Skocz do zawartości

Dekoder HD5000


Gość Anonymous
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

11 godzin temu, rsw napisał:

Zacytuję twoje pytanie: "Aby usunąć  kanał z ulubionych pewnie trzeba przywrócić  ustawienia fabryczne?" To jest cały twój post. Wskaż ładnie, gdzie tam jest cokolwiek o kanale 999.

 

Warto zadawać sensowne pytania.

Te  "cytowane" pytanie  jest tylko fragmentem  wypowiedzi  ,która była  zamieszczona nieco wyżej . I  dotyczy  odpowiedzi na mój poprzedni post (dotyczący  kanału999). Więc  jeżeli się  ktoś włącza do dyskusji to warto tę przeanalizować  od początku  , nie zaś wyrywkowo. pzdr:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Po  włączeniu Polsat Roku 109 na liście przez chwilę wyskakuje komunikat: "Wybrany kanał jest kodowany"  i później już odbiór prawidłowy. Włączając kopię kanału na 159 nie ma tego komunikatu. Wszystkie inne kanały działają prawidlowo. Sygnał antenowy prawidłowy, 

Nie wiem czy to pojawiło ostatnio, czy było na poprzednim sofcie ponieważ przeważnie korzystam z pozycji 159 na liście.  Z tego co zauważyłem taki komunikat pojawia się na kanałach, które nie mają kodowania CP samodzielnie wyszukanych i zapisanych powyżej 1001.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Usługa Cyfrowy Polsat Go w dekoderze działa bez zastrzeżeń, więc to chyba pojawiło się po ostatniej aktualizacji. Później spróbujemy ustawienia fabryczne, jednak nie ma na razie powodu do wymiany, a bardziej czy inni użytkownicy tego modelu też zaobserwowali podobną sytuację.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...
Gość Pan MarSag

Odkopuję temat, przepraszam za to. Zna ktoś może jak zdowngradować oprogramowanie w tym dekoderze, a może ktoś zna stronę w której można ściągnąć plik z oprogramowaniem, lub ktoś ma plik z oprogramowaniem. Bo ja strasznie nie lubię tego czarnego interfejsu, pomarańczowy był lepszy. Wie ktoś?

Chyba że skorzystam z OLX lub Sprzedajemy i znajdę dekoder ze starym oprogramowaniem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Pan MarSag

No nie jestem lepsza, w tym problem, wie ktoś jak zdowngradować do wersji  4.16.1.23, może jakieś pliki co szły przez satelitę.

Może jakaś przeróbka lub exploit pozwalający na downgrade oprogramowania do danej wersji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam na swoim pomarańczowy soft ale nie ma możliwości wyciągnięcia go z dekodera, więc nie pomogę.

@maks27 wystarczyło odpiąć dekoder od satelity kiedy wchodził czarny soft dla wszystkich i poczekać na poprawkę. Dekoder nowy z Darmowym HD (dzięki pomocy @Burito) póki co leży w szafie i czeka na swój czas. Teraz dekoder nie pobiera softu, a uprawnienia tak.

Edytowane przez akoss22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...