Skocz do zawartości

Smart HD+ – ogólne dyskusje o ofercie


Rekomendowane odpowiedzi

Kolego jak zwykle brak aktualizacji ofert na kartę należących do NC+, śmiech na sali, żeby był wykaz kanałów w pdfie ze stanem na 13.09.2013 r.!!!!

 

Najaktualniejszy wykaz kanałów ofert Smart HD+ znajdziesz TUTAJ.

 

Jak coś to pisz kilka dni temu aktualizowałem kanały Smart HD+.

Edytowane przez Burito
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@proximus właśnie sprawdziłem i mam pakiet Smart HD+ i działają dodatkowo:

 

1. Domo+ HD,

2. Ale Kino+ HD,

3. Teletoon+ HD,

4. Planet+ HD,

5. Kuchnia+ HD,

6. Eurosport HD,

7. Eurosport 2 HD,

8. Travel Channel HD,

9. TVP Sport HD,

10. Discovery HD,

11. Romance TV HD,

12. AXN HD.

 

Są to kanały dostępne promocyjnie w Smart HD+ do 31.12.2015 r.

Edytowane przez Burito
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem jak można olewać tak potencjalnych klientów w obecnych czasach? Lenistwo? Bo chyba nie koszty i nakład czasu by to zaktualizować? W końcu oficjalna strona wielkiego międzynarodowego koncernu! Żenada i tyle!

Niestety odpowiedź jest prosta - brak konkurencji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie żadnej konkurencji jeśli chodzi o oferty pre-paid sat w Polsce nie ma oprócz Smart HD+. TNK SD, TNK HD, N na Kartę to jedno i to samo ten sam właściciel. Polsat w wersji prepaid praktycznie nie istnieje albo to pozostałość po wcześniejszych ofertach lub oferta karta parowana z dekoderem lub modułem.

 

Smart HD+ w wersji francuskiej - TNT Sat - wychodzi 15 euro ( 70 zł ) na 4 lata. Praktycznie wszyskie kanały z oferty TNT Sat są w HD.

22 z 25 kanałów w HD

http://www.tntsat.tv/chaines-tv-services-tnt-sat/hd-tv.htm

Edytowane przez tweed77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Burito - zniechęcić to mnie może - ale całkowicie do nc+!

@Daniel Kucharski - niestety Polsatowi nie zależy na czymś podobnym (nieparowana karta), bo ich aktualny pre-paid to też porażka. Tylko parowany dekoder lub moduł - których oficjalnie też kupić nie można.

Edytowane przez proximus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smart HD+ w wersji francuskiej - TNT Sat - wychodzi 15 euro ( 70 zł ) na 4 lata. Praktycznie wszyskie kanały z oferty TNT Sat są w HD.

No i wszystko na ten temat.

 

EDIT:

https://ncplus.pl/sklep/promocje/aktywacjasmarthd/zamow

na tej stronie widać że nawet Mini Mini jest w pakiecie za 20 zł miesięcznie..

Co strona to inaczej :-)

Edytowane przez Daniel Kucharski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EDIT:

https://ncplus.pl/sklep/promocje/aktywacjasmarthd/zamow

na tej stronie widać że nawet Mini Mini jest w pakiecie za 20 zł miesięcznie..

Co strona to inaczej :-)

Hehe....

 

To ja zbiore wszystko do kupy :)

 

http://ncplus.pl/oferta/bez-umowy/smart-hd

https://ncplus.pl/sklep/promocje/aktywacjasmarthd/zamow

https://ncplus.pl/sklep/promocje/smarthd/zamow

http://smarthd.pl

 

Która wersja jest prawdziwa ? W opcji pierwszej jeszcze wczoraj w pakiecie smarthd+ były m. in.oba eurosporty i minimini i pani z boku potwierdzała ze to właściwa oferta. Dziś jak widać już nic nie wiadomo.Wydaje się jednak ze wykaz z drugiego linku jest właściwy. Czy ktoś kto posiada smarthd+ może potwierdzić ze te kanały faktycznie świecą?

Edytowane przez pioteres
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NC+ potrafi działać tak chaotycznie, że nic nie jest pewne. W tej chwili cały czas mamy sporo promocyjnych kanałów HD. Co będzie od 2016 roku trudno powiedzieć, czy promocja się skończy, czy kanały wejdą na stałe do oferty, czy może jeszcze coś innego?

Coś mi jednak mówi, że dodatkowe kanały w pakiecie podstawowym będą dostępne aż do wyłączenia TNK SD. Te kanały to zachęta, by użytkownicy dekoderów SD kupili na własność sprzęt HD, do czego nawet zachęca komunikat na stronie.

