Skocz do zawartości

Problemy w funkcjonowaniu serwisów SAT Kurier i Hollex


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

@Marko 345

Z linku, który podałeś wyżej, rzeczywiście nie otwiera się.

Jednak ze strony głównej portalu "Sat Kurier" otwiera mi się normalnie. Link:  https://www.satkurier.pl/news/203674/eutelsat-inwestuje-w-oneweb.html

Komputer PC (laptop), system Windows 10, przeglądarka Mozilla Firefox w najnowszej wersji, 88.0.

 

Edycja - godz. 15:58 :

@Marko 345, z linku, który podałeś wyżej, teraz również u mnie strona ta otwiera się normalnie. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

W przypadku artykułów/newsów wchodząc przez domenę satkurier.pl mogę przeglądać kilka stron komentarzy, natomiast z poziomu domeny digi-tv.pl przyciski zmiany stron komentarzy nie działają.

Przykład - wspomniana funkcja…:

I jest tak dla każdego z kilku artykułów, na których testowałem tą funkcję, więc podejrzewam, że problem może dotyczyć wszystkich artykułów.

Testowane na dwóch przeglądarkach: Firefox i Vivaldi, w tym na czystym profilu Firefoxa. W każdym wypadku problem występował.

 

 

Poza tym w komentarzach nie da się dodać e-maila z aliasem z "+", np. uzytkownik+alias@example.com.

Edytowane przez mp107
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Nie wiem jak dla załogi Forum, ale dla mnie jest to problem.

https://satkurier.pl/news/207293/nowy-test-na-tp-platformy-canal.html

 

Chodzi o komentarz typa @Aleutwal

Powiem tak, na forum czepiacie się byle czego, macie wręcz obsesję co do niektórych słów czy zachowań co pewnie nie jest jakies mega złe.

Jednocześnie na głównej SK puszczane są takie właśnie komentarze.

''Post'' został ''puszczony'' wczoraj o 15,56 więc było trochę czasu na usunięcie.

Nie trafia do mnie tłumaczenie jakie już nie raz słyszałem właśnie w podobnych sprawach czyli, że nie macie wpływu na to czy moderatorzy z głównej "nie wyrabiają"

Serio nie da się nic zrobić? A może by tak Akismet?

Edytowane przez tracer10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...

Też mam ten problem na Win-10 antywirus. kasperski.

Co ciekawe na starszym kompie z Win-7 i ten sam kasperski strona się odpala.

 

Podczas łączenia z serwerem „satkurier.pl” wystąpił błąd.

    Otwierana strona nie może zostać wyświetlona, ponieważ nie udało się potwierdzić autentyczności otrzymanych danych.
    Proszę poinformować właścicieli witryny o tym problemie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...