Skocz do zawartości

Smart HD+ – ogólne dyskusje o ofercie


Rekomendowane odpowiedzi

Moim zdaniem , to jest bezczelność ze strony nc+ ze nie dodają tych darmowych kanałów z oferty DVB-T, do oferty na kartę Smart HD+. Oni najwyrażniej specjalnie blokują te programy, myśląc że w ten sposób więcej zarobią na reklamach , i że użytkownicy Smart HD+ przejdą na inne ich oferty . Na dodatek bezczelnie oszukują obecnych, jak i potencjalnych przyszłych użytkowników tej oferty, że jest dostępna WP w tej ofercie. Taka informacja jest na stronie internetowej nc+ - telewizja na kartę Smart HD+. Jak im śmierdzą moje pieniądze,(jakie by nie były), to mogę im tylko powiedzieć że już więcej nie doładuję Smart HD, a ich samych - czyli nc+ i ich właścicieli będę miał w czterech literach , tak samo jak oni tam mają użytkowników Smart HD+. Kto będzie na tym stratny ? - na pewno nie ja.Tyle w temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na dodatek bezczelnie oszukują obecnych, jak i potencjalnych przyszłych użytkowników tej oferty, że jest dostępna WP w tej ofercie.

Gdzie? Bo na pewno nie na stronie internetowej. :)

 

Dodanie Nowa TV i Zoom do płatnego pakietu Domowego w prepaidach nie rokuje dobrze.

Raczej WP i Zoom TV. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie? Bo na pewno nie na stronie internetowej. :)

 

@SatExpert jest wzmianka na stronie ncplus.pl/telewizja-na-karte  (na samym dole) wchodzisz  TELEWIZJA SMART HD+ i zostajesz przekierowany na ofertę Smart HD+ i widnieje ze kanał WP wchodzi w skład oferty.

Przy WP jest odnośnik  >>  Program przeznaczony do powszechnego i nieodpłatnego odbioru, dostępny w sposób cyfrowy drogą rozsiewczą naziemną.

 

PS. ten link działa ale się tu nie otwiera.

Edytowane przez Marko 345
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Chciałbym zapytać się o adres e-mail w sprawie kontaktu dla oferty Smart HD+. Jak piszą że mają kanał WP w ofercie, a brak jest możliwości jego odbioru to trzeba im to zgłosić. Niech ściągają parowanie z tego kanału by dało się go oglądać!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oficjalnego meila do oferty nie ma jest tylko adres do korespondencji i numer telefonu  22 430 77 77

Można też jak kto ma konto na forum nc+ napisać do przedstawiciela może odpisze na zapytanie.

 

EDYCJA

 

Dzwoniłem na infolinię kanału WP nie ma w ofercie Smart HD+. Mamy sobie z naziemnej telewizji cyfrowej odebrać takie jest stanowisko przedstawiciela.

Edytowane przez Marko 345
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz się doładować na 3 miesiące (trochę taniej) + 2 miesiące po normalnej cenie. Na 5 miesięcy wydasz 94 zł a ładując się na 6 miesięcy wydasz 96 zł. Dokładając 2 zł masz miesiąc więcej.

Trochę inaczej to działa, z przewodnika po ofercie Smart HD+:

 

14) W przypadku, jeżeli Abonent korzysta wyłącznie z Pakietu Podstawowego i zasili konto opłatą na Abonament w wysokości innej niż

zdefiniowana wprost w Tabeli nr 1. Opłaty za Abonament , w szczególności kwotą:

c) większą niż 54 zł a mniejszą niż 96 zł, to Abonent uzyska Dostęp na 3 miesiące + liczba dni wyliczona proporcjonalnie do kwoty

nadpłaty ponad 54 zł (według ceny 0,58 zł za dzień

 

Więc za dostęp na 5 miesięcy wystarczy wpłacić 89,96 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TECHNISAT NCAM??? Pierwszy raz o takim module słyszę. :o

 

2) Karta Smart HD+ jest nieparowana i nie ważne, czy jest ona używana w module CAM, czy odbiorniku z czynnikiem Conax/MCAS. :)

 

EDIT:

Dobra już mam :D

Ten moduł na Ceneo to nie żaden TECHNISAT NCAM, tylko TechniSat TechniCrypt CX, którego ja mam. :)

1) Tak. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...