Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Panowie,

obecnie mam pakiet za 49 zl bez C+. Wypowiedzenie wysłane, umowa do 31 października. Pierwsza oferta to do pakietu który mam dorzucają HISTORY HD. Abonament za 51 zł z małym hakiem. Oczywiście podziękowałem i powiedziałem, że poczekam jeszcze chwilę na lepszą ofertę.

 

Jak myślicie: co mogą mi zaproponować i jakie są szanse, że dorzucą mi np. paczkę C+ z abonamentem rzędu 60 zł (w łamańcu)???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Przedłużyłem umowę. Poprzednio uniwerse+ za 49 zł, dekoder ITI 2850ST.

Comfort+, Multi+, Extra+, 6×Canal, 3xHBO, wszystko na całą umowę. Umowa na 15 m-cy. Całość w cenie łamaniec 5×0 i 10×79.90 czyli 53,26 zł na miesiąc.

Umowę miałem do końca września, wypowiedzenie wysłane.

 

aby napewno 3xHBO na całą umowę i to jeszcze przy przejsciu z Universe+ ? raczej nirealne max to 5m

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 posty wyżej masz doświadczenia kolegi, który miał to samo co ty masz...

 

Widziałem ten post ale wydaje mi się to nierealne. Gdyby mi to zaproponowali za łamańca w granicach 59 zł to byłbym szczęśliwy. Universe za 49 zł poprzednio, a teraz za paczkę C+ i paczkę HBO tylko 4 zł dopłaty? Coś nie gra. Aż mi się wierzyć nie chce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Ircios mam pytanie. Z końcem października kończy mi się umowa. Zwykle Platinum za 99 zł. Czy jeżeli dobiorę HBO

2 października to zapłacę za nie 25 zł? Czy może pierwszy niepełny miesiąc jest za darmo? Chciałbym przy przedłużeniu ugrać łamaniec z HBO na całą umowę tak do 60 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 posty wyżej masz doświadczenia kolegi, który miał to samo co ty masz...

 

Widziałem ten post ale wydaje mi się to nierealne. Gdyby mi to zaproponowali za łamańca w granicach 59 zł to byłbym szczęśliwy. Universe za 49 zł poprzednio, a teraz za paczkę C+ i paczkę HBO tylko 4 zł dopłaty? Coś nie gra. Aż mi się wierzyć nie chce.

 

Wiele się da jak się człowiek uprze.

Mi proponowali HBO na 5 miesięcy. Mogłem zwlekac i negocjowac. Wybrałem Filmbox na 15 miesięcy. Reszta w podpisie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do końca grudnia mam pakiet Comfort+ za 24,90. Wypowiedzenie wysłane tydzień temu- dziś pierwszy telefon. Zaproponowali mi pakiet Comfort+ za 24,90 na 24 miesiące. Odmówiłem ponieważ chce:

-pakiet Comfort+ za 19,90

-pakiet Comfort+ Extra za 24,90

 

Czy bliżej końca umowy jest szansa na takie propozycje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 posty wyżej masz doświadczenia kolegi, który miał to samo co ty masz...

 

Widziałem ten post ale wydaje mi się to nierealne. Gdyby mi to zaproponowali za łamańca w granicach 59 zł to byłbym szczęśliwy. Universe za 49 zł poprzednio, a teraz za paczkę C+ i paczkę HBO tylko 4 zł dopłaty? Coś nie gra. Aż mi się wierzyć nie chce.

Ja to dostałem, wszystko co napisałem jest prawdą. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taką ofertę przyjąłem za 53,26 zł na 15 mies.:

pakiet

Comfort+

opcje dodatkowe:

Najem ultraBOX+

HBO

Multi+

EXTRA+ HB ITI

Premium Sport &Film

CANAL+ VOD

Wszystkie kanały przez cały czas trwania umowy.

 

Co to jest EXTRA+ HB ITI? Nie rozmawiałem o czymś takim z konsultantem, a pojawiło mi się w panelu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ja przedłużyłem umowę.

 

Do tej pory.

