Skocz do zawartości

Smart HD+ – ogólne dyskusje o ofercie


Rekomendowane odpowiedzi

@Patryk79

Podzielam w pełni zdanie kolegi @tweed77. :)

Jest takie znane powiedzenie: "tanie mięso psy jedzą". I to niestety najczęściej się sprawdza. :?

Też uważam, że lepiej trochę dołożyć i kupić już coś lepszego i co ważne, nowego.

Ja do "Smart HD+" polecam to: :arrow:http://www.hollex.pl/odbiorniki-hd/odbi ... ariva-102e,

ewentualnie to samo, ale dodatkowo z głowicą DVB-T/DVB-T2: :arrow:http://www.hollex.pl/odbiorniki-hd/odbi ... o-z-dvb-t2

Oczywiście nie jest to sprzęt "wysokich lotów", bo za taką cenę nie można oczekiwać cudów. Ale do zwyczajnego oglądania telewizji w zupełności wystarcza. Do samego "Smart HD+" ten sprzęt jest idealny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawi mnie czy NC+ doda do smart HD kanał TVP Sport HD, niestety gdyby tak miało być, wydaje mi się że już w ofercie był by TVP HD. Oferta Smart HD jako jedyna z ofert NC+ została nietknięta po fuzji n z C+, mam tylko nadzieje, że nie spisali na straty oferty Smart HD na rzecz NC+ MIX i że wkrótce dorzucą jakieś kanały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Zapłaciłem za doładowanie Smart HD+ 180zł za rok + 30zł za Multi + I zamiast ważność doładowania mieć do 2015r mam do 2014-08-18 Czyli policzyli mi razem, a nie osobno I według Mnie to jest głupie rozwiązanie Bo powinien być formularz do wpłat i tabelka Ile chce wpłacić na jedno lub drugie konto i na ile aktywować pakiet Multi+ A wyłączyć pakiet Multi+ to się nie chciało zrobić linka przez internet Włączyć tak, a wyłączyć to nie, tylko zadzwoń żeby wyłączyć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne, że to samo konto i o tym mówi lopezrob że na stronie nc+ jest link do włączenia pakietu Multi+,później jeśli nie chcemy oglądać kanałów z tego pakietu musimy dzwonić na infolinie i prosić o wyłączenie pakietu i tak płacąc 180 zł za rok Smart HD i za 2 miesiące pakietu Multi+ zrobiło się 8 miesięcy pełnego dostępu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak myślicie, czy smart hd jest lepszy od polsatowskiego mini hd ?

 

bo wiadmo, cena ta sama czyli 15 zł m/c, ale tak patrze na kanały i bardzo kuszące jest

- nsport

- tvn turbo

- discovery

- axn

z oferty smart hd.

 

natomiast z pakietu CP mini hd, interesujące są:

- viasaty: nature, history, explorer

- polsat sport

- polsat play

 

reszta kanałów jest bardzo podobna w obu tych ofertach, aktualnie posiadam mini hd i zastanawiam się po zakonczeniu umowy przejść na smart hd :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:lol2: Witam

Zapłaciłem za doładowanie Smart HD+ i Multi+ 84zł .Według tabeli opłat jest to 3 miesiące a po sprawdzeniu okazało się że brakuje 19 dni. Doładowanie 19.12.2013 ,a ważność jest to 04. 03 .2014.Czyli tylko 75 dni.to może oni liczą tylko te dni które pracujemy i zarabiamy :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kwestia indywidualna. Miałem niedawno MiniHD przez kilka m-cy. Szału nie ma. Nie da się porównać TVN Turbo z Polsat Play czy TVN Style z Polsat Cafe. Zdecydowanie programy Polsatu są gorsze (zależy kto co lubi :). Wyjątkiem w MiniHD są kanały Viasat - chyba to ratuje ten pakiet, jeszcze może TVP HD. Sport też chyba "lepszy" w SmartHD. Bo mamy TVP Sport, Nsport, Orange Sport i PS News - ale sport mnie praktycznie wogóle nie interesuje i zresztą fan oglądania sportu w TV kupi jakieś wyższe pakiety w NC+ lub CP. Optymalne rozwiązanie, które będę wkrótce testował/posiadał to MiniHD + SmartHD+ w jednym dekoderze. Akurat mam MiniHD z modulem CI+ za 4.90PLN co razem z SmartHD+ opłaconym z góry za 12m-cy wyniesie mnie 19.90PLN/m-c (bez Multi+) Poza tematem to alternatywą jest NC+ Mix z umową 12-m-cy za 29PLN.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smart HD+ wydaje mi sie lepsze dlatego że ma 8 kanałów HD + możliwość wykupienia kolejnych 8 przy 4 CP, w Smart hd+ jest dostępnych więcej kanałów sportowych, tvp sport, nSport, Orangesport, do tego Discovery, AXN i tvp Seriale po stronie Smart hd+ oraz polsat film i polsat romans w CP. W CP jest także tvp hd, polsat play i paczka viasat. Wydaje mi się że Smart HD+ wypada lepiej zwłaszcza z możliwością dodania pakietu Multi+ na tle pakietu CP Mini HD, można by powiedzieć że "Smart" większy od Mini.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie. Jestem nowym posiadaczem od 2 dni tego pakietu i telewizji satelitarnej. Posiadam telewizor Samsung f7000. Dzięki niemu mogę używać telewizji satelitarnej za pomocą modułu CI a nie dekodera. Mam mały problem. Niektóre programy HD maja słaba jakoś sygnału. Mam odpowiednia antenę 80cm. Mam też chyba zaktualizowany moduł CI(jak sprawdzam w opcjach CI oprogramowanie to pokazuje ze mam obecnie najnowsze). Chciałem się zapytać jak się aktualizuje moduł CI?? Czy macie jakieś inne pomysły co zrobić żeby poprawić jakość?? Antenę dzisiaj montowali serwisanci z NC+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam mały problem. Niektóre programy HD maja słaba jakoś sygnału. Mam odpowiednia antenę 80cm.

Na których konkretnie kanałach HD masz słabą jakość sygnału? Czy kanały te ci "przycinają", szatkują?

Prawdopodobnym powodem takiej sytuacji jest niedokładnie ustawiona antena lub tzw. skręt konwertera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gorzej jest na kanale TVP 1 HD a reszta jest ok (większość ma prawie max jakości). Jedynie jedynka ma taka dużą różnicę (myślałem ze może to zależy od parametrów danego sygnału kanału, można to zmienić i ustawić ręcznie?). Co do ustawiania rozdzielczości to nie wiem jak to się robi i ustawia w telewizorze (w dekoderze jeszcze wiedziałem jak ale w telewizorze jeszcze nigdy się z tym nie spotkałem zęby to ustawiać, a w module nie ma takich opcji)

 

Zastanawia mnie jeszcze jedna rzecz. Jak wyszukuje kanały automatycznie w TV to mogę wybrać opcje: satelita, nc+ i n na kartę. Gdy wybiorę n na kartę to wyszukuje mi kolo 68 kanałów, nie wszystkie z pakietu ale wszystkie działają np Discovery. Gdy wyszukam na nc+ to mam wszystko ale nie wszystkie działają. O co chodzi i czemu tak jest??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...