Skocz do zawartości

Zdjęcie

[nc+ CP O] MTV Rocks

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
73 odpowiedzi w tym temacie

#21 Zxcvbnm

Zxcvbnm

Przesiaduję 24/7

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1523 postów
  • Od: 28 cze 2012
  • LokalizacjaWałbrzych

Napisano 24 sierpień 2013 - 05:06

Chyba obecnie najlepszy kanał MTV dostępny w Polsce. Wolę włączyć ten kanał niż serialove VIVY czy 4fun'y choć tematyka mało Mnie odpowiada.

Pozdrawiam serdecznie ;)

34057.png

#22 jackie :-

jackie :-

Forum to mój dom

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 2717 postów
  • Od: 25 sty 2011
  • LokalizacjaCzęstochowa

Napisano 24 sierpień 2013 - 18:14

Mnie też tematyka nie odpowiada tak za bardzo ale dobrze grają, może gdyby bardziej mi podchodziła to mógłbym wskazać jakieś błędy. :D
Multimedia Polska - MaxBox + CANAL+ Platinum HD + HBO HD + Cinemax + multiroom + internet 30 mb/s

#23 jackie :-

Forum to mój dom

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 2717 postów
  • LokalizacjaCzęstochowa

Napisano 23 maj 2014 - 17:06

"Bohemian Rhapsody" na 100 miejscu w "100 Greatest Rock Videos Ever". To chyba jakieś nieporozumienie... :roll:
Multimedia Polska - MaxBox + CANAL+ Platinum HD + HBO HD + Cinemax + multiroom + internet 30 mb/s

#24 SatExpert

SatExpert

Edytor wykazów Forum SK

• Edytor wykazów Forum SK
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6295 postów
  • Od: 30 maj 2012
  • LokalizacjaWrocław

Napisano 28 maj 2014 - 13:14

Nareszcie uwolniliśmy się od tych paskudnych, angielskich reklam - teraz zniąło można powiedzieć, że MTV Rocks jest najlepszym kanałem muzycznym! :)
Golden Media UNI-BOX 2 Combo:
● CP: Premium Max (Moduł SmarCAM-3 CI Plus "legacy")
● TNK HD: Domowy HD (Moduł nCAM HD CI Plus "legacy" )
● TivùSat HD (Moduł SmarCAM TivùSat)

#25 jackie :-

Forum to mój dom

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 2717 postów
  • LokalizacjaCzęstochowa

Napisano 28 maj 2014 - 14:54

Tylko gdzie jest ramówka dla MTV Rocks Europe?

#26 strowger

strowger

Rozpisany

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 316 postów
  • Od: 15 lip 2008
  • LokalizacjaŚwiebodzin, Lubuskie

Napisano 29 maj 2014 - 21:51

http://www.vsetv.com... ... 05-29.html

Nazwa kanału: MTV Rocks International.

#27 jackie :-

Forum to mój dom

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 2717 postów
  • LokalizacjaCzęstochowa

Napisano 29 maj 2014 - 22:12

Dziękuję za linka.
Ogólnie to jest bardzo ubogo... :/ Żadnych odliczanek tematycznych, programów ze starszą muzyką (w MTV Dance tylko jakiś "Flashback) i playlisty też bardzo ubogie.

#28 aRczi6622

aRczi6622

Aktywny

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 923 postów
  • Od: 25 wrz 2012

Napisano 29 maj 2014 - 22:19

Playlista zubożała, tego nie da się ukryć. Szczerze, całe to "international" to jakiś [beep]. Lepsza była ramówka na rynek brytyjski.
http://tnij.org/yder
Thor6(0,8°W) + HotBird13.0E + Astra19.2E + Astra2A/2B(28.2E, 28.5E)

#29 Piotr G.

Piotr G.

SAT Kurier VIP

• SAT Kurier VIP
  • PipPipPipPip
  • 641 postów
  • Od: 11 paź 2007

Napisano 29 maj 2014 - 23:00

Polak będzie zawsze narzekał - jak deszcz pada, to za mokro, jak słońce świeci, to za gorąco.
Nie jeden raz napotkałem się na narzekania związane z zawartością kanałów MTV Rocks, MTV Hits czy MTV Dance - że za dużo reklam, że za mało teledysków, że to i tamto... Macie teraz więcej muzyki niż w MTV na Sky UK - cieszcie się i doceniajcie ten fakt.

#30 jackie :-

Forum to mój dom

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 2717 postów
  • LokalizacjaCzęstochowa

Napisano 29 maj 2014 - 23:15

Ja nie narzekam! :) Sam chciałem utworzenia wersji "international" dla tych stacji. Mam tylko nadzieję, że wezmą się za te wersje i playlista będzie jeszcze lepsza niż na wersjach UK. ;)

#31 bugmenot

bugmenot

Przesiaduję 24/7

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1983 postów
  • Od: 24 maj 2012

Napisano 30 maj 2014 - 00:59

Wersji "international" tematycznych MTV jeszcze nie oglądałem, ale jeśli będzie to wyglądało tak jak europejskie wersje VH1 i VH1 Classics (a z ramówki to wynika) to nie ma się z czego cieszyć.
Nie będzie już newsów, bieżacych odliczanek z prezenterem, list przebojów, koncertów, tematycznych weekendów itd, tylko pewnie ta sama muzyka niezależnie od nazwy bloku i playlista do której nic nie będą dokładać.
No i zamiast reklam jakieś kilkuminutowe zlepki utworów, albo jingli, których nikt przez najbliższe 2-3 lata nie zmieni ;).
Wkurza mnie ten Viacom.

