Skocz do zawartości

MTV Rocks


Innuendo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

SMELLS LIKE THE 90S!, MTV ROCKS INT, 27/08/2020
KORN - FREAK ON A LEASH
R.E.M - LOSING MY RELIGION
LENNY KRAVITZ - ARE YOU GONNA GO MY WAY
OASIS - DON'T LOOK BACK IN ANGER
METALLICA - NOTHING ELSE MATTERS
GARBAGE - ONLY HAPPY WHEN IT RAINS
SUEDE - ANIMAL NITRATE
MANIC STREET PREACHERS - A DESIGN FOR LIFE
THE CARDIGANS - LOVEFOOL
THE OFFSPRING - SHE'S GOT ISSUES
GREEN DAY - BASKET CASE
RADIOHEAD - NO SURPRISES
RED HOT CHILI PEPPERS - GIVE IT AWAY
OASIS - WONDERWALL

Edytowane przez mastano
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SMELLS LIKE THE 90S!, MTV ROCKS INT, 28/08/2020
RED HOT CHILI PEPPERS - SCAR TISSUE
RADIOHEAD - CREEP
JEFF BUCKLEY - HALLELUJAH
R.E.M - LOSING MY RELIGION
THE CONNELLS - '74-'75
LENNY KRAVITZ - ARE YOU GONNA GO MY WAY
GARBAGE - ONLY HAPPY WHEN IT RAINS
MANIC STREET PREACHERS - A DESIGN FOR LIFE
METALLICA - ENTER SANDMAN
BLUR - SONG 2
RED HOT CHILI PEPPERS - GIVE IT AWAY
THE CARDIGANS - LOVEFOOL
NO DOUBT - JUST A GIRL
OASIS - ROLL WITH IT
GREEN DAY - BASKET CASE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SMELLS LIKE THE 90S!, MTV ROCKS INT, 29/08/2020
NIRVANA - LITHIUM
METALLICA - ENTER SANDMAN
BLUR - SONG 2
NEW RADICALS - YOU GET WHAT YOU GIVE
DEPECHE MODE - ENJOY THE SILENCE
GUNS N' ROSES - KNOCKIN' ON HEAVENS DOOR
WEEZER - BUDDY HOLLY
SOUNDGARDEN - RUSTY CAGE
NO DOUBT - JUST A GIRL
PEARL JAM - ALIVE
THE CLASH - SHOULD I STAY OR SHOULD I GO?
OASIS - SOME MIGHT STAY
NIRVANA - COME AS YOU ARE
METALLICA - THE UNFORGIVEN
RED HOT CHILI PEPPERS - LOVE ROLLERCOASTER

==========
SMELLS LIKE THE 90S!, MTV ROCKS INT, 30/08/2020
PULP - COMMON PEOPLE
MANIC STREET PREACHERS - EVERYTHING JUST GO
THE CARDIGANS - MY FAVOURITE GAME
SMASHING PUMPKINS - TONIGHT, TONIGHT
THE OFFSPRING - PRETTY GUY (FOR A WHITE GUY)
GREEN DAY - TIME OF YOUR LIFE(GOOD RIDDANCE)
RAGE AGAINST THE MACHINE - KILLING IN THE NAME
NIRVANA - SMELLS LIKE TEEN SPIRIT
OASIS - ROLL WITH IT
METALLICA - THE MEMORY REMAINS
HOLE - CELEBRITY SKIN
PRESIDENTS OF THE U.S.A. - LUMP
KISS - GOD GAVE ROCK N ROLL TO YOU II
TRAVIS - WHY DOES IT ALWAYS RAIN ON ME
RED HOT CHILI PEPPERS - SCAR TISSUE
RADIOHEAD - CREEP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jak dla mnie - kolejna dziwna decyzja MTV... Bardzo lubiłem słuchać ten kanał pomimo dużej ilości rocka, który mi troszkę nie odpowiadał - takiego amerykańskiego rocka, a słowa poprzednika - popieram. Już jest wystarczająco dużo stacji muzycznych z popem na polskim rynku, a rocka jest naprawdę mało, nie wspominając o metalu. Mam nadzieję, że się nie sprawdzi informacja, i że MTV Rocks dalej będzie nadawać, ale zobaczymy, bo nadzieja umiera ostatnia. Nie chcę widzieć popu w tej ramówce, ale to jest moja opinia, nie trzeba się z nią zgadzać. 

