Skocz do zawartości

Paramount Network (dawniej Paramount Channel)


goldenboy
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja tam często zaglądam na ten kanał bo pokazują klasyki - np wczoraj Star Treka . dla mnie to lepszy kanał niż MGM - pod warunkiem że nie będą ucinać filmów przed końcem. No i te reklamy - przydałby się licznik w górnym rogu.

Ja widziałem licznik, ale tak ok. na dwie minuty przed ich końcem. Tak samo jest na TVP SERIALE.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogladalem tego StarTreka i co mnie zdziwilo że reklamy były po 10min a nie 15 jak na początku. Dobrze widziałem?

Ja oglądałem tylko końcówkę Star Treka, bo czekałem na film z Jane Fondą i Michaelem Cainem, ale zamiast niego wyemitowano "Top Guna"...

 

Błąd epg?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co nie włączę Paramount Channel HD to pokazują stary film :P Ja to mam szczęście ;)

 

VIACOM jako właściciel kanałów muzyczno-podobnych powinien chociaż w nocy albo wieczorami dać na antenę Paramount Channel HD chociaż jeden koncert muzyczny, byłaby to odskocznia od wiercenia filmów 2 razy na dzień :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki koncert? To jest kanał filmowy.

 

No wiesz, właśnie Canal+ czy HBO potrafi na antenie puścić jakiś dobry koncert. Chodzi mi o to, że byłaby to dobra odskocznia od tych filmów tym bardziej, że VIACOM ma kanały muzyczne. ;) Powinni zrobić jedną wersję europejską Paramount Channel HD tak jak Nickelodeon HD (jest na parę państw: Polska, Rosja, Węgry, Czechy itp) czy MTV Live HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki koncert? To jest kanał filmowy.

Pawop ma racje, to typowo kanal filmowy. Ja nie wyobrazam sobie koncertow np. w MGM, a co do Canal+ i HBO, to sa nie tylko kanalami filmowymi, bo i tu i tu w ramowce pojawiaja sie koncerty, programy dokumentalne, czy np. rozrywkowe w HBO. Koncerty to wlasnie powinna byc domena, tych stacji premium.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kanał jest słaby. Po pierwsze nagminny rozdźwięk między epg a stanem faktycznym. To można by jeszcze wybaczyć, ale dowolne ucinanie filmu? Chciałem sobie obejrzeć Barbarelle z boską Jane Fonda i obszedłem się smakiem :/ . Bo najpierw leciało co innego, a potem po prostu film ucięto i puszczono inny.

Po drugie, jak dla mnie, mało atrakcyjny repertuar. Jak dla mnie dużo bardziej atrakcyjny jest TCM, a nawet CBS Europa. Dużo bardziej atrakcyjne "starocie" emituje FilmboxArthouse.

Na plus przemawia HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do braku końcowych napisów,to także mnie nie przeszkadza,lecz rozjazd co do emisji filmów z ich własnym epg,to porażka.Przykładowo chcąc coś nagrać z epg najlepiej jest wziąć pod uwagę ten,,ROZJAZD"i lepiej przy naciśnięciu rec dopisać ok.20min przed startem nagrania i ok.20min po przewidywanym zakończeniu filmu,tak aby mieć pewność że dany film który nas interesuje nagra się w całości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Filmy nie są ucinane, po prostu nie ma napisów końcowych i jest wrażenie, że film się urywa.

Są ucinane. Wiem, bo oglądałem tą Barbalelle. I wcale nie chodzi o ucięcie napisów. Po prostu film ucięto i już.

A nagminny rozjazd epg względem rzeczywistości jest, szanowni forumowicze, irytujący, bo nie chodzi tu poślizg o minutę, czy pięć, co się zdarza, nawet na HBO, tzylko o 20 minut, albo więcej. Co przy długaśnych kobyłach, jakie emituje ten kanał ma znaczenie. Czy film na jaki czekasz wyemitują ci za kilka minut, czy pół godziny. Bo według EPG właśnie on leci. I to od pół godziny.

 

ajlepiej jest wziąć pod uwagę ten,,ROZJAZD"i lepiej przy naciśnięciu rec dopisać ok.20min przed startem nagrania i ok.20min po przewidywanym zakończeniu filmu,tak aby mieć pewność że dany film który nas interesuje nagra się w całości
.

 

Znam tą sztuczkę. Niemniej technika jest po to, by ułatwić mi życie i po to mam tv cyfrową i coraz nowocześniejsze zabawki do nagrywania sobie funduję, abym musiał, jak za starych dobrych, magnetovidowych czasów zgadywać, na ile wirtualną rzeczywistość opisuje program tv. Bo w latach 90 była już możliwość automatycznego programowania magnetowidów. Tylko co z tego, skoro nadawcy nagminnie opóźniali emisję filmów(reklamy).

 

 

A gdy piszę ten post to zerkam na PCH i widzę, że jakiemuś filmowi z Presleyem ucięto napisy końcowe, ale i tak następny film Piękna złośnica ma 7 minutowe opóźnienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy emisja "Barbarelli" o 2:35 też będzie ucięta. Postaram się nagrać i sprawdzić.

 

Zgadzam się jeśli chodzi o opóźnienia emisji filmów i rozjazd z EPG. Ostatnio nagrywałem "Godziny rozpaczy" z 1955 roku i niestety nie nagrało mi się kilka ostatnich minut, mimo, że ustawiłem bodajże 15 minutowy "zapas".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...