Skocz do zawartości

CANAL+ Kuchnia


deejay.m
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czy Kuchnia+ ma napisy? Chciałem obejrzeć "Czerwoną obsesję" z głosem Rusella Crowe'a. Na początku pojawił się napis, że film jest dostępny z napisami i z wersją lektorską. Dekoder Mediabox UPC nie pozwolił mi włączyć napisów (brak), tylko umożliwił wyłączenie lektora. Gdzie są te napisy ukryte? Co mam włączyć w UPC, aby je mieć na kanale Kuchnia+?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...

Nie wiem co przedstawia Polsat Food. Na Kuchnia+ są całkiem fajne filmy dotyczące jedzenia. Kuchnia+ jest także organizatorem Festiwalu Kuchnia+ Food Fest. Filmy z zeszłorocznej imprezy goszczą na antenie. Z ciekawych rzeczy to była "Czerwona obsesja" o rynku win z Chin z Rusellem Crowe jako lektorem czy dokument "Co kryje Coca-cola?". Do tego kultowy już film fabularny "Smak curry". Na tym kanale oglądałem również ciekawą fabułę "Tost. Historia chłopięcego głodu" z niesamowitą rolą gwiazdy dzięciecej Freddie Highmore oraz Helen Bonham-Carter. "Tam, gdzie rosną grzyby" równiez polecam. To kameralne kino o pasjonatach zbierania grzybów i ogólnie gotowania. Śmieszna scena, gdy nasz główny bohater musi przygotować przyjęcie dla bogatej milionerki, która ciągle wymyśla mu dania z kosmosu, bo chce zabłysnąć przed gośćmi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 2 lata później...
  • 2 miesiące temu...
  • 2 lata później...

Jak ktoś precyzyjnie pisałby o jakim kanale mowa – a dużo ich do wyboru nie ma, bo zaledwie dwa – to nic by się nie mieszało. A że w obu tematach jest niska aktywność to tym bardziej. Tematyka też nie jest aż taka różna jak przykładowo przy Polsat Café i Polsat Play.

 

Zawsze też można  obecne zamknąć i przenieść do archiwum i utworzyć jeden wspólny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, jak już wyżej napisał @Kirk, kanały Kuchnia+ i Domo+, mimo iż oba są tzw. lifestylowe to jednak są o odmiennej tematyce, w związku z czym nie będziemy zamykać żadnego z tych wątków, ani tym bardziej ich łączyć. Jedyne, co w tej sytuacji możemy zrobić to zmienić odpowiednio tytuły tych wątków.

Tyle w temacie.

:idea:  Wszelkie kolejne posty, pisane tutaj na ten temat, będą już bezwzględnie trafiały do Kosza!

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Fajne jest "ABC Gotowania" i ostatnio spodobało mi się "Z gruntu zdrowo" z Tadeuszem Mullerem. No i oczywiście polecam wszystko, co z Jamie'm Oliverem. :)

Edytowane przez Barti
Tytuły seriali, filmów, audycji, utworów itp. piszemy wielką literą i podajemy w cudzysłowie. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie na pierwszym miejscu jest "M jak Mięso", na drugim "Zgrillowani" oraz programy Tomka Jakubiaka, trzecie miejsce to "Nie bój ryby!".

Czasem oglądam "ABC Gotowania", "Domowa piekarnia Kucharskiego", czy "Desery Dekera".

Edytowane przez Barti
Tytuły seriali, filmów, audycji, utworów itp. piszemy wielką literą i podajemy w cudzysłowie. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...