Skocz do zawartości

Rodin TV


exmartino
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

nikt z faktu jej emisji nie jest zadowolony, no może z wyjątkiem jej właścicieli.

Jak to właściciele widzą, co się dzieje na ekranie (piksele jak słonie lub hipopotamy), to już chyba też im radość opadła :P Aczkolwiek na tp. jest jeszcze z tego co widzę jakieś luźne 1 Mbit/s, może coś podkręcą. Z drugiej - Canal+ Weekend z tej samej częstotliwości nadaje teraz planszę i na niego też coś być musi, jak będzie nadawać w weekend.

 

Żeby się czasem nie okazało, że kupili 1 Mbit/s na satelicie (bo teraz tyle wychodzi obraz + dźwięk), bo tego nie będzie się dało oglądać.

 

Sytuację mogłaby nieco poprawić redukcja rozdzielczości do jakichś 352x576 (jak nie 352x288 :P ) - piksele będą mniejsze, ale obraz będzie rozmyty. Pytanie co jest lepsze: piksele, czy mgła :P

 

PS: Czy czujecie tą KOLOSALNĄ różnicę między SD, a HD na poniższych zrzutach? :> :lol2:

(jestem bez serca :lol2: )

62385179.th.jpg

54638867.th.jpg

72637182.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie na Rodinie trwają testy.Tym razem na poważnie.Jakaś babka coś testowała coś mówiła, pokazywali korytarz. A w przerwach emitują niebieski ekran. ;) Zmieniają rozdzielczości z 4:3 na 16:9 i na odwrót... Ozdobniki testowali "na żywo" numery telefonów

 

EDIT: Znowu emitują te spoty co wczoraj z VMV HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgodzę się stacja jeszcze nie zaczęła normalnie nadawać a wy jedziecie po niej jak nie wiem co....

 

"Telewizja ezoteryczna" - więc nie dziw się, że nikt z faktu jej emisji nie jest zadowolony, no może z wyjątkiem jej właścicieli.

 

Mów za siebie! Ja czekam z niecierpliwością :) mają dużo ciekawszą scenerię niż Kosmica i Ezo razem wzięte. Nie powiem że od razu jestem fanem Rodin TV ale każdemu trzeba dać szansę, ocenię po miesiącu dwóch.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...