Skocz do zawartości

Patjyk
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Od ponad tygodnia codziennie mam włączony tylko Polsat Music grają bardzo fajnie. Dużo fajnych kawałków można spotkać też sprzed paru lat, dużo nowości.

Fajna oprawa muzyczna. Więcej muzyki dance, typu: Intresst & Louis - Find You - chętnie bym ten letni kawałek widział, mniej programów z Polsatu, bo to jest niepotrzebne i zapowiada się bardzo fajna stacja muzyczna. MTV Music został usunięty ostatecznie z mojego dekodera, Eska TV się chowa wraz z 4Fun TV. 

 

Wczoraj widziałem: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Podczas Mundialu na antenie Polsat Music będzie specjalna piłkarska oprawa. Do tego na playliście PM pojawią się piłkarskie przeboje.

 

Nadal puszczają identy świąteczne - noworoczne, to ta piłkarska będzie lecieć do następnego Mundialu . :D :D

Edytowane przez Patjyk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Polsat Music chyba nie umie pobierać teledysków z YouTube :D :D, bo już któryś raz widzę logo "twórcy/wytwórni" na ekranie (KontorTV, EgoTV, Vevo, Armin Van Buuren, SpinninTV) i ten paradoks kiedy logotyp ten wygląda wyraźniej niż logo PM :D

Edytowane przez nieczęstygość99
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polsat Music chyba nie umie pobierać teledysków z YouTube :D :D, bo już któryś raz widzę logo "twórcy/wytwórni" na ekranie (KontorTV, EgoTV, Vevo, Armin Van Buuren, SpinninTV) i ten paradoks kiedy logotyp ten wygląda wyraźniej niż logo PM :D

Nawet MTV Music zdarzylo się pobierać Teledysk bo na koniec leciała Plansza z Subskrypcja Edytowane przez JokerX
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...
  • 8 miesięcy temu...
  • 4 miesiące temu...

W mojej opinii Polsat Music (jak i siostrzane kanały muzyczne Polsatu) jest bardzo mdły, a nadawca nigdy nie przykładał się, żeby to poprawić. Emisja przebrzmiałych numerów sprzed kilku lat nie wychodzi na dobre, ale kto się tym będzie przejmować, jeśli kasa na nadawanie pobierana jest ze studni z głębokim dnem. 

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...