Skocz do zawartości

Smart HD+ – ogólne dyskusje o ofercie


Rekomendowane odpowiedzi

Przecież ten kanał jest dostępny chyba wszędzie gdzie to jest możliwe od najniższych pakietów (już nie mówiąc o bezpłatnej DVB-T) ... mam SmartHD+(opłacony) włączam sobie Stopklatkę TV i oczom nie wierzę czarny ekran i "brak dostępu" to chyba jakaś jawna z Nas użytkowników "kpina w żywe oczy" (nie wiem ilu może być teraz aktywnych osób posiadających SmartHD+ i TNKHD ale w granicach ok. 200 - 300 tys. powinno być) gorzej tej sytuacji nie będę komentował bo inne słowa mi się cisną na usta ... mam tylko nadzieję, że to chwilowe "problemy" i udostępnią ten kanał również dla Nas ... tym bardziej, że w uprawnieniach ma system Conax.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przykro jest mi to mówić, ale muszę: wygląda na to, że oferta Smart HD+ przestała być rozwijana :roll:

szkoda, bo po cichu liczyłem, że w Smart HD+ dostępne będą wszystkie kanały z DVB-T :roll:

 

 

hej witam smart HD ma wszystkie programy z telewizji cyfrowej ..... tylko do oglądanie potrzeba dwa konwertery na Astre i hotbirt

 

witam mam telewizor w hd ale nie odbieram programów z pakietu smart hd . jest tylko tvp1hd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

od ponad miesiąca mam problem z kanałem AXN SD w Smart HD - po prostu na dotychczasowych ustawieniach mam tylko EPG, a nie mam obrazu ani dźwięku. Próbowałem szukać na jakich parametrach i czy w ogóle jest jeszcze AXN SD ale nic nie znalazłem :( Ktoś coś wie w tym temacie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do fachowców. Niestety "przespałem" termin wpłaty za Smart HD+ i MULTI+. Od wczorajszego wieczora zgasły TVN24, Kino Polska, Ale Kino+, TVN Style, Kuchnia+ (moja żona mnie zabije). Mam niemiecki numer tel., dlatego wstrzymuję się na razie z bezpośrednim kontaktem. Wpłatę za 6 miesięcy (komplet) wykonałem dziś rano (Ing Bank śl.). Czy konieczne są jakiekolwiek dodatkowe kroki z mojej strony, czy poprostu cierpliwie czekać na aktywację zgaszonych kanałów? Z góry dzięki za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...