Skocz do zawartości

Paramount Network (dawniej Paramount Channel)


goldenboy
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Naprawdę sugerujecie się wypowiedziami jakiegoś gościa (pewnie z tego forum) któremu się nudziło i założył

https://www.facebook.com/pages/Paramoun ... 19?fref=nf

 

Jezu ludzie, myślcie trochę.

Zaraz założę nieoficjalny fanpage canal+ sport2, tvn fabuła i nadchodzącego za 5 lat tvn 4k...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może będzie tak jak na kanałach CBS co 10-15 minut jakieś 2-3 minuty reklam. Albo jak na Nat Geo Wild, krótkie ale bardzo często.

Ja mysle ze reklamy beda trwaly tyle czasu, jak w kanale Fox, pytanie tylko z jaka czestotliwoscią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może będzie tak jak na kanałach CBS co 10-15 minut jakieś 2-3 minuty reklam. Albo jak na Nat Geo Wild, krótkie ale bardzo często.

Ja mysle ze reklamy beda trwaly tyle czasu, jak w kanale Fox, pytanie tylko z jaka czestotliwoscią.

 

Nigdy nie oglądałem nic na kanale FOX więc nie wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby ktoś jeszcze miał wątpliwości do reklam lub spodziewał się na premier z ostatnich lat.

http://www.wirtualnemedia_pl/artykul/ru ... cie-filmow

 

Ja jestem zadowolony z pojawienia się tego kanału. W Cyfrowym Polsacie nie ma MGM HD, a TCM-u nie da się oglądać ze względu na archaiczny format nadawania, więc przynajmniej klasyki z Paramountu będzie można zobaczyć w przyzwoitej jakości.

 

Wczoraj po 1:00 (a właściwie dzisiaj) obejrzałem z sentymentu "Zaginionego w akcji" z Chuckiem Norrisem. Mimo licznych emisji na innych kanałach, ostatnio widziałem go jako dzieciak na VHS. Nie wiem jakbym go odebrał na trzeźwo, ale to był bardzo przyjemny seans :D Czasami miło jest wrócić do filmów akcji klasy B z lat 80.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Start, o której? Bo dostęp rozumiem stopniowo od 00:00.

 

Domyślam się, że dla niektórych będzie to kolejna nieprzespana noc. :beer::popcorn:

No ja robie przyczajke od ktorej wystartuja, lub kiedy dostane uprawnienia. Na pewno po polnocy sprawdze. Ale siedziec do rana nie bede, no chyba ze nie usne :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie na Paramount Chanel HD co kilkadziesiąt sekund zatrzymuje się obraz na 30 sekund, by po chwili powrócić na 2 minuty i tak w kółko. Nie wiem, czy to wina tunera, czy może nadawcy.

 

Ja też mam problem, że obraz na tym kanale się tnie. Comedy Central HD oraz inne kanały HD idą na tym samym dekoderze perfekcyjnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...