#32 strowger

strowger

Rozpisany

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 316 postów

Napisano 30 maj 2014 - 07:34

Niezbyt uważnie oglądasz Vh1, bo tam są tematyczne weekendy i newsy. I to jedyny ich kanał, który zawiera sloty na reklamy.

#33 SatExpert

SatExpert

Edytor wykazów Forum SK

• Edytor wykazów Forum SK
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6295 postów
  • Od: 30 maj 2012
  • LokalizacjaWrocław

Napisano 30 maj 2014 - 10:54

Polak będzie zawsze narzekał - jak deszcz pada, to za mokro, jak słońce świeci, to za gorąco.
Nie jeden raz napotkałem się na narzekania związane z zawartością kanałów MTV Rocks, MTV Hits czy MTV Dance - że za dużo reklam, że za mało teledysków, że to i tamto... Macie teraz więcej muzyki niż w MTV na Sky UK - cieszcie się i doceniajcie ten fakt.

To ja już wolę wersję UK z reklamami, bo tam baza utworów jest większa, nie w tej nowej międzynarodowej, gdzie powtarzalność utworów w ciągu dnia jest bardzo duża - bez jaj, ja za taki interes dziękuję :roll:
Golden Media UNI-BOX 2 Combo:
● CP: Premium Max (Moduł SmarCAM-3 CI Plus "legacy")
● TNK HD: Domowy HD (Moduł nCAM HD CI Plus "legacy" )
● TivùSat HD (Moduł SmarCAM TivùSat)

#34 bugmenot

bugmenot

Przesiaduję 24/7

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1983 postów
  • Od: 24 maj 2012

Napisano 30 maj 2014 - 12:04

strowger: tematyczne weekendy w VH1 Europe polegają na jakiś losowych wyliczankach, a nie na tym, że przychodzi np. Skrillex i prowadząc program puszcze 50 ulubionych utworów ;-).

#35 MIGUEL

MIGUEL

Połowa mocy ;)

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPip
  • 1468 postów
  • Od: 27 gru 2012
  • LokalizacjaWarszawa / Bielsko-Biała

Napisano 30 maj 2014 - 19:35

Jest podana ramówka dla tej wersji MTV Rocks w EPG i na stronie cyfrowego polsatu, ale o 3 godziny za późno. Na podanym linku stronę wcześniej z kolei o godzinę za późno. Pasmo "AM Mayhem" trwa w godzinach 4:00-7:00 co moim zdaniem jest trochę dziwne :D Zupełnie jakby ten kanał był robiony pod rynek rosyjski.

Właśnie - nie narzekajcie. Nie ma teraz reklam ani trzech godzin telezakupów do 7 rano! Mamy już MTV Live i MTV Rocks, czekam na MTV Dance :smile:

2017 TOP 100 - subiektywne zestawienie moich ulubionych utworów z roku 2017.

2016 TOP 50 - to samo z roku 2016

41wjlwk.png?1

#36 jackie :-

Forum to mój dom

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 2717 postów
  • LokalizacjaCzęstochowa

Napisano 30 maj 2014 - 19:38

Ja mam nadzieję, że wszystko będzie szło w dobrym kierunku, dojdą topy tematyczne, pasma z oldiesami i playlista będzie urozmaicana na bieżąco! :)

#37 pincet

pincet

Forum to mój dom

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 2026 postów
  • Od: 19 kwi 2013

Napisano 30 sierpień 2014 - 12:19

Mamy koniec sierpnia, mijają 3 miesiące od wejścia w życie wersji International a EPG na satelicie dalej jest od wersji brytyjskiej. W Inei patrzyłem chyba z miesiąc temu i był taki sam problem. Co do samej stacji to mimo początkowej niechęci (mało, praktycznie w ogóle nie zróżnicowane pasma, ograniczona playlista) zaczęła mi się ta stacja bardziej podobać od brytyjskiej wersji. Przypomina mi mocno czas, w którym jeszcze jako MTV2 pojawiła się w Polsce. Wtedy też leciały zlepki klipów bez reklam, klipy były mieszanką nowości z wybranymi kawałkami sprzed max 10 lat, tylko zamiast listy Top 10 była Top 15, teraz też by tak mogło być :) No i wtedy na tym Top 15 też nie leciały same nowości. Fajnie, że nie ma reklam ani żadnych jingli z miejscem na reklamy.

Największa szkoda jest taka, że kanał na satelicie jest w kiepskiej jakości, do tego zwłaszcza dzisiaj pojawiają się spore zakłócenia w dźwięku.

#38 strowger

strowger

Rozpisany

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 316 postów

Napisano 30 sierpień 2014 - 21:59

Na Astrze mam właściwe EPG - w pakiecie MTV UNLIMITED. W nc+ tez przez chwilę było EPG wersji International, ale przesunięte czasowo.

#39 alekk

alekk

Rozpisany

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 375 postów
  • Od: 07 cze 2010
  • LokalizacjaKraków

Napisano 31 sierpień 2014 - 00:59

Miałem ostatnio trochę czasu poogladać te nowe wersje (również Dance i Hits), mają bardzo zapętloną playlistę, ciągle wpadam na Kasabian , Klaxons, Linkin Park, Muse, George Ezra, nie są to złe kawałki ale wersja int pomimo braku reklam wypada ubogo.Jak ktos tu wyżej pisze te same kawałki niezależnie od pasma.

#40 Telewizja Urbanski

Telewizja Urbanski

Forum to mój dom

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 2480 postów
  • Od: 06 lis 2009
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 13 listopad 2014 - 20:07

Ja nie za bardzo mam czas by oglądać MTV Rocks bo co się okazuję nie lubię zagranicznych stacji puszczających rock'a.

nc+ - extra+
cp - familijny max + film + sport
orange iptv - Pakiet Bogaty