Skocz do zawartości

Rezygnacja z platformy CANAL+


silver
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ponieważ ostatnio przerabiałem w rodzinie temat składania rezygnacji z usług Operatorów - udzielam praktycznej wskazówki w tej sprawie:

 

1 - nie ma, nie istnieją żadne  OBOWIĄZKOWE  formy, druki ,zasady, wymogi  i  pisanie uzasadnień -  aby poinformować Operatora o rezygnacji z dalszych usług.

 

2 - w dowolny sposób należy przekazać Operatorowi swą wolę - może to być dowolna kartka, w dowolnym formacie na byle jakim papierze, napisana odręcznie /byle w miarę  czytelna/.

 

3 - Operatora należy poinformować:

 

      a - kto składa rezygnacje /Imie,  Nazwisko,  Adres, lub nawet tylko sam numer abonenta -  jest na comiesięcznym rachunku który płaciłeś/

      b - data rezygnacji z usług, prosto i  jednoznacznie /rezygnuje z usług z dniem ....  rozwiązuje umowy z dniem ..../

      c - swoje oświadczenie należy osobiście  podpisać Imieniem i Nazwiskiem   / wymóg "osobistego" podpisu zawsze mnie bawił... ciekawe jak  

      Oni       ewentualnie zweryfikują czy to ja pisałem a nie moja ciotka lub dziecko sąsiada/

      d - i teraz najważniejsze... tak przygotowany "świstek" należy przynajmniej z 30 dniowym wyprzedzeniem - złożyć w najbliższym salonie   

      Operatora... biorąc oczywiście poświadczenie odbioru lub najprościej, bez wychodzenia z domu... zrobić skan podpisanego "swistka" ,

       zalogować się do  "strefa canal " i wysłać im skan podpisanego wypowiedzenia czy rezygnacji  w formie załącznika przy zakładce "napisz do

      nas"- z reguły szybko przychodzi potwierdzenie na mail.

 

Już tak od siebie - doradzam "szczęśliwcom" którzy złożyli wymówienie... wyłączyć telefon lub uzbroić się w anielską cierpliwość - dzwonią dziesiątki razy w przedziwnych godzinach z różnych numerów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, PYOTR45 napisał:

.....

 

Już tak od siebie - doradzam "szczęśliwcom" którzy złożyli wymówienie... wyłączyć telefon lub uzbroić się w anielską cierpliwość - dzwonią dziesiątki razy w przedziwnych godzinach z różnych numerów...

To zależy w jakim celu złożono wypowiedzenie.Chęć wypowiedzenia czy przedłużenia umowy na lepszych warunkach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj złożyłem wypowiedzenie w punkcie.Umowa kończy się z ostatnim dniem listopada.Pracownik wpisał powód rezygnacji-koniec okresu minimalnego czyli ok., ale w treści pisma wpisał klient nie jest zainteresowany przedłużeniem, w punkcie tego nie zauważyłem i nie wiem czemu tak wpisał.Czy w takim wypadku będą dzwonić??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może zadzwoń do punktu w którym złożyłeś wypowiedzenie i dopytaj u pracownika dlaczego zrobił taki dopisek (?), że  jeszcze nie podjąłeś decyzji.

Masz nauczkę, na drugi raz czytaj co podpisujesz, a tego jest niedużo w formularzu rezygnacji.

 

Edytowane przez lukimann
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@blend

Zdjęcie pisma z podpisem wyślij za pomocą "Napisz do nas pismo" jako załącznik w formacie PDF. Zostanie ono od razu zarejestrowane i nie trzeba nigdzie się fatygować. Po otrzymaniu przez nich pisma dostaniesz odpowiedź o przyjęciu pisma.

 

Pozdrawiam, Adam. :)

Edytowane przez Barti
Post napisany niechlujnie, jednym ciągiem. Na forum piszemy poprawnie po polsku, z poszanowaniem zasad polskiej pisowni, gramatyki, ortografii i interpunkcji. Wyjątkowo poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że jak zmienię numer telefonu z ICA na inny to nie będą dzwonić już na ten podany 8 lat wcześniej, tylko na ten zmieniony?

I mógłbyś podać może numer do DUK? Sam bym zadzwonił i spytał się o ofertę. :-)

Edytowane przez Barti
Mając "polską" klawiaturę stosujemy poprawnie polskie znaki diakrytyczne, tzw. "ogonki". Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...