 

universe+6c+hbo+canal+vod+MR dwa dekodery phillips i pace. za 79 zł

 

Teraz

To samo czyli

comfort+

extra+

multi+

6c+

MR

Dwa deki

HBO

 

dodatkowo w tej cenie

cinemax

filmbox

nc+go

netvod+ pakiet podstawowy z HBO GO

 

Chciałem jeszcze wyrwać seriale vod(ale ponoć na dekach od cyfry to nie chodzi? Prawda czy mnie zrobił w konia? :P) bądź premiery vod, ale tego się nie da. Próbowałem jeszcze antenę bądź redlight, ale nie był skłonny i zaczął grozić, że nic mi nowego nie dadza to odpuściłem. Trzeba było jeszcze walczyć czy jest ok? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Orzelek

Zawartość pakietu Extra+:

kanały filmowe: FOX Life HD, MGM HD, AXN Spin HD, AXN White, AXN Black, Romance TV HD, Comedy Central, Comedy Central Family, FilmBox, TCM, CBS Action, CBS Europa, CBS Drama,

kanały sportowe: Extreme Sports Channel, Eurosport 2 HD, Motowizja, SportKlub,

kanały dziecięce: Nickelodeon HD, CBeebies, Nisk Jr., Nick, Cartoon Network, Baby TV, Boomerang,

kanały dokumentalne: BBC Knowledge HD, Nat Geo Wild HD, Animal Planet HD, Animal Planet, Discovery Science, Discovery Turbo Xtra, Travel Channel, Discovery Historia, CNN International,

kanały lifestylowe: TLC HD, BBC Lifestyle, ID, MTV, Kino Polska Muzyka, VH1, Zest, MTV Rock, CBS Reality :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 posty wyżej masz doświadczenia kolegi, który miał to samo co ty masz...

 

Widziałem ten post ale wydaje mi się to nierealne. Gdyby mi to zaproponowali za łamańca w granicach 59 zł to byłbym szczęśliwy. Universe za 49 zł poprzednio, a teraz za paczkę C+ i paczkę HBO tylko 4 zł dopłaty? Coś nie gra. Aż mi się wierzyć nie chce.

 

Jest to realne ze względu na haczyk, że po końcu tej umowy, podstawą do negocjacji będzie kwota 79,90, nie 53 zł. A czytając ten temat można dojść do wniosku, że lepsze warunki dostają ci co płacili mniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś kolejne "ataki" nc+ z numerów: 22 358 61 01 i 22 334 61 81. Odebrałem z tego drugiego i stwierdziłem wyjątkowe nieprzygotowanie do trzeciej już rozmowy. Tak - wyjątkowe - nieprzygotowanie. Ponieważ podczas ostatniej rozmowy wyjaśniałem dokładnie o co mi chodzi i czego oczekuję w ramach dalszej współpracy, a Pan który tym razem zadzwonił jakby nie miał pojęcia (ojej :shock: ) o moich sugestiach, przekazanych kilka dni wcześniej i co gorsza - uwaga ... za dotychczasowy pakiet (obecnie płacę 179,-) na ("wyjątkowo krótki") okres 15 miesięcy zaoferował mi - 179,90 zł!!! :crazy:

 

[beep]y, po prostu [beep]y!!! :doh:

 

W zamian za pozostanie z nami, mamy dla ciebie super ofertę - zapłać więcej niż do tej pory. Taka nagroda za to, że będziesz z nami (będziemy ściągać z ciebie pieniądze) kolejny rok (2 lata). :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie płace 64,00 zł. Z tego co wyczytałem ugrać można za to co chce nawet 53,00 zł.

Co do karty pozostają negocjacje.

A co jeśli nie uda się uzyskać 2 kart Cameleon to co proponuje nc+ w zamian?

 

Aktualnie w 2 kartę Cameleon dla obecnego abonenta NC+ średnio wierzę...

Nie wiem jak z umową na 15 m-cy. Ale przy 24 miesiącach zktywacje masz 0zł.

Zobacz co ja mam w podpisie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ A&G

Tak łatwo to oni nie zrezygnują z takiego płatnika.

Gorzej jak taki płatnik zrezygnuje z nich. :lol2:

 

Powiedziałem im, że jedyną ich nadzieją na zatrzymanie mnie jest zjechanie z ceny (30-40 zł).

 

Mają wybór:

 

1. wezmą moje 120-140 zł

2. nie dostaną nic

 

Decyzja należy do nich.

 

Co wybiorą? :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mają wybór:

2. nie dostaną nic

 

U mnie kończy się umowa na All Inclusive z końcem października (nareszcie!). Wypowiedzenie wysłane. Po propozycji 199,90 (!!!) za to samo, żadnych telefonów od NC+ nie odbieram (nie mam czasu na tzw. "negocjacje"). Za tak niepowazne traktowanie abonenta z 17-letnim stażem, postanowiłem im udowodnić, że można funkcjonować bez NC+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...