Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tak, dokładnie. Koledzy, specjalnie dla Was znalazłem ten punkt, o który mi chodzi. Regulamin świadczenia usług (taka książeczka do umowy), rozdział III - zawarcie umowy. Punkt 9 - umowę uważa się za przedłużoną na czas nieoznaczony (...), ustęp 1 - (...) chyba, że Abonent na 30 dni przed upływem okresu, na jaki Umowa została zawarta, zawiadomi pisemnie Dostawcę usług o rezygnacji z korzystania z usług Dostawcy Usług.

 

Ten sam zapis w regulaminie, o którym piszecie, o 3-miesięcznym okresie wypowiedzenia miałem ja i wszyscy inni użytkownicy forum i bez problemu przechodziły wypowiedzenia wysyłane na miesiąc przed końcem umowy. Te sensacje ludzie wałkują tak mniej więcej raz na dwa miesiące, więc nie dziwcie się, że Was tak atakujemy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@pincet - wysłano Tobie ten Regulamin świadczenia usług razem z umową po zmigrowaniu?

Pytam bo do mnie doszły dokumenty związane z Comfort+ i pozostałymi opcjami dodatkowymi(kilkanaście stron) ale takiego regulaminu nie uświadczyłem:)

P.S.

Wychodzę z założenia,że na forum mamy sobie pomagać,dlatego poruszyłem ten temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wysłano mi dwa razy. Raz po zmigrowaniu w lipcu 2013 i drugi raz po przedłużeniu w lipcu 2014, już na Comfort+. Przysłano mi wszystkie regulaminy promocji i regulamin świadczenia usług w osobnej książeczce A5. Taki osobny regulamin zawsze musisz dostać oprócz regulaminów promocji. Zobacz, czy Ci gdzieś nie wypadł a może po prostu to przeoczyli i zapomnieli Ci go dołączyć.

Na forum mamy sobie pomagać, owszem, ale jakbyś przejrzał ten temat od początku (wiadomo, że nikt tego nie robi, ale tak z ciekawości) to zauważyłbyś, że tak co maksymalnie 2 miesiące pojawiały się osoby z taką sensacją. W szczytowych momentach takie sensacje pojawiały się na co drugiej stronie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okresów wypowiedzenie jest co najmniej kilka

 

gdy umowa jest w czasie oznaczonym

- 2 dni - z przyczyn technicznych - gdy przychodzisz do domu i okazuje się, że nic nie działa, albo nie da się ustawić anteny tak aby prawidłowo odbierała.

- 10 dni - "odstąpienie od umowy" - przysługuje jedynie w przypadku nowych umów, zawieranych POZA LOKALEM (czyli w domu przez przedstawiciela, telefon, kuriera itd.)

- 3 miesięczny - "zerwanie umowy" - można skorzystać w każdej chwili- 3 miesiące liczą się od następnego okresu rozliczeniowego po okresie w którym wpłyneło wypowiedzenie, wiąże się z naliczeniem kary umownej

- 30 dniowy - "wygaśnięcie umowy" - gdy na minimum 30 dni przed końcem umowy złożysz wypowiedzenie że nie chcesz kontynuować umowy po okresie oznaczonym

 

gdy umowa jest w czasie nie oznaczonym lub nie zachowany zostanie 30 dniowy okres wypowiedzenia:

- 3 miesięczny - "rozwiązanie umowy" - 3 miesiące liczą się od następnego okresu rozliczeniowego po okresie w którym wpłynęło wypowiedzenie, NIE wiąże się z naliczeniem kary umownej, ale ceny abonamentu po okresie oznaczonym liczone są BEZ RABATU.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie czym innym jest wypowiedzenie a czym innym oświadczenie woli o braku zgody na przedłużenie umowy zawartej na czas określony.niejednokrotnie na tym forum pisano o tym. Zależności SA następujące

1. Umowa na czas określony wypowiedzenie trzy miesiace jeżeli chce y ja rozwiązać przed terminem / chcemy rozwiązać po 6 miesiącach umowę zawarta na 1 rok/'

2. Umowa na czas nieokreślony wypowiedzenie okres 3miesiace

3 umowa na czas określony /np. 1 rok/ 30 dni przed upływem tego okresu oświadczenie ze nie wyraża się zgody na przedłużenie umowy na kolejny okres. Uwaga w przypadku braku takiego oświadczenia umowa zostaje przekształcona w umowe na czas nieokreślony co najczęściej pociąga za sobą radykalny wzrost abonamentu. I to wszystko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Właśnie przedłużyłem umowę.

Comfort + Multi+ Extra+ 6×Canal MR cameleon. 3HBO i Filmbox na 5 m-cy free. Sprzęt:dzierżawa moduł CAM i dekoder WiFiBox+ jednorazowa aktywacja 49 pln. Umowa na 15 m-cy. Całość w standardowej cenie łamaniec 5×0 i 10×79.90 czyli 53 z groszem na miesiąc.

Umowę miałem do końca września, wypowiedzenie wysłane.

Dzięki wszystkim za pomoc zwłaszcza @iricios. Życzę udanych negocjacji. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Właśnie przedłużyłem umowę.

Comfort + Multi+ Extra+ 6×Canal MR cameleon. 3HBO i Filmbox na 5 m-cy free. Sprzęt:dzierżawa moduł CAM i dekoder WiFiBox+ jednorazowa aktywacja 49 pln. Umowa na 15 m-cy. Całość w standardowej cenie łamaniec 5×0 i 10×79.90 czyli 53 z groszem na miesiąc.

