Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Coś czuję, że będą wysyłane skargi do KRRIT w tej sprawie:

 

https://www.tysol.pl/a109057-wideo-je-c-pis-ziobro-ty-kur-je-a-wulgarny-skecz-na-gali-polsatu-bez-cenzury

 

Swoją drogą kabarety zeszły na psy jeśli chodzi o wulgarność, żartów politycznych nie krytykuje gdyż były zawsze ale np. jak leciały "Rozmowy w tłoku" w ramach "Szymon Majewski Show", to nie walono wulgaryzmami na prawo i lewo.

Edytowane przez Frontowiec
  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem to używanie wulgaryzmów w wykonaniu kabareciarzy niszczy ten gatunek. Ja rozumiem że Polsat nie mógł wyciszyć wulgaryzmów gdyż kabareton leciał na żywo, ale jednak Kabaret Skeczów Męczących mógł się hamować.

Edytowane przez Frontowiec
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To był akurat Kabaret Młodych Panów.

 

Zaś co do tych skarg - może się jakieś pojawią, ale jak rok temu Neo-Nówka pokazała na żywo "Wigilię 2022", w którym jednak podtekstów było więcej niż w numerze pokazanym w sobotę, to do KRRIT nie wpłynęła żadna skarga. A burza była jednak większa w mediach. Nie zdziwiłbym się, gdyby teraz było podobnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie mam, czy wróci od września serial Na Ratunek 112? Jeśli tak to będą nowe odcinki. Czy niestety stare odcinki?

 

Tak naprawdę podobał mi się koncert 11 sierpnia Festiwal weselnych przebojów. Oprócz zenka martyniuka podobała mi się Helena vondreckova. Młoda Para bardzo mi się podobała, w szczególności aktor Michał Koterski. Fajnie on zapowiadał, 12 sierpnia na super Polsacie oglądałem poprawiny i bardzo uwielbiam te cyganską-góralską muzykę. Uwielbiam jak najbardziej zespół Don Vasyl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 28.08.2023 o 16:08, support458 napisał(a):

Polityczne dowcipy ruszały ludzi w latach 80'tych. Teraz to żart na jeden raz. Kabarety się skończyły.

I teraz też ruszają. Fakt, może powinno być mniej wulgaryzmów, ale z czego się śmiać jak nie rządzących. Ja nie mam zamiaru dziś oglądać kabaretów typu Olgi Lipińskiej.:grin: Jeszcze Polsat pokazuje dziś kabarety, bo inni to nawet nie próbują.

Edytowane przez djclassic
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie kabarety to też jakaś ustawka bez ograniczeń,a żeby jeszcze wiedzieli o co polityce chodzi to mało co który wie ile trzeba charować żeby się dorobić i wiedzieć ile co kosztuje jak sprawy się miewają i skąd się biorą pieniądze oraz kilkukrotne inwestycje.A i tak już wiekszości osób kabaretów uciekają lub oglądają te luzem odcinające się od polityki i są znacznie ciekawsze niż to co nakazuje nam Polsat pokazywać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Michu_97 napisał(a):

Chciałbym dodać, że zauważyłem, iż kanał na YouTube Polsatu publikuje coraz mniej skeczy. Jakiś czas temu pozbył się całych wydań "Faktów Autentycznych", a po ostatniej niedzieli opublikował tylko 2 apolityczne skecze.

Bo oni zachęcają żeby skorzystać z apki Polsat Go, która i tak z końcem sierpnia znika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 19.08.2023 o 10:29, dvbx napisał(a):

Pewnie kończy się licencja. (D+ chce mieć hiciora na święta ?)

Gdyby kończyła się Polsatowi licencja na „Kevina" to stacja stałaby ma rzęsach by ją przedłużyć. Wszystko dlatego że w przypadku utraty licencji słoneczna stacja z pewnością otrzymałaby mnóstwo negatywnych komentarzy połączonych z hejtem. Na dodatek larum w sieci byłoby pewnie większe niż w przypadku kombinacji z dniem emisji filmu czy nawet zamierzonego przez Polsat braku „Kevina" w świątecznej ramówce. Wtedy widzowie tak zjechali stacje ze słońcem w logo że ta musiała wycofywać się ze swoich decyzji. 

W dniu 29.08.2023 o 21:16, djclassic napisał(a):

I teraz też ruszają. Fakt, może powinno być mniej wulgaryzmów, ale z czego się śmiać jak nie rządzących. Ja nie mam zamiaru dziś oglądać kabaretów typu Olgi Lipińskiej.:grin: Jeszcze Polsat pokazuje dziś kabarety, bo inni to nawet nie próbują.

Próbują ale niestety poza nielicznymi wyjątkami takimi jak „Mazurska Noc Kabaretowa" w Pulsie są to odgrzewane kotlety. Poza tym gdyby nawet Polsat przestał emitować kabarety to ich rynek (w przeciwieństwie do sytuacji nurtu muzycznego disco-polo w 2002 roku) by się nie załamał. 

Edytowane przez Poland
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polsat nie zrezygnuje z kabaretów, gdyż jest to najchętniej oglądana pozycja w ramówce (mało tego, najdroższy czas reklamowy w Polsacie jest przy "Kabarecie na żywo").

 

Świrski pewnie da kilka tysięcy złotych kary dla Polsatu za wulgarny kabareton i tyle się skończy.

Edytowane przez Frontowiec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, Poland napisał(a):

 Na dodatek larum w sieci byłoby pewnie większe niż w przypadku kombinacji z dniem emisji filmu czy nawet zamierzonego przez Polsat braku „Kevina" w świątecznej ramówce. Wtedy widzowie tak zjechali stacje ze słońcem w logo że ta musiała wycofywać się ze swoich decyzji. 

Ale nikt nie powiedział ,że Polsat rok w rok musi emitować w porze świątecznej ten film. Ta produkcja była dobra jeszcze jakieś 20 lat temu, teraz to tandeta którą ludzie raczej z przyzwyczajenia oglądają. To samo można powiedzieć o trzech częściach samych swoich, których to stacja też dosyć często emituje. Tylko Sami Swoi w przeciwieństwie do Kevina to klasyk który nawet dzisiaj się przyjemnie i z ciekawością ogląda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Polsacie była właśnie Letnia klinika Skeczów męczących nagrana tydzień temu w Kielcach po gali. I ciekawostka: na napisach końcowych wyszli na scenę ci co wystąpili oraz dodatkowo Paweł Koślik (Prezydent), Monika Dryl (Prezydentowa) i Michał Czernecki (Premier), jednak nie było tego skeczu. Wygląda jakby Polsat wyciął jeden skecz polityczny.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...