Skocz do zawartości

Smart HD+ – ogólne dyskusje o ofercie


Rekomendowane odpowiedzi

A discovery historia nadal nie działa, bynajmniej na kartach niebieskich po TNK SD. Dzwoniłem dzisiaj do nich, tradycyjnie odebrali po 15 minutach, podałem, że na niebieskich kartach nie działa mi discovery historia, byli zaskoczeni, że pierwsze takie zgłoszenie mają ale niby przyjęli zgłoszenie i postarają się to wszystko sprawdzić w najbliższych dniach. Mówię, że w ostatniej promocji swego czasu, też były problemy z paroma kanałami na starszych kartach. Zaczekamy, zobaczymy ;).

Edytowane przez sopelo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pytanie odnośnie kanałów FTA.. Zakupiłem dekoder combo plus ce z kartą smart hd w nc+ wraz z aktywacją  na jeden miesiąc. Czy po wygaśnięciu dostępu do pakietu podstawowego będe miał dostęp do kanałów FTA z satelity oraz kanałów telwizji naziemnej którą obsługuje wspomniany dekoder ? 

Edytowane przez Barti
Przeniesiono wątek do odpowiedniego działu i połączono z istniejącym już wątkiem dotyczącym oferty Smart HD+.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że tak!

Dostęp do kanałów niekodowanych (FTA), czy to satelitarnych, czy naziemnych będziesz miał zawsze, niezależnie od karty Smart HD+. Nie ma znaczenia, czy karta ta jest aktywna, doładowana, czy też nie. Może ona być nawet w ogóle wyjęta z dekodera. :) Opisana sytuacja tyczy się oczywiście tylko tzw. dekodera niezależnego.

Edytowane przez Barti
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem w tym że przy pierwszym uruchomieniu dekodera i braku karty nie mogłem oglądać programów ani z naziemnej ani z FTA. Dopiero po aktywacji pojawił się obraz do FTA i naziemnej. Więc  podejrzewam że dekoder jest sparowany z kartą. W takim przypadku jak wygląda sytuacja po wygaśnięciu pakietu podstawowego przy zainstalowanej karcie  ? Dekoder: Technisat comboplus ce hd. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaa, czyli to jest dekoder taki jakby "pół-dedykowany". ;) Coś a'la któryś z modeli Opticum'a, w którym również zastosowano tzw. jednostronne parowanie z kartą Smart HD+. :roll:

Jakby co to na forum jest oddzielny wątek poświęcony temu modelowi: :arrow:https://forum.satkurier.pl/topic/11637-technisat-comboplus-ce-hd/

Ewentualne kolejne pytania związane bezpośrednio z tym modelem dekodera proszę zadawać w tamtym właśnie wątku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrób to sobie przez stronę https://ncplus.pl/sklep/promocje/smarthd/zamow

 

edit:

Dzisiejszy update listy kanałów na stronie SMART HD+:

http://ncplus.pl/~/media/ncplus/Oferta/Bez%20umowy/Parametry_nadawania_kana%C5%82%C3%B3w_no_paired_24062016.pdf

Edytowane przez wigru
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biorąc pod uwagę tę listę czy mam rozumieć, że jeśli moją kartę TNK SD zmigruję do SmartHD+ i opłacę, to jeśli nadal będzie ona w dekoderze TechniSat Digit S2-CD to będę mógł odbierać MiniMini+ i Planete+? Z wykazu wynika, że są one dostępne w DVB-S.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Gdzie można kupić od ręki starter Smart HD+ ? Euro RTV AGD nie sprzedaje starterów tylko zestawy z dekoderem TNK, w punkcie NC+ tylko zawierają umowy na abonament bo pytałem. Nie interesuje mnie kupno przez internet. MediaExpert nie prowadzi sprzedaży starterów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest może u ciebie tzw. Centrum nc+? Tam powinni mieć takie startery. W ogóle APS-y nc+ powinny mieć startery "Smart HD+" w sprzedaży. Albo jakieś sklepy ze osprzętem TV-SAT. U mnie w Opolu takie startery są dostępne.

Jeśli u ciebie nigdzie nie ma w sprzedaży starterów "Smart HD+" to chyba faktycznie pozostanie ci tylko Internet. Dlaczego nie chcesz kupić przez Internet? Nie musi to być na znanym portalu aukcyjnym, a np. w zwyczajnym sklepie internetowym, np. tutaj :arrow:http://www.hollex.pl/telewizja-na-karte/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

158 stron w tym temacie i co druga przewalają się te same pytania. Facet na forum od 10 lat, 1250 wpisów i "takie" pytania - "gdzie kupię kartę?". Albo inni - "jaki tuner do oferty smart?". Błagam, wpiszcie sobie hasło w google lub w binga albo poprzewijajcie strony w tym temacie. Nie róbcie z siebie i tej oferty czegoś dla idiotów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...