Skocz do zawartości

Paramount Network (dawniej Paramount Channel)


goldenboy
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

I nie ma już dopisku HD w logo. Pewnie to zmienili pod wersję SD dla sieci Multimedia :D

Dopisek wciąż niestety jest.

 

Musze pochwalic kanal, po krytyce za dlugie reklamy, brak wersji dzw. org., napisow, epg. Pochwałą bedzie, bardzo dobra jakosc video jak na kanal non-premium, i najwazniejsze - brak oznakowania wiekowego, co jest nie watpliwym atutem, po przez nie zasmiecanie ekranu.

Skoro nadaje nadaje na holenderskiej licencji, to oznaczenia nie ma.

 

Filmy też niezłe. To nie są setne powtórki Krzyżaków czy inni Czterej Pancerni.

 

Z takich drobnych ciekawostek: dobrze słyszę w TV, że w zapowiedziach i promo kanału nazwa "Paramount" jest wymawiana na różne sposoby? Dwóch lektorów i każdy czyta końcówkę inaczej (raz bliżej Paramałnt a raz pada Paramount).

Prawidlowo brzbmi te drugie. Paramount.

 

Sprawdźcie sobie. Te "ou" to raczej z połączeniem brzmienia dla "ou" i "au".

 

http://dictionary.reference.com/browse/paramount

 

http://www.oxforddictionaries.com/defin ... /paramount

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę się narazac publice (też jestem w skowronkach, ze za badziew Blink jest coś na pewno lepszego) ale mam drobne obawy, ze z biblioteką opublikowaną na stronie stacji (zestaw nieźle się prezentuje) mozemy pozostać na długie miesiące i w kółko to 30 filmów mieć na ekranie. No, ale może nie mam racji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem napisać wczoraj, że jak na początek, to ramówka zbyt atrakcyjna nie jest. Ale nie chciałem się narażać publice. Jak wszedł FimboxArthouse, to byłem w niego wpatrzony, jak sroka w gnat. Natomiast tutaj, mimo że wielu pozycji nie oglądałem, jakoś średnio jestem nimi zainteresowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisal do artykulu dot. Paramountu, na glownej.

@ucięli końcówkę filmu

"Tyle reklam pakują, ze dziewiec minut po pierwszej w nocy ucięli końcówkę filmu, ktory miał sie skończyć o pierwszej. Mieli juz poślizg dziewięć minut - wiec ciach ! Ważne żeby reklam było pełno, ale żenada ! "

 

Wlasnie czekalem na "Zaginionego w akcji" ktory byl opozniony, ale nie zwrocilem uwagi ze film obcieli, bo mieli opoznienie z nastepna emisja, jezeli tak beda robic, to moga liczyc na ogladalnos jak przy Blink'u. Co to nadawca potrafi robic dla zysku z reklam :crazy::twisted::evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny przypadek opisany do artykulu o Paramount przez @yas

"Ucieli koncówke filmu - to nie tylko w nocy. Ja w przerwie meczu przerzuciłem jeszcze raz na ten kanał, szła tam bajka 'jak wytresować smoka' miala skonczyc sie kolo 22 bo zgodnie z EPG o 22 mial byc nowy film. Dochodzila 22 a film trwal nadal i ku mojemu zdziwieniu o 22 przerwali film i i rozpoczeli nadawanie drugiego filmu. Nie mogłem uwierzyc, ze takie cos sie stalo. Jezeli czytam ze w nocy robia to samo, to czy ludzie odpowiedzialni w nc+ nie moga zareagować u właściciela kanału, ze jezeli tak dalej bedzie to niech sobie sami szukaja operatorow lub zajmna sie sprzedażą uprawnien do tego kanału. Ciekaw jestem ilu ludzi by to badziewie kupilo. No ale amerykanie myslą, ze Polska to dziki kraj - cytujac klasyka wiec wszystko łykna. Pozdrawiam"

Ciekawe ile razy tak jeszcze beda robic ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy zawsze, ale zdarza się, że nie nadają końcowych napisów i loga Paramountu na początku filmu. Więc to nie jest chyba kastrowanie filmów.

