Skocz do zawartości

MTV Rocks


Innuendo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A jednak weszli teraz The Black Keys ;) Myślę, że zmiany będą dopiero 5 października, tak jak to było w komunikacie. Po prostu ktoś się machnął i rozesłał ramówkę od 1 października. Zresztą, to jest Viacom. W Wirtualnych Mediach był wywiad z jakąś przedstawicielką i z jej wypowiedzi wynikało jakoby VH1 (zwykły) miał zmienić się w MTV 80s :roll:. Tak tam oni ogarniają :))

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, Aleksandra Maria (Natalia) napisał:

I dobrze cieszmy się MTV Rocks, póki można ?

Może zmienili zdanie w ostatniej chwili - trzeba mieć nadzieję... :-(

 

@robsat, A na 0,8°W nie pojawił się może jakiś odrębny dosył MTV ROCKS? :)

Edytowane przez SatExpert
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie MTV Music24 wystartował chyba jakoś dopiero około godz. 15:00, więc równie dobrze mogą jeszcze ruszyć z nowym kanałem dzisiaj po południu, jutro lub 5 października.

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 19.09.2020 o 13:59, neo_patryk napisał:

Dla mnie zdecydowanie gorzej. Już teraz wiem, że będę omijał ten kanał. Ale przecież nie można było spodziewać się niczego lepszego po takim nadawcy jak Viacom, który już dawno osiągnął mistrzostwo w psuciu dobrych kanałów muzycznych.

To ja ci przypominam, iż wszystkie utwory z tego spotu gra dosyć często Stars TV, a że ostatnio Viacom coś lubi kombinować z playlistą, co doskonale widać po Vh1 Classic, to MTV 90s może być takim drugim Stars TV bez reklam.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, A&G napisał:

Póki co idzie szmergla dostać. Niby na ekranie MTV Rocks, a w EPG same "ninetinsy". :crazy:

Bo się pomylili, MTV 90s prawdopodobnie wystartuje w poniedziałek o 6:00 rano

Edytowane przez Aleksandra Maria (Natalia)
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś mamy 4 października, czyli ostatni dzień nadawania MTV Rocks. Czy ktoś nagra zmianę MTV Rocks na MTV 90s, która nastąpi jutro o 6:00 rano?? I ciekawe, jaki utwór będzie ostatnim wyemitowanym na MTV Rocks??? Może "Thanks For The Memories" grupy "Fall Out Boy" (polski tytuł: "Dziękujemy za wspomnienia" w sumie pasowałby do całej sytuacji) albo też Oasis - Don't Look Back In Anger, jak to miało miejsce przed zakończeniem MTV Rocks UK?? A może tym razem nas zaskoczą i żadną z tych dwóch piosenek nie puszczą na sam koniec MTV Rocks Europe, tylko coś zupełnie innego??? Poczekamy, zobaczymy ?

Edytowane przez Aleksandra Maria (Natalia)
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1.10.2020 o 12:02, jackie :- napisał:

A jednak weszli teraz The Black Keys ;) Myślę, że zmiany będą dopiero 5 października, tak jak to było w komunikacie. Po prostu ktoś się machnął i rozesłał ramówkę od 1 października. Zresztą, to jest Viacom. W Wirtualnych Mediach był wywiad z jakąś przedstawicielką i z jej wypowiedzi wynikało jakoby VH1 (zwykły) miał zmienić się w MTV 80s :roll:. Tak tam oni ogarniają :))

 

 

Prędzej czy później VH1 zmieni się w MTV 00's bo i tak dominują tam hity z tej dekady

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, rotalplus napisał:

 

 

Prędzej czy później VH1 zmieni się w MTV 00's bo i tak dominują tam hity z tej dekady

Mogliby jeszcze pomyśleć o zmianie MTV Live HD na MTV 70s. Ten kanał już od dawna nie ma nic wspólnego ze słowem "Live" same powtórki, nawet relacji z imprez na żywo typu: "Rock Am Ring", "Pukklepop" czy "Hellfest" już nie puszczają, za to są jakieś listy przebojów, gdzie non-stop grają te same hiciory co na pozostałych kanałach MTV.

Edytowane przez Aleksandra Maria (Natalia)
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepszym rozwiązaniem byłoby stworzenie MTV Classic Europe, jednego kanału, który prezentowałby muzykę od lat 60 aż po lata 90-te włącznie. Jeden kanał, zamiast kilku. Nadal nie rozumem tego rozdzielania muzyki na lata 80 i 90, oraz niepotrzebnego, i w moim odczuciu bezsensownego mnożenia kanałów. Tym bardziej, że i tak mamy już za dużo kanałów muzycznych na rynku.

Edytowane przez Bloo411
  • Popieram 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...