 

SmartHD+ tak naprawdę nie ma żadnej konkurencji. Jest to jedyna nieparowana oferta pre-paid na rynku. Polsat nawet nie nawiązuje konkurencji w tym zakresie. Można co prawda zdobyć dekoder na własność i opłacać go w formie pre-paid, ale nie jest to ani tanie ani nie daje możliwości na poziomie tunerów niezależnych, a już na pewno nie konkuruje w kategorii cena/jakość ze SmartHD+.

 

Podstawowym problemem przy rozwoju SmartHD+ jest wzbogacenie oferty w taki sposób, by zwiększyć wpływy, a jednocześnie nie spowodować ucieczki klientów abonamentowych na pre-paid. Mogliby jednak pokusić się o lepsze pakiety tematyczne, nawet w wyższej cenie. Płacisz abonament regularnie cały rok, masz zniżkę. Opłacasz wybrane miesiące, płać więcej. Tak jak jest w prepaid od CP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A działa wam to MiniMini?

 

Najwiarygodniej wygląda ten pierwszy. Do ofert doszedł AXN HD, bo wersja SD jest do likwidacji (CP nadaje SD MPEG4 tylko dla swoich potrzeb, bo obiecywali ludziom dwa identyczne AXNy :mind[beep] :).

Drugi byłby ciekawy, jakby jednocześnie zniknęło Multi+, więc na razie nie ma to żadnego sensu.

Trzeci link wygląda na w ogóle nie aktualizowany (np. rbl.tv), a czwarty nie należy do NC+.

 

No i nSport HD działa teraz w TNK HD, NNK w pakiecie za 20zł. W Smart też czy nie?

Edytowane przez Maker3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam aktywny pakiet Smart HD+ czyli ten podstawowy za 20 zł i z pakiety Multi+ działają mi:

 

1. Planet+ HD,

2. Domo+ HD (z dwóch TP),

3. Ale Kino+ HD,

4. Kuchnia+ HD,

5. TeleTOON+ HD,

6. nSport+ (wersja SD).

 

Nie odbieram:

 

1. Mini mini+ HD,

2. nSport+ HD.

 

A jak u was?

 

Tutaj macie wszystko jasnie opisane.

 

Kanały dostępne w promocji do 31.12.2015 r.

 

1. Eurosport HD,

2. Eurosport 2 HD,

3. TVP Sport HD,

4. AXN HD,

5. Romance TV HD,

6. Discovery Channel HD,

7. Planete+ HD,

8. Ale kino+ HD,

9. Domo+ HD,

10. Kuchnia+ HD,

11. TeleTOON+ HD,

12. Travel Channel (HD).

Edytowane przez Burito
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, nawet gdzie indziej pisałem, ze mi odbiornik  nie wyszukuje, a się okazało, że to bez minimini i nsport hd.

 

Ogólnie pokopane są te oferty. :crazy: Smart nie wymaga dekodera od n, tnk hd już tak. Jedno i drugie podobne, tnk hd nie ma nsport, a smart nie ma eurosportów , poza obecną promocję do końca roku.

 

Szczerze to przeszedłem właśnie z tnk sd, z której i tak nie korzystałem i nieopłacałem, do smart ze względu na alekino, ażeby trochę urozmaicić repertuar filmowy, bo w naziemnej ostatnio same filmowe gnioty albo powtórki. Tnk sd i tak się zaraz skończy więc ta promocja jest w tym momencie dla mnie w sam raz. gdyby taka była zawartość za 20 zł po 1 stycznia 2016, to nawet bym się zastanowił, bo i liga mistrzów i bundesliga i film plus parę duupereli w tym planete, a przynajmniej pewnie dorywczo bym ładował. W inym wypadku , to się mało opłaca. A teraz ponagrywam to co ciekawe na alekino parę meczów i starczy. :roll:

 

Kiedyś z przyjemnością skorzystałem z canal + na kartę z umową na rok za około 30 zł, 2 filmowe 2 sportowe to były czasy. Oferta ligowa jakiej teraz nie mają, na filmy trochę nażekałem , ale też coś się znalazło. Teraz chcą tylko na umowę złapać, szkoda że w życiu wolą za to zatrudniać odwrotnie na prepaid tj. śmieciówkach.

 

Marzy mi się kupowanie po jednym kanale wg własnych potrzeb, ale to pewnie nie w tym wieku. :wink:

Edytowane przez K-FIFA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...