Skocz do zawartości

Reklamacje złożone na działania platformy CANAL+


reniew
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość kingofsouth

Nie świeci ci już Multi?To że ci go wyłączyli , nie oznacza że kanały przestają być aktywne. Sprawdzałeś? :P

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Z tego co napisałeś to już nowe uprawnienia masz na swoim koncie.

Czasem kanał potrafi świecić kilka dni.

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po swoich przejściach proponuję Ci olać kontakt przez ICA, tylko od razu wysłać klika "ciepłych" słów na reklamacje@info1.ncplus.com.pl

Jakby Ci robili problemy i twierdzili, że się nie da wrócić do Man Packa, to w regulaminie +miesiąca czerwca nic takiego nie było, więc nie ma podstaw do takiego twierdzenia. U mnie pomogło. Regulamin zarchiwizowałem, więc mogę udostępnić w razie potrzeby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 4 miesiące temu...

Wczoraj przedłużona umowa. Było extra z 8C+, ma byc od 1 lutego comfort z Hbo i hbo go.

 

Musiałem złożyć reklamację. 3 razy upewniałem się w rozmowie z konsultantem, czy umowa będzie obowiązywać od 1 lutego i 3 razy byłem o tym zapewniany. Miałem zapłacony abonament za styczeń i chciałem mieć wykorzystany pakiet C+.W chwili aktywowania linku zostałem pozbawiony paczki C+, a włączono mi opcje HBO z HBO Go. Mam w ICA też aktywną już opcję Comfort+. Padły też kanały z pakietu extra. Zobaczymy jaka będzie odpowiedź.

Ciekawe po jakim czasie rozpatrzą i co można zyskać.

Edytowane przez wojmir
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Eh co odnowienie umowy to reklamacja. Tym razem idzie o multiroom, konsultant poinformował mnie o opłacie 10 zł miesięcznie za multiroom i bym odebrał dekoder do końca stycznia cena za wszystko była podana. Tym czasem moja wizyta w punkcie zakończyła się tym że Pani poinformowała mnie że nie widzi tej opcji w systemie i jeśli chce multi to obowiązkowa wymiana dekodera głównego która wiąże się z zapłatą aktywacji i miesięczną opłatą 5 zł, do tego opłata jednorazowa za drugi dekoder. Żadna z tych rzeczy nie padła w rozmowie z konsultantem i była mowa tylko o tych 10 zł do abonamentu, pytałem czy mogę wymienić dekoder ale konsultant chciał jednorazowej opłaty 199 zł więc zrezygnowałem.

Miał ktoś podobną sytuację?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MR chyba nie jest czescia umowy, wiec czy padla, czy nie, nie ma znaczenia. W punkcie odbierasz dekoder i wtedy podpisujesz i aktywujesz MR.

Przy Turbo nie ma przymusu wymiany dekodera (chyba, ze cos sie na dniach zmienilo). Osobiscie bym jednak wymienil na Media za 2zl/mies. i dopiero dobral MR z mydelniczka.

Edytowane przez Barti
Poprawiono liczne literówki i interpunkcję w poście. Pisząc posty należy poprawnie stosować znaki interpunkcyjne.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki za informację.

 

Jeszcze raz spojrzałem na warunki nowej umowy i tam widnieje multiroom. Ale może rzeczywiście jest tak jak mówisz, podejdę do innego APS i popytam jeszcze 

 

Kwota do zapłaty za pierwszy miesiąc po aktywacji promocji za wymienione oferty/usługi  56,89 Kwota do zapłaty w kolejnych miesiącach W zależności od wybranych usług - zgodnie z Warunkami Promocji Okres oznaczony umowy od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego + 24 mies. Wybrane usługi Pakiet Extra+, HBO, CANAL+ (2) LIVE, Eleven Sports Wybrane promocje Extra+ 44,99 zł24 m, a po tym okresie 48,99 zł/m dla Abonentów, CANAL+ (2) LIVE 0 zł/m dla Abonentów, Eleven Sports 11,90 zł/m dla Abonentów (01/18), HBO 0 zł 6m dla Abonentów, Multiroom Standard 0/49/99zł i 10 zł/m dla Abonentów Edytowane przez marekjw2523
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...