Skocz do zawartości

Sport na platformie CANAL+


Martinos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czy oni mają coś zamiar przedłużyć czy zostaną z taką ofertą jaką mają. Tracą wszystko jak idzie i zamiast przedłużać co jeszcze mogą to chcą dalej rezygnować z praw. Po co 2 kanały Canal Sport i Sport 2 oraz N sport i jeszcz sport na Canal +. Na te prawa co mają to wystarczy jeden kanał sportowy plus N sport.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie weekend to zawsze piłka nożna w najlepszym wydaniu - nawet jeśli nie oglądam większości meczów (jak się ma rodzinę na głowie, czy pracę to nie na wszystko starcza czasu), to jednak mam świadomość, że mogę wybrać między meczami LM (w środku tygodnia), TME, PL, PD, czy L1 jednym kliknięciem pilota. Trudno mi wyrokować, czy moje podejście jest częścią większej całości układanki NC+, ale na pewno nabijam im widowni na meczach PL, PD i TME, mimo, że w linii prostej mam 100m do stadionu klubu z TME. Dlatego oferta, która była do ubiegłego sezonu była dla mnie idealna, mimo, że jakimś maniakiem nie jestem i 2-3 mecze na dzień to był max. Ilu jest kibiców tylko poszczególnych lig widać po statystykach, zatem utrata choćby jednej z nich będzie dużą stratą - i wizerunkową i finansową. A swoją drogą ludzie tak krytykują zakup golfa, a w miniony weekend była to jedna z fajniejszych rzeczy do obejrzenia - nigdy nie byłem fanem tego sportu, a jednak od niechcenia poświęciłem temu sporo czasu, o co nigdy bym siebie nie podejrzewał :) aczkolwiek to żeglarstwa się nie przekonam heh...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy oni mają coś zamiar przedłużyć czy zostaną z taką ofertą jaką mają. Tracą wszystko jak idzie i zamiast przedłużać co jeszcze mogą to chcą dalej rezygnować z praw. Po co 2 kanały Canal Sport i Sport 2 oraz N sport i jeszcz sport na Canal +. Na te prawa co mają to wystarczy jeden kanał sportowy plus N sport.

 

Właśnie to mnie najbardziej wkurza, bo wcześniej jak mieli tyle praw to mecze zapodawali na durnym Family i Family2. Jak wreszcie powrócili do stanu bodajże z 2013r. no to nie będą mieli tam co puszczać...więc ten rebranding jest teraz bezsensowny.

 

 

 

Ktoś wie dlaczego na Canal+Sport nie ma golfa tylko liga hiszpańska ?? EDIT: na tt pojawiło się info, że zaczną o 11.30 :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą nc+ rozmyśla wycofanie się z walki o Ligę Europy. Zastanawiam się co to ma być za taktyka....

Swojego czasu pisałem że mogą te prawa odpuścić ale nie w obecnej sytuacji.Coraz bardzie mi się to zaczyna nie podobać.Nie po to przechodziłem do NC+ by oglądać [beep] typu golf,regaty czy inne bzdety.Jeszcze jedne czy drugie niszowe sporty mogę znieść ale tu się pojawiają plotki o Eurobaskecie czy polskiej lidze koszykówki.Kto im dla takich praw będzie kupował C+.A może jeszcze bardziej rozbudują paczkę i będą zachwalać jak to abonent zyskał :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Od początku powstania "nc+" mówiło że jest to platforma premium ..... a "golf" dla "plebsu"nie jest więc....

Telewizja dla bogaczy się nam robi ale nie bójcie się Kukiz to ukróci :lol2::wink:

Ps.Ten post jest z "przymrużeniem" oka pisany....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I co z tego jak trzeba będzie za to dodatkowo zapłacić.A oferta z C+już jest droższa bo niby lepsza :lol2: Tylko z której strony jak większość wybiera NC+ dla sportu.A dla jakiego to chyba wiadomo bo ich oferta sportowa wiadomo na czy się opierała.Rozumiem że dawali pakiety tanio i mogli coś stracić ale chyba za dużo tego.A to może jeszcze nie być koniec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieciecza "transferuje" Baszczyńskiego z Canal+. Został on twarzą tego klubu oraz zasilił pion marketingowo-sportowo-administracyjny. Na pytanie jak zamierza połączyć pracę w klubie z Canal+ wypowiada się tak:

Tu się tworzy problem. Muszę zrezygnować z telewizji. Łączenie komentowania Ekstraklasy z pracą w Ekstraklasie byłoby niesmaczne. Nie zamykam sobie jednak całkiem drzwi do Canal+. Przy europejskich pucharach jestem do dyspozycji.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oferta NC+ zaskakujaco wysoka. Moze dlatego ze podobno nabyli prawa miedzynarodowe. "Polish pay-television operator NC Plus secured live rights to the Ekstraklasa for the next four seasons after submitting a surprisingly high bid for the league’s international rights."

http://www.sportbusiness.com/tv-sports-markets

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...