Jump to content

Rezygnacja z Platformy CANAL+

Recommended Posts

Mam umowę do końca lutego 2021. Czy mogę już dziś złożyć wypowiedzenie umowy z datą zakończenie okresu obowiązkowego, bo atakują mnie telefonami z drogimi ofertami? Jeśli tak to czy mogę zrobić to u konsultanta czy osobiście w punkcie?

Edited by Barti
Przeniesiono dyskusję do odpowiedniego wątku.
19 godzin temu, Ozzy666 napisał:

Karę za wcześniejsze zerwanie umowy płaci się w APS czy przelewem do PC+?

Karę płacisz po rozliczeniu się ze sprzętu, czyli po zakończeniu umowy i po zwrocie. Otrzymasz ostatnią notę i płacisz na ten sam numer rachunku, co z umowy. APS nie przyjmuje wpłat.

• Thanks 1

Chyba nie ma potrzeby kombinować?

„Wnoszę o rozwiązanie umowy z dniem 1 października 2020 roku z pominięciem okresu minimalnego oznaczonego w umowie.”

Edited by meckbar
  • Like 1

@Pawel

Kończąc umowę z dniem 31 października zapłacę karę 120 zł. Płacąc abonament 14,99 przez 6 miesięcy zapłacę 89,94 zł. Przepłacę 30 zł, jeszcze się zastanowię czy wypowiadać umowę.

16 godzin temu, Ozzy666 napisał:
@Pawel
Kończąc umowę z dniem 31 października zapłacę karę 120 zł. Płacąc abonament 14,99 przez 6 miesięcy zapłacę 89,94 zł. Przepłacę 30 zł, jeszcze się zastanowię czy wypowiadać umowę.

Jeśli dobrze kojarzę to masz tę umowę na niebieskim module?

• 2 weeks later...

Jeśli komuś w niedługim czasie kończy się umowa i nie zamierza jej przedłużać lub z racji będzie rezygnował, a ma w swojej dotychczasowej ofercie multiroom standard jestem chętny na dokonanie cesji. Proszę o wiadomość PRIV w tej sprawie.