypowiedzeniu oraz w korespondencji mailowej, i ze strony Operatora nie odezwał się nikt w żaden sposób (chyba jakiś czas temu dostałem sms żeby zadzwonić po świetną oferte na numer zwykłej infolinii, więc od razu to skasowałem i nie dzwoniłem) :) a zostały 4 dni do końca umowy ;p A obecnie panuje u mnie taki nastrój: szok, niedowierzanie, konsternacja, miliony pytań bez odpowiedzi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Moje Superpremium umowa na 24 miesiące 99,99 pln

Zawartość w sygnaturce czyli:

 

pakiet

Comfort+

 

opcje dodatkowe:

Aktywacja turboBox+

netVOD+ konto podstawowe

Multi+

Cinemax

EXTRA+ HB ITI

Filmbox

HBO

Premium Sport &Film

CANAL+ VOD

VOD+ Seriale+

History HD

Redlight HD

SunDance HD

 

Choć trzeba się postarać żeby to mieć 8)

MR nie mam bo mi nie potrzebny :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...