Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

Jak komus się nie chce wydawac 300 zl to oczy mu wystarcza, no ale na "oczy to facet w szpitalu umarł". ;) Taka firma od kalibracji posiada specjalistyczny sprzet do tego przeznaczony. No ale co kto woli.

Pewnie około północy lub po północy pojawi się Polsat Viasat Explore. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie mają zajęte wszystkie kanały na których da się nadawać i nie ma gdzie wcisnąć kolejnych programów - trzeba by "okroić" pakiet analogowy żeby zrobić miejsce na kolejne multipleksy DVB-C a w nich umieścić przykładowo TVN Turbo HD.

 

Nie wiem czy dobrze kombinuję, ale rozumuję że to właśnie w Multimedia Południe należałoby skasować duble SD i w zaoszczędzonym miejscu wrzucić brakujące kanały HD.

 

... wziąłem 2 x moduł mam nadzieje że dobrze chodzą na Samsungach 2014 rocznikach H6410

 

i H6470

Proszę o opinie co do modułów i Samsungów...

 

Moduły CAM z MM chodzą bezproblemowo na Samsungach, przetestowane na serii H5300 oraz H6200

 

Ja mam nową umowę i moduł w 40H6400. Ogólnie jest ok, ale czasami nagle bez powodu znika sygnał i pojawia się komunikat (coś w stylu) "Sprawdź połączenie gniazda CI'. Wtedy pomaga jedynie wyłączenie i włączenie telewizora. Dzieje się to w momencie kiedy zmieniam dużo i szybko kanały lub edytuje ulubione. Na razie spokojnie do tego podchodzę bo zakładam, że może problem minie kiedy wyłączą mi promocyjne programy które są na początku... Moduł i karta wg mnie "siedzą" prawidłowo. Miał lub ma ktoś coś takiego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaap

Mam moduł CAM już jakiś czas i takich problemów o jakich napisałeś nie miałem. Czasami zdarzało się info, że kanał jest zakodowany - przy zmianie. Teraz po dodaniu nowych programów problem ten jakoś już nie występuje i oby tak zostało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpowiedź na wszystko ... "brak modernizacji"

 

trochę to dla mnie niezrozumiałe, czy jest wielki problem dodać jeden program w jakości SD , podczas gdy pasmo zajmuje kilka dubli SD które śmiało można wywalić zwalniając wolne miejsce (TVP1, TVP2, TVN ...)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@danielpes5:

Multimedia wcale nie chce kolejnego kanału muzycznego. Z tego co wiem, @PowerTV mocno się starał ostatnio o Multimedię. Dlatego nie miałbym pretensji do nadawcy, że wciąż nie ma Power TV. Znaczek FTA dla nich nic nie znaczy - nie mają obowiązku wprowadzania takich kanałów. :P Kanał ADVENTURE HD ma większą szansę zaistnienia niż ten muzyczny. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy Adventure HD zaistnieje ? Jestem pełny obaw. Nie mniej jednak szansę zaistnienia ma dostać Polsat Viasat Explore dzięki transmisji z tego wydarzenia :

http://www.ppe.pl/news-34214-polsat_bed ... _2015.html

Uważam to za duży przełom. :smile:

Kanał ten pojawił się ( u mnie jeszcze nie ma ) w sieci Multimedia rychło w czas .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@homsky:

A co w tym jest trudnego do zrozumienia? Mają wciąż ważne umowy, których na razie nie opłaca się zmieniać. Nie można sobie wywalić dubla, bez dogadania się z nadawcą kanału. :P

 

@draco_san

Dziwne jest to, że podobno mają być usuwane duble stopniowo ale... nie w Multimedia Południe. A to na południu najbardziej brakuje miejsca "w kablu".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...