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może postanowili przyśpieszyć te rewolucyjne zmiany, bo ramówka VH1 Classic też ma ulec zmianie i to nawet szybciej, bo już od 20.09 mają być pasma tylko z latami 80-tymi, ale zobaczymy jak to będzie w rzeczywistości...aż tak Im się śpieszy z zakończeniem nadawania MTV Rocks i VH1 Classic, że nie chcą czekać do 5 października? Mają fatalną oglądalność i nie chcą dłużej czekać? Szkoda kanału rockowego bez reklam, bo u Nas z kanałów rockowych zostanie tylko Eska Rock TV i Kerrang przez internet. To już nie będzie to samo :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ci, co mają platformy cyfrowe i dostęp do Hot Birda i innych pozycji satelitarnych owszem: znajdą alternatywę, ale co mają powiedzieć abonenci kablówek, np. UPC, gdzie nie ma nawet Eski Rock TV, a MTV ROCKS jest jedynym kanałem grającym Rocka? Oby coś z tym zrobili i nie olali fanów muzyki rockowej, ale to jest temat bardziej na Forum UPC i innych kablówek, gdzie nie ma innego kanału rockowego.

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

MTV 90s oficjalnie startuje w poniedziałek 5 października, ale od jutra pewnie zaczną testy kanału nowym logiem po prawej stronie i logiem MTV Rocks po lewej, tak samo, jak już jest od 20 września na VH1 Classic.

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aleksandra Maria (Natalia)  - Tak. Wiem, że oficjalnie startują 5 października zgodnie z tym, co było napisane w komunikacie z lipca, jednak mogło się też od tego czasu coś zmienić w ustaleniach, np.  Viacom mógł przyśpieszyć start MTV 90's, ale w każdym bądź razie to już jutro startuje nowa ramówka, nowa playlista dostosowana pod MTV 90's i ciekawe, czy będą dwa loga emitowane jednocześnie, jak na VH1 Classic, choć dla mnie to by było bez sensu, bo to zupełnie dwa różne formaty muzyczne. Co innego taka sytuacja na VH1 Classic od 20 września i wcześniej w paśmie nocnym i porannym, gdzie ta nazwa pasuje do formatu 80's Music i mogłaby zostać, ale jak widać w Viacomie postawiono na ujednolicenie nazw swoich kanałów tematycznych, co również ma swoje plusy.

 

JohnnyBravo97 - Super, z góry dziękuję za nagranie i upublicznienie tutaj na Forum :) Ciekawe jaki rockowy utwór zagrają, jako ostatni przed 05:00?

 

Edit 01.10.2020 - obecnie program TV wprowadza w błąd, bo na ten moment leci MTV Rocks i program Ultimate Rock Playlist, jak gdyby nigdy nic, więc albo wystartują dzisiaj np o 12:00, jak to bylo bodajże z Club MTV, albo zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami 05.10.

Edytowane przez RETROJAM500
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W przypadku VH1 Classic ramówka się sprawdziła się w 100%. Od 20.09 miało być pasmo MTV 80's Takeover przez 24/7 i tak też się stało: MTV 80's leci można by powiedzieć testowo razem z logiem VH1 Classic. Tymczasem tutaj mają obsuwę, ale dla fanów Rocka to jest świetna wiadomość, bo zawsze możemy trochę dłużej oglądać Nasze ulubione teledyski :)

Edytowane przez RETROJAM500
  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skąd informacja? Aktualnie leci The 1975 - If You're Too Shy (Let Me Know). Czyżby to miałby być ostatni utwór wyemitowany na MTV Rocks? Właśnie miałem napisać, że albo wystartują dzisiaj o 12:00, albo w poniedziałek.

 

Edit: Jednak Arctic Monkeys - Brianstorm będzie prawdopodobnie ostatnim utworem w MTV Rocks.

Edytowane przez RETROJAM500
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, RETROJAM500 napisał:

Skąd informacja? Aktualnie leci The 1975 - If You're Too Shy (Let Me Know). Czyżby to miałby być ostatni utwór wyemitowany na MTV Rocks? Właśnie miałem napisać, że albo wystartują dzisiaj o 12:00, albo w poniedziałek.

 

Edit: Jednak Arctic Monkeys - Brianstorm będzie prawdopodobnie ostatnim utworem w MTV Rocks.

Nic się nie zmieniło teraz leci utwór grupy The Black Keys, a jest 12:00 ?
Więc może jednak wystartują w poniedziałek???

Edytowane przez Aleksandra Maria (Natalia)
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...