Skocz do zawartości

CANAL+ Kuchnia


deejay.m
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Info + ma się dobrze - jest przerzucone na Canal + Sport 2 - plansze się wymieniają :D Tak więc super rewelacyjny kanał jakim jest niewątpliwie Info + nadal jest dostępny :lol:

To znaczy Info+ dzieli czas antenowy z Canal+ Sport 2? Nie mam wykupionej opcji Canal+, więc jak C+S2 nadaje, to nie zobaczę nic?

 

No zobaczy się jak poradzą sobie z wymachiwaniem uprawnieniami - teoretycznie nie.

 

@deejay.m - nie ma się co śmiać - mamy już nieco planszowych erotyków VIC TV/Screenpeaks, ale chyba hard z tego nigdy nie będzie :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak odbiegnę na sekundkę od tematu ...wyobraźcie sobie kanał XXX hard w wersji planszowej :D:D:D:D:D

 

A wyobraziłęś sobie gazete erotyczna HARD???

Tak też są plansze (nazywane stronami)

Mam wielką wyobraźnię, lecz mimo wszystko stawiam na naturę i wolę w naturze :lol::lol::D:D:D:wink: - Moi Drodzy!.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuchnia TV poprawiała jakość techniczną emitowanego programu. To reakcja na nasz materiał z początku tygodnia. Teraz czekamy na odpowiedź Cyfrowego Polsatu.

 

Nowy tematyczny kanał telewizyjny Cyfry Plus- Kuchnia TV rozpoczął nadawanie w niedzielę. Po sprawdzeniu jakości technicznej niestety byliśmy rozczarowani. Cyfra Plus początkowo zastosowała kilka sztuczek technicznych aby "zmieścić" ten kanał na swoich transponderach. Po pierwsze sygnał nie był nadawany w pełnej "PALowskiej" rozdzielczości, było 544x 576 a powinno 720x576. Podobnie jest z przydziałem dostępnego pasma. Bitrate kanału "skakał" od 700 do 2900 kb /s. Przy średniej na poziomie ok. 1500-2000 kb/s. W praktyce obraz był nieostry, często pojawiały się efekty kompresji sygnału- tzw. piksele.

 

Na szczęście zmieniło się to. Sygnał jest emitowany ze zwiększoną rozdzielczością, ale nadal poniżej norm przewidzianych dla standardu PAL (wg. Cyfry Plus rozdzielczość PAL to: 704x576). Znacznie lepiej jest z przydziałem pasma dla Kuchnia TV. Tutaj średni bitrate zwiększono do: 2600-4200 kbit/s. Efektów kompresji już nie stwierdziliśmy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Albo im się coś popsuło albo testują 16/9 :) Brak logo na ekranie. Obraz wygląda jak pełne 16/9 a nie doklejone czarne paski. Rzućcie okiem :)

 

EDIT:

Nie to było chwilowe :) Tak wyglądał obraz

th_08524_kuchnia3_123_1061lo.jpg

 

Później już tak

th_08507_kuchnia1_123_159lo.jpgth_08516_kuchnia2_123_1153lo.jpg

Ten brak logo mnie zdziwił :)

 

EDIT2:

Znowu taki sam obraz jak na pierwszym screenie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Ale mi to 16:9 :lol2: rozciągnięte do 4:3.

 

Już nie raz trafiłem na przekaz w 16:9, dałbym screena, ale:

1. Jest on za duży, a nie chce mi się go zmniejszać.

2. To jest ZAP "zakazany".

 

A tak nawiasem, to są dopiero testy i nadal trzeba czekać na oficjalne komunikaty :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 lata później...
Co to ku... ma być.

 

Od kilku dni widze reklamy na Kuchni, normalnie zgroza

TVN już się rządzi w nowej spółce i pomału psuje kanały CANAL+ Cyfrowego.

Mamy takich dwóch na polskim rynku, którzy psują to, co jeszcze pozostało dobre. Polsat zniszczy kanały Viasat-u, TVN zniszczy kanały CANAL+ Cyfrowego. :evil:

CANAL+ ta współpraca z zachłannym TVN-em jeszcze wyjdzie bokiem, bo to że kanały CANAL+ Cyfrowego nie przerywały programów reklamami było ich zaletą i głównym wyróżnikiem, o czym zawsze chwalili się na swoich stronach.

Ciekawy jestem czy @Karol i inni będą tak zadowoleni, gdy reklamy pojawią się także na ale kino+ i Planete+. :?:

 

Ale może chociaż dzięki temu nie podniosą abonamentu... ;)

Wierzysz w cuda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpowiedz teraz na pytanie. Jeśli to Canal+ przejmuje udziały w TVN, a nie na odwrót, to jaki wpływ na przerywanie programów reklamami ma podrzędny nadawca? Przecież to decyzja C+, który do tej pory oferował kanały "wysokiej" jakości (czyt. nie przerywające audycji reklamami), które niestety nie miały szansy zarobić na siebie (czyt. niska frekwencja widzów względem kosztów produkcji, a także niechęć operatorów - np. Vectry, która wyłączyła Domo+ i Kuchnia+ z oferty). Straty trzeba sobie jakoś rekompensować.

 

Co do Ale kino+ i Planete+, sugestie, że mogą wprowadzić reklamy to tak naprawdę twoje bujanie w obłokach, bo jestem zdania, że jeśli Canal+ miałby taki zamiar, to byłyby to pierwsze kanały, które na które by się pokuszono. Oczywiście mogę się mylić, jednak jeśli czegoś nie ma, to nie rzucajmy bezpodstawną krytyką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No widzisz sytuacja wygląda kuriozalnie. Niby CANAL+ przejmuje TVN, a na razie wygląda to tak, jakby było odwrotnie. Na media2 pisali nawet, że trwają czystki w CANAL+ i to właśnie wszyscy dyrektorzy kanałów tematycznych CANAL+ polecieli.

Natomiast co do ale kino+, to nawet padło pytanie na ich forum czy zaczną przerywać filmy reklamami.

Oto odpowiedź:

Drodzy Widzowie, ale kino+ w najbliższym czasie nie zamierza przerywać filmów reklamami.

Wiecej: http://www.alekinoplus.pl/forum/?topic/ ... z2HsNQcrbd

 

Słowo "w najbliższym czasie" daje do myślenia, prawda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drodzy Widzowie, ale kino+ w najbliższym czasie nie zamierza przerywać filmów reklamami.

Wiecej: http://www.alekinoplus.pl/forum/?topic/ ... z2HsNQcrbd

 

Słowo "w najbliższym czasie" daje do myślenia, prawda?

No tak, spiski, teorie itp.
w ITI już dawno pozbyli się dyrektorów kanałów
:lol2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dramatyzujesz... tylko dział PR C+ to nie wróżki i nikt tam przyszłości nie przepowie - równie dobrze mógłbyś zapytać jakimi prawami filmowymi będą dysponować za 5 lat albo czy Ale kino+ przestanie istnieć, ewentualnie czy możliwe jest nadawanie Canal+ w UltraHDTV - odpowiedź będzie podobna czyli "xx w najbliższym czasie nie zamierza...". Cytowany przez Ciebie sposób wypowiedzi to standardowa riposta na pytania widzów - nie tylko w C+, ale także u konkurencji oraz na fanpage'ach sieci kablowych.

 

Co do czystek... Jeśli macie czym podeprzeć to info, to bardzo proszę, bo póki co to jedynie domysły. A nawet jeśli tak się dzieje, to jest to przecież konsolidacja - w tak dużej strukturze jaką stworzy Grupa TVN i Canal+ nie ma sensu utrzymywać powtarzających się stanowisk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...