Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

Mieliście rację, dział utrzymania klienta nie uważa Netii i Orange za konkurencję. Proponują tylko to co jest dla wszystkich. Podziękowałem i zostawiam tylko internet, resztę mam gdzieś.

 

Masz rację, VECTRA gdy nie ma konkurencji nie schodzi z cen.

 

65 zł za pakiet Telewizja + Internet - to nierealne, 110 zł to minimum (platyna + internet 50).

Oczywiście mam na myśli miasta gdzie nie ma innych dużych sieci kablowych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już kiedyś pisałem. U mnie na fakturze ceny śmieszno-absurdalne :

 

DTV - Abonament Platynowy (szt.) 5,00

DTV - Abonament Sport na Ostro (szt.) 1,00

DTV - Opłata za dostęp do DTV HD z PVR [Platynowy](szt.) 35,00

INT - Abonament Czterdzieści Mb (szt.) 24,99

 

Widać że za PVR cena złodziejska została ale reszta śmiech na sali.

 

 

A za Internet jest to cena podstawowa, czy cena już po kilku negocjacjach przedłużeniowych :) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

65 zł za pakiet Telewizja + Internet - to nierealne, 110 zł to minimum (platyna + internet 50).

Oczywiście mam na myśli miasta gdzie nie ma innych dużych sieci kablowych

U mnie konkurencja to tylko satelita, a płacę tyle ile w podpisie, a mam zamiar powalczyć za rok o lepszą ofertę. Także nie wiem skąd wytrzasnąłeś te 110 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawia mnie coś innego, jak takie nakładanie różnych bannerów reklamowych przez Vectrę ma się do nie ingerowania w sygnał w sensie w treść programu? Nie każdy chce chyba te dodatkowe reklamy oglądać nałożone na obraz danego kanału. Czy nadawcy w umowach z operatorami przypadkiem nie zabraniają takich praktyk (ingerencja w treść)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

przegladalem ostatnio Allegro i zauwazylem, ze jest tam wystawionych troche dekoderow Vectry wraz z kartami. Czy ktos wie, czy to legalne? Skad ludzie je biora? O ile sie orientuje - Vectra nie sprzedaje dekoderow - jedynie je wypozycza - wiec podejrzewam, ze to nie jest legalne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

przegladalem ostatnio Allegro i zauwazylem, ze jest tam wystawionych troche dekoderow Vectry wraz z kartami. Czy ktos wie, czy to legalne? Skad ludzie je biora? O ile sie orientuje - Vectra nie sprzedaje dekoderow - jedynie je wypozycza - wiec podejrzewam, ze to nie jest legalne?

 

Dekodery są własnością firmy Vectra!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy komuś udało się uzyskać moduł CAM od Vectry bez płacenia haraczu za wymianę sprzętu (149zł). Jeśli tak, to jakich użyć argumentów? :)

 

Osobiście napisałem do nich wiadomość na facebooku, że nie jestem zadowolony z dekodera i sami zaproponowali mi wymianę bez jakichkolwiek kosztów. Na drugi dzień miałem już moduł w tv.

 

Niestety osoby , które nagrywają programy na nagrywarce DVD nie będą zadowolone, ponieważ nie można nagrywać, przez moduł wysyłany jest sygnał blokujący nagrywanie.

Z tego też powodu byłem zmuszony powrócić do dekodera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://satkurier.pl/news/113033/koniec- ... tacje.html

 

komentarz prawidłowy i dosadny

 

Naszym zdaniem to żadna strata, ponieważ obraz na tym kanale był z epoki kamienia łupanego i nie dało się go oglądać na telewizorach lepszych niż archaiczne CRT. Żeby kanał sportowy w 2015 roku nie miał wersji HD to naprawdę ********. Wstyd i hańba, w dzisiejszych czasach nadawanie tylko w SD oznacza dyskwalifikację kanału.

 

Dokładnie kochana Vectro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...