Faktem natomiast jest, że zaczyna to wyglądać jak CC, tam też ramówka nie pokrywa się z tym co nadają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny przypadek opisany do artykulu o Paramount przez @yas

"Ucieli koncówke filmu - to nie tylko w nocy. Ja w przerwie meczu przerzuciłem jeszcze raz na ten kanał, szła tam bajka 'jak wytresować smoka' miala skonczyc sie kolo 22 bo zgodnie z EPG o 22 mial byc nowy film. Dochodzila 22 a film trwal nadal i ku mojemu zdziwieniu o 22 przerwali film i i rozpoczeli nadawanie drugiego filmu. Nie mogłem uwierzyc, ze takie cos sie stalo. Jezeli czytam ze w nocy robia to samo, to czy ludzie odpowiedzialni w nc+ nie moga zareagować u właściciela kanału, ze jezeli tak dalej bedzie to niech sobie sami szukaja operatorow lub zajmna sie sprzedażą uprawnien do tego kanału. Ciekaw jestem ilu ludzi by to badziewie kupilo. No ale amerykanie myslą, ze Polska to dziki kraj - cytujac klasyka wiec wszystko łykna. Pozdrawiam"

Ciekawe ile razy tak jeszcze beda robic ?

 

 

Potwierdzam - chyba pierwszy raz sie z czymś takim spotkałem przy filmie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech ktoś potwierdzi, że rzeczywiście było obcięcie filmu, a nie tylko napisów końcowych. Akurat przy Smoku wyglądało to tak, ze poleciał ku niebu, zrobiło się biało i koniec. Filmu wcześniej nie oglądałem, więc nie wiem jak się kończy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z ciekawości sprawdziłem jak kończy się ten film i @Pawop ma racje. Wycieli napisy końcowe, a nie fragment samego filmu. Nie mniej jednak nie pochwalam takiej praktyki. Chcąc nie chcąc, napisy końcowe stanowią nieodłączną część filmu i nie powinny być wycinane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj wieczorem będzie Jackass 3. Znam ten film dobrze, może nawet bardzo dobrze, więc sam z ciekawością i przyjemnością się przekonam osobiście, jak to jest z blokami reklamowymi, oraz rzekomym "wycinaniem" filmów. Zwłaszcza, że ten tytuł został wyprodukowany przez MTV FILMS.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@moqu'ai

 

Dzisiejszej nocy chyba zerkałem na ten sam film co Ty.

 

U mnie było tak, że "Zaginiony w akcji" był opóźniony chyba z 10 minut, a ten wcześniejszy film chyba był obcięty. A już na pewno nie było po nim napisów końcowych. Nie mógłbym ich raczej przegapić mimo, że w między czasie robiłem coś innego to jednak bym usłyszał.

 

Nie wiem, czy zawsze, ale zdarza się, że nie nadają końcowych napisów i loga Paramountu na początku filmu. Więc to nie jest chyba kastrowanie filmów.

Faktem natomiast jest, że zaczyna to wyglądać jak CC, tam też ramówka nie pokrywa się z tym co nadają.

Otóż to.

 

Boję się, że to będzie standard na tym kanale tak jak na CC/CC Family. Oby nie, bo wygląda to strasznie niechlujnie. Nienawidzę takiego dziadostwa.

 

 

Nie mniej jednak nie pochwalam takiej praktyki. Chcąc nie chcąc, napisy końcowe stanowią nieodłączną część filmu i nie powinny być wycinane.

jw.

 

Do tej pory myślałem, że to Polsat jest zły, bo przyśpiesza napisy końcowe przy filmach. Nigdy bym jednak nie przypuszczał, że można pójść na taką łatwiznę i ich po prostu nie wyemitować :lol:

 

"Chłopski rozum" jankesów jest bardziej chłopski niż chłopów w PRL-u.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@moqu'ai

 

Dzisiejszej nocy chyba zerkałem na ten sam film co Ty.

 

U mnie było tak, że "Zaginiony w akcji" był opóźniony chyba z 10 minut, a ten wcześniejszy film chyba był obcięty. A już na pewno nie było po nim napisów końcowych. Nie mógłbym ich raczej przegapić mimo, że w między czasie robiłem coś innego to jednak bym usłyszał.

 

Tak bylo jak piszesz. Z tym ze ja samej koncowki filmu nie widzialem ani nie slyszalem, ale odnioslem wrazenie ze za szybko sie skonczyl.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość marekpolek

Skoro ucinają napisy to tak nie ma nigdy pewności, że nie obcięto czegoś więcej. W końcu ogląda się filmy, których się wcześniej nie widziało. To jest skandal, żeby tak postępować. Pasowałoby to nagłośnić, może redakcja Satkuriera zainteresuje się tym tematem na głównej stronie ? Przecież taki kanał to gniot, jeżeli tak mają robić to pasuje go usunąć czym prędzej z oferty..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...