Skocz do zawartości

VIVA Polska


Gość Peter Parker
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jakoś nie mogę sobie wyobrazić naszej "słitaśnej" VIVY PL w szatach VIVY DE :P . No nie uwierzę dopóki nie zobaczę

 

Dokładnie !!! Nawet muzycznie nie pasuje nasza Viva do " ostro trójkątnej " co w zapowiedziach programów będą piosenki INNA hahahahaha albo Doda ??? hahahahah

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry , ale napalacie się na tą nową oprawę graficzną jak szczerbaty na suchary, to jest nie pewne że wprowadzą nową szatę graficzną na stronie viva-tv.pl patrzyłem na program 12 czerwca 13 i 14 i ramówka jest stara czyli nie ma viva sounds tylko jest 100% VIVA TOP 5 VIVA itp...więc zmian raczej nie będzie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nie zrobią , będzie jak jest bo viva nadal będzie nadawac z londynu a nie z amsterdamu (pisze że tylko comedy central przechodzi na 16:9 a wcale nie jest powiedziane że nie może byc nadawane z londynu w 16:9 , przecież mtv dance , hits nadają z londynu w 16:9 bez problemu to polskie stacje też mogą jak i te ,vh1 polska wcale nie jest powiedziane że nadaje z holandii .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedynie co to może przejdą na 16:9 i zmienią bazę klipów.

 

No i to już są dość istotne zmiany. Może zmiana tej całej bazy wyjdzie na +, bo obecny stan póki co jest nadal nie do przyjęcia.

 

Sorry , ale napalacie się na tą nową oprawę graficzną jak szczerbaty na suchary, to jest nie pewne że wprowadzą nową szatę graficzną na stronie viva-tv.pl patrzyłem na program 12 czerwca 13 i 14 i ramówka jest stara czyli nie ma viva sounds tylko jest 100% VIVA TOP 5 VIVA itp...więc zmian raczej nie będzie .

Jeśli chodzi o grafikę to nawet jeśli zostaną przy obecnej to przejście na format 16:9 powinien zmusić ich do choćby małego liftingu oprawy, chociażby z tego względu, że nie jest ona przystosowana do 16:9 (mowa o jinglach stacji, nie programów) o ile w ogóle mają w planie zmianę formatu.

 

Tak właściwie to o co chodzi z tym Viva Sounds :?: Brak tego programu od razu musi oznaczać brak zmian :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry , ale napalacie się na tą nową oprawę graficzną jak szczerbaty na suchary, to jest nie pewne że wprowadzą nową szatę graficzną na stronie viva-tv.pl patrzyłem na program 12 czerwca 13 i 14 i ramówka jest stara czyli nie ma viva sounds tylko jest 100% VIVA TOP 5 VIVA itp...więc zmian raczej nie będzie .

 

Wystarczy że zamiast Viva sounds wkleić w oprawę Viva 100% i jest :P

 

Pożyjemy - zobaczymy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jaki był sens wyrzucac z ramówki Planet VIVA(z grafiką ) i zastępując go 100%VIVA bez grafiki Planet VIVA to był flagowy program vivy znanej jeszcze z muzyki dance na viva de , trzeba byc nimi . Jeśli chodzi o lifting oprawy to jakby przeszli na 16:9 (w co wątpie) to by im się nie chciało przerabiac obecnej oprawy do tego formatu , viva de w 2009r. kiedy zaczeła nadawac niektóre programy w 16:9 to bumpery i spoty ,,nur mit dir" nadawali w 16:9 więc ta oprawa mogła byc przerobiona na 16:9 wystarczy tylko trochę pracy a viva pl jest na to za leniwa .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo ty nie zwracasz uwagi na takie rzeczy a dla mnie to jest duża różnica , dla ciebie może najlepiej by było gdyby żaden program nie posiadał własnej grafiki i najlepiej może nie miec loga. Dopracowanie graficzne jest bardzo ważne dla stacji tv , chyba nie wiesz jak wyglądała viva geramny w tej oprawie w 2010 i wcześniej .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że zwracam uwagę na takie coś ;) Bardzo dobrze wiem, jak VIVA Germany wyglądała w 2010 i wcześniej (mam jeszcze setki nagrań z niej), i bardzo mi się podobała ta oprawa. Również podoba mi się obecna oprawa VIVY polskiej i mam nadzieję, że jej nie zmienią na tą niemiecką. Tylko akurat w przypadku Planet VIVA i 100% VIVA poza oprawą (która, przyznaję, była dobra w przypadku Planet VIVA) nie ma większej różnicy. I tylko o to mi chodziło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Totalne pzdury kto by chciał płacic za ten szajs co tam teraz leci muzyka ta sama , reklamy co 15 minut , oni powinni przejśc poważną metamorfozę , urozmaicic ramówkę o więcej ciekawych pasm muzycznych , vive spot , polepszyc obecną grafikę (lub ewentualnie zmienic co będzie jak nie teraz to kiedyś nie uniknione) Ja bym tam chętnie zobaczył takie programy jak : Club Rotation porządny , powrót Planet VIVA , 4 Girls Only , Musik Zum , Street Charts .np: VIVA TOP 20 , UK Charts , format 16:9 najlepiej zmienny z 4:3 podczas klipów 4:3 no i oczywiście podczas dnia nie jedna i ta sama muzyka ,tylko sprzed 2 ,3 lat ,dance ,trance ,house .....i nowe hity ogólnie mniej komercji . A teraz ta stacja stacza się na dno myślą ze zakodują i to coś pomorze haha co za lenie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś (chyba 10 lat temu) był taki okres,że Viva PL była kodowana,ale pamiętam,że dosyć szybko powrócili do nadawania FTA,a teraz znowu powracają do tego pomysłu.To było jeszcze za czasów,gdy ich właścicielem nie był Viacom.

Oglądalność im spada,a oni jeszcze chcą kodować.Dziwne to jest.Obawiam się,że będą w ten sposób próbowali wprowadzić do ramówki programy z MTV i w ten sposób Nasza Viva stanie się kopią Vivy Germany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się to potwierdzi to będzie upadek wiwy, po pierwsze spada widownia a teraz ta informacja o zakodowaniu.

 

Eska TV także jeszcze niedawno kodowała sygnał ale szybko zmienili zdanie i nadaje FTA. Nawet zmienili DVB-S2 na DVB-S aby jak najwięcej ludzi mogło ten kanał odebrać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...