Skocz do zawartości

Smart HD+ – ogólne dyskusje o ofercie


Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś to może potwierdzić?

Ja również doładowania robię w punkcie nc+. Z początku puszczałem zwykły przelew z mojego konta bankowego na to konto przypisane do mojej karty "Smart HD+", ale od czasu ostatnich moich "przebojów" z brakiem zaksięgowania przez Cyfrowy Dom mojej wpłaty, mimo jej dokonania, stwierdziłem, że lepiej będzie doładowywać właśnie w punkcie nc+, gdyż tutaj wpłacone środki są na koncie naszej karty "Smart HD+" księgowane niemal natychmiast. Wprowadzenie prowizji przez nc+ za doładowania w swoich punktach to czyste złodziejstwo! :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Barti pozwól, że posłużę się cytatem z innego forum o tematyce tv-sat:

Nie ma takiej prowizji, a płaci się tyle, co jest warty pakiet wg.stawki.

Jestem autoryzowanym przedstawicielem TNK/NNK/SmartHD.

Myślę, że ten cytat rozwieje Twoje wątpliwości na temat prowizji w punktach NC+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam posiadaczy smard hd czy nie odnosicie wrazenia ze o smard hd chyba zapomnieli,a jest kilkadziesiat tys. uzytkownikow i nikt nie proponuje nowych kanalow czy obnizki oplat.18zl za m.to trche duzo wiem ze mozna placic caly rok to wyjdze po 15zl ,ale po co sie wiazac na caly rok zeby z ich stony padla propozycja ze 15zl. za m.wzywam wszystkich zrobcie przerwe w placeniu to moze sie obudza i cos nam zaproponuja. :brawo: :

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwne bo robiłam doładowanie w autoryzowanym punkcie NC + w Przemyślu i JEST PROWIZJA 2zł

Ja również dokonałem w tym tygodniu doładowania karty Smart HD za 20zl w APS NC+. W moim mieście w Skarżysku-Kam. zapłaciłem normalną kwotę tj.20zl bez żadnej prowizji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

 

Posiadam dekoder Ariva 150 Combo z pakietem Smart HD+. Niestety na kanałach z transpondera 11449 (MiniMini+ HD), 11411 (AleKino+ HD, itd.) oraz 12265 (TVP 2 HD) ukazuje mi się komunikat "Zakodowano". Reszta kanałów działa bez problemów. Jedynie czasami na chwilę pojawi się napis "Zakodowano" na TVN 24 HD. Dodam tylko tyle że na w/w częstotliwościach ferguson pokazuje mi sygnał na poziomie 90% oraz jakoś na poziomie 72%. Jakieś pomysł?

 

Z góry dzięki za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

 

Posiadam dekoder Ariva 150 Combo z pakietem Smart HD+. Niestety na kanałach z transpondera 11449 (MiniMini+ HD), 11411 (AleKino+ HD, itd.) oraz 12265 (TVP 2 HD) ukazuje mi się komunikat "Zakodowano". Reszta kanałów działa bez problemów. Jedynie czasami na chwilę pojawi się napis "Zakodowano" na TVN 24 HD. Dodam tylko tyle że na w/w częstotliwościach ferguson pokazuje mi sygnał na poziomie 90% oraz jakoś na poziomie 72%. Jakieś pomysł?

 

Z góry dzięki za pomoc

 

Witam! Mam podobnie. Swego czasu nie szedł mi POLSAT HD, TVP 2 HD AXN oraz inne zagraniczne FTA. Sygnał też w granicach 90%/75%. Soft najnowszy, ale stwierdzam, że poprzedni był lepszy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...