Skocz do zawartości

MTV Rocks


Innuendo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Polak będzie zawsze narzekał - jak deszcz pada, to za mokro, jak słońce świeci, to za gorąco.

Nie jeden raz napotkałem się na narzekania związane z zawartością kanałów MTV Rocks, MTV Hits czy MTV Dance - że za dużo reklam, że za mało teledysków, że to i tamto... Macie teraz więcej muzyki niż w MTV na Sky UK - cieszcie się i doceniajcie ten fakt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wersji "international" tematycznych MTV jeszcze nie oglądałem, ale jeśli będzie to wyglądało tak jak europejskie wersje VH1 i VH1 Classics (a z ramówki to wynika) to nie ma się z czego cieszyć.

Nie będzie już newsów, bieżacych odliczanek z prezenterem, list przebojów, koncertów, tematycznych weekendów itd, tylko pewnie ta sama muzyka niezależnie od nazwy bloku i playlista do której nic nie będą dokładać.

No i zamiast reklam jakieś kilkuminutowe zlepki utworów, albo jingli, których nikt przez najbliższe 2-3 lata nie zmieni ;).

Wkurza mnie ten Viacom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polak będzie zawsze narzekał - jak deszcz pada, to za mokro, jak słońce świeci, to za gorąco.

Nie jeden raz napotkałem się na narzekania związane z zawartością kanałów MTV Rocks, MTV Hits czy MTV Dance - że za dużo reklam, że za mało teledysków, że to i tamto... Macie teraz więcej muzyki niż w MTV na Sky UK - cieszcie się i doceniajcie ten fakt.

To ja już wolę wersję UK z reklamami, bo tam baza utworów jest większa, nie w tej nowej międzynarodowej, gdzie powtarzalność utworów w ciągu dnia jest bardzo duża - bez jaj, ja za taki interes dziękuję :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

strowger: tematyczne weekendy w VH1 Europe polegają na jakiś losowych wyliczankach, a nie na tym, że przychodzi np. Skrillex i prowadząc program puszcze 50 ulubionych utworów ;-).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest podana ramówka dla tej wersji MTV Rocks w EPG i na stronie cyfrowego polsatu, ale o 3 godziny za późno. Na podanym linku stronę wcześniej z kolei o godzinę za późno. Pasmo "AM Mayhem" trwa w godzinach 4:00-7:00 co moim zdaniem jest trochę dziwne :D Zupełnie jakby ten kanał był robiony pod rynek rosyjski.

 

Właśnie - nie narzekajcie. Nie ma teraz reklam ani trzech godzin telezakupów do 7 rano! Mamy już MTV Live i MTV Rocks, czekam na MTV Dance :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Mamy koniec sierpnia, mijają 3 miesiące od wejścia w życie wersji International a EPG na satelicie dalej jest od wersji brytyjskiej. W Inei patrzyłem chyba z miesiąc temu i był taki sam problem. Co do samej stacji to mimo początkowej niechęci (mało, praktycznie w ogóle nie zróżnicowane pasma, ograniczona playlista) zaczęła mi się ta stacja bardziej podobać od brytyjskiej wersji. Przypomina mi mocno czas, w którym jeszcze jako MTV2 pojawiła się w Polsce. Wtedy też leciały zlepki klipów bez reklam, klipy były mieszanką nowości z wybranymi kawałkami sprzed max 10 lat, tylko zamiast listy Top 10 była Top 15, teraz też by tak mogło być :) No i wtedy na tym Top 15 też nie leciały same nowości. Fajnie, że nie ma reklam ani żadnych jingli z miejscem na reklamy.

 

Największa szkoda jest taka, że kanał na satelicie jest w kiepskiej jakości, do tego zwłaszcza dzisiaj pojawiają się spore zakłócenia w dźwięku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem ostatnio trochę czasu poogladać te nowe wersje (również Dance i Hits), mają bardzo zapętloną playlistę, ciągle wpadam na Kasabian , Klaxons, Linkin Park, Muse, George Ezra, nie są to złe kawałki ale wersja int pomimo braku reklam wypada ubogo.Jak ktos tu wyżej pisze te same kawałki niezależnie od pasma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Tu nie chodzi o stare utwory, tylko np nowe które też są w tragicznej jakości puszczane przez stację. Jestem na ziemi mój kolego jest XXI wiek, czas iść do przodu.

Może wrócimy się wszyscy na czarno białe telewizory, ponieważ po co wydawać pieniądze jak i tak widz będzie się cieszył.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza tym jeśli teledyski są w kiepskim SD, to co da zmiana emisji na HD?

 

Pokaż mi wykonawcę któremu kręcą klip kamerą SD :shock::shock:

 

To stacje muzyczne oszukują wykonawców emitując ich klipy w SD podczas gdy nagrywane są w całości kamerami HD. Tym trzeba się zająć bo to ewidentne oszukiwanie artysty na ekranach TV. Muzycznych kanałów w jakości HD jest jak na lekarstwo a cała reszta jedzie sobie w kulki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...