Umowę miałem do końca września, wypowiedzenie wysłane.

Dzięki wszystkim za pomoc zwłaszcza @iricios. Życzę udanych negocjacji. Pozdrawiam.

 

Super.

Rozumiem, że deki masz swoje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Obecnie posiadam:

 

Pakiet: Canal+ Silver

 

Box+/HD SAGEMCOM DSI83 + karta Cameleon

 

Umowa wypowiedziana na dzień 31.10.2014 r.

 

Chciałbym:

- Comfort+

- Premium Sport & Film

- Extra+

- Multiroom + 2 karta + 2 dekoder (czy da rade drugą kartę bez połączenia dekoderów?)

 

 

Oferta zaproponowana na e-mail:

- pakiet Comfort+ bezpłatnie przez pierwszych 6 miesięcy, następnie w kwocie 29,90 zł przez kolejnych 18 miesięcy,

- opcja Multi+ bezpłatnie przez 24 miesiące,

- opcja Premium Sport i Film bezpłatnie przez pierwszych 6 miesięcy, następnie w kwocie 40 zł przez kolejnych 18 miesięcy,

- opcja HBO bezpłatnie przez pierwszych 6 miesięcy,

- opcja Extra+ + bezpłatnie przez pierwszych 6 miesięcy, następnie w kwocie 10 zł przez kolejnych 18 miesięcy,

- opcja Cinemax i Filmbox w cenie 15 zł miesięcznie,

- opcja NOC w cenie 25 zł miesięcznie,

- 24-miesięczny okres oznaczony Umowy.

 

 

Co mogę i za ile uzyskać z tego co chciałbym?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co i za ile możesz ugrać startując z obecnej oferty masz napisane w temacie. Powtarzanie tego poraz enty jest nudne. A wróżenie nic nie da, bo nawet nie napisałeś ile płacisz obecnie. Co do karty nr 2, to też było pisane. Masz szansę na nią, ale będzie ciężko. Jeśli Ci się uda to aktywacja 99.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Właśnie przedłużyłem umowę.

Comfort + Multi+ Extra+ 6×Canal MR cameleon. 3HBO i Filmbox na 5 m-cy free. Sprzęt:dzierżawa moduł CAM i dekoder WiFiBox+ jednorazowa aktywacja 49 pln. Umowa na 15 m-cy. Całość w standardowej cenie łamaniec 5×0 i 10×79.90 czyli 53 z groszem na miesiąc.

Umowę miałem do końca września, wypowiedzenie wysłane.

Dzięki wszystkim za pomoc zwłaszcza @iricios. Życzę udanych negocjacji. Pozdrawiam.

 

Super.

Rozumiem, że deki masz swoje?

Mam w dzierżawę moduł CAM i dekoder WiFiBox+ tak jak napisałem za darmoszkę. Tylko aktywacja jednorazowa 49 pln.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co i za ile możesz ugrać startując z obecnej oferty masz napisane w temacie. Powtarzanie tego poraz enty jest nudne. A wróżenie nic nie da, bo nawet nie napisałeś ile płacisz obecnie. Co do karty nr 2, to też było pisane. Masz szansę na nią, ale będzie ciężko. Jeśli Ci się uda to aktywacja 99.

 

Obecnie płace 64,00 zł. Z tego co wyczytałem ugrać można za to co chce nawet 53,00 zł.

 

Co do karty pozostają negocjacje.

 

A co jeśli nie uda się uzyskać 2 kart Cameleon to co proponuje nc+ w zamian?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oferta przedłużona przed chwilą. Wypowiedzenie wysłane, umowa do końca września. Drugi kontakt z Krakowa. Konsultantka od razu przeszła do rzeczy co chce dostać żeby przedłużyć umowę. Zaproponowałem swoje warunki powołując się na umowę "sąsiada", iż chcę umowę na 15m. Pierwszy HOLD nie ma problemu kierownik się zgodził, ale nie było m-cy bez opłat o które, się dopytywałem. Drugi HOLD i zgoda również na 5m gratis 15 m-cy umowa.

Było: Platinium+ HBO + MediaBox 109 zł

Jest: Comfort+ Extra+ 6×Canal+ 3xHBO i Filmbox na 5 m-cy free 5x 0zł 10m bez HBO 79,90+ 5zł MediaBox z HBO 104,90 zł

Średnia cena bez HBO 56,60zł z HBO 73,20zł

Szczęścia życzę w trafieniu na odpowiedniego Konsultanta :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze jest to:

3 miesięczny - "rozwiązanie umowy" - 3 miesiące liczą się od następnego okresu rozliczeniowego po okresie w którym wpłynęło wypowiedzenie, NIE wiąże się z naliczeniem kary umownej, ale ceny abonamentu po okresie oznaczonym liczone są BEZ RABATU.

A czymże w ogóle jest jeszcze dalsze liczenie abonamentu do końca byłej umowy i w dodatku bez rabatu, jak nie karą!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Przedłużyłem umowę. Poprzednio uniwerse+ za 49 zł, dekoder ITI 2850ST.

Comfort+, Multi+, Extra+, 6×Canal, 3xHBO, wszystko na całą umowę. Umowa na 15 m-cy. Całość w cenie łamaniec 5×0 i 10×79.90 czyli 53,26 zł na miesiąc.

Umowę miałem do końca września, wypowiedzenie wysłane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...