Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Cytat

Katarzyna Dowbor na Instagramie skomentowała decyzję Polsatu o tym, że nie będzie już prowadzić „Naszego nowego domu”. - W tym roku obchodzę czterdziestolecie pracy zawodowej i podziękowano mi za współpracę z Polsatem. Nowe szefostwo, nowe porządki... i to odmładzanie wszystkiego i wszystkich - napisała dziennikarka. Podziękowała też Ninie Terentiew za to, że była szefowa programowa Polsatu dała jej szansę prowadzenia programu.

 

https://www.wirtualnemedia_pl/artykul/katarzyna-dowbor-komentuje-zwolniona-nasz-nowy-dom-miszczak-polsat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edward Miszczak niszczy Polsat swoimi decyzjami! Jak dla mnie ta stacja się kończy. Każda kolejna decyzja jest coraz gorsza. Miszczak powinien zostać zwolniony. On się do tej stacji nie nadaje. W TVNie nie daliby mu się już tak rządzić, to odszedł. I tyle. 

 

Brakuje mi pani Niny Terentiew! Ona wiedziała, co i jak trzeba zrobić, żeby ludzie pokochali Polsat, programy Polsatu i po prostu ludzi Polsatu! Nina Terentiew jest najlepsza! 

 

 

#ZwolnićMiszczaka 

  • Popieram 1
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie dziwna decyzja. Jednak Dowbor jest ikoną tego programu i "wyremontujemy twój dom" stało się pewnego rodzaju sloganem. :) To tak jakby teraz zwolni Gessler z "Kuchennych Rewolucji" i w jej miejsce dali nowego prowadzącego. 

  • Popieram 1
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Kiler napisał(a):

Zawsze mnie zastanawia czemu ruszać coś co działa dobrze i jest znane i rozpoznawalne. Lepiej by się zajął nowymi formatami. 

No cóż nowy dyrektor jest zadowolony ze zmian i mówi wprost że chce zastąpić prowadzących młodszymi :)

https://www.pomponik.pl/plotki/news-katarzyna-dowbor-nie-jest-juz-prowadzaca-program-nasz-nowy-d,nId,6764322

Cytat

Edward Miszczak konsekwentnie odświeża formuły znanych i lubianych formatów stacji. Szeroko komentowane zmiany w popularnym show "Twoja twarz brzmi znajomo" okazały się strzałem w 10., podobnie jak decyzja o przeniesieniu miłosnego show "Love Island" do Czwórki. Komentując sukces tego przedsięwzięcia dla Pomponika, Edward Miszczak mówił: "Warto czasem zejść z utartej ścieżki."

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@dvbtowiecAkurat TTBZ potrzebował zmiany i odświeżenia. To nie jest program jednoznacznie kojarzony z konkretną osobą. Tu rotacja nawet jest wskazana. Dowbor jednak kojarzy się jednoznacznie z tym programem. Bardzo "oddała się" swojej roli. Pomagała ludziom, organizowała zbiórki, ludzie ją szanowali przez to. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niezależnie od tego, kto zastąpi Katarzynę Dowbor, to już nie będzie ten sam program, a sam nowy prowadzący będzie mieć szalenie trudne zadanie, bo żeby ten format dobrze wypadł, to trzeba się w to zaangażować bardziej niż tylko na czas nagrywania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytałem wypowiedzi Niny Terientiew ,Kupczyk,czy Koroniewskiej.Wszyscy byli zaskoczeni.(czy na pewno ? ) Jedyna miła wypowiedz pani Niny,że długo Pani Dowbor bez pracy nie zostanie.Co prawda nie mnie osądzać decyzję pana Miszczaka,ale czy na pewno to była dobra decyzja? No cóż,czas pokaże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...