Skocz do zawartości

Rezygnacja z platformy CANAL+


silver
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

22 godziny temu, marcindworzan napisał:

Witam. Jako, ze umowa konczy mi sie 31.03.2021, chce juz teraz napisac pismo o rezygnacji z koncem w/w terminu. Czy w zwiazku tym moge juz teraz oddac caly sprzet do APS lacznie z tym pismem? Czy MUSI to byc termin 14 dni od zakonczenia umowy, tj. pierwsze dwa tyg kwietnia 2021 (jesli chodzi o sprzet)? 
ps. Telewizji nie ogladam z uwagi na problemy techniczne (tak wiec co miesiac place za nic tak naprawde)

W 2 tygodnie po zakończeniu mozesz sprzęt oddać. Tak jak wspomniano o tym wyżej. Jest jeszcze takie coś jak cesja umowy. Może ktoś by się znalazł. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny raz nie masz racji. W moim DSI83 był kabel HDMI z pięknym napisem „Cyfra+”. Nie wiem czy do każdego dekodera dodają kabel HDMI, ale skoro w pytaniu nie ma podanego modelu to nie odpowiadałbym kategorycznie, że kabla HDMI nie ma w zestawie. Przy zwracaniu dekodera sprawdzili dekoder + zasilacz + pilot. Reszta była nieistotna. 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, meckbar napisał:

......W moim DSI83 był kabel HDMI z pięknym napisem „Cyfra+”. Nie wiem czy do każdego dekodera dodają kabel HDMI.... 

W przypadku moich dwóch DSI nie było kabla HDMI. Nie było również w Wifipremiumbox oraz Wifibox. Nie było też lata temu gdy brałem Pejsy.

 

6 godzin temu, marcindworzan napisał:

Czy oddając sprzęt należy zwrócić oryginalne pudełka po dekoderach? Czy kabel hdmi również był w zestawie?

Pudła nie trzeba. A czy kabel HDMI miałeś przy odbiorze sprzętu,  to Ty powinieneś pamiętać. 

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie twierdzę, że operator do każdego dekodera daje kabel HDMI. Twierdzę, że do mojego DSI83 dostałem (to ten kabel obok pilota).

dekoder-sagemcom-dsi83-tuner-hd-cyfra-nc

 

Istotne jest, że nie musiałem go zdawać wraz z dekoderm (choć to zrobiłem). Dekoder właściwie wyglądał jak nowy po ośmioletnim leżakowaniu w szafie.

Edytowane przez meckbar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie twierdzę, że Ty twierdziłeś, że do każdego dają kabel.  Napisałem swoje doświadczenia. 

Musiało to być na samym początku pewnie, jak DSI wchodziły na rynek, skoro kabel był. Tak na chłopski rozum, to wydaje mi się, że powinni załączać w zestawie przewód i powinien to być standard.

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...