Skocz do zawartości

JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja myślę tak, że każdy szanujący się kanał telewizyjny powinien dawać wybór swoim telewidzom. Jak ktoś chce oglądać z napisami to powinna być opcja z napisami. Jeśli chce ktoś oglądać lektora wtedy cyk na pilocie i po kłopocie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Na tym FilmBox Arthouse to śpią chyba. Ilekroć w programie jest film "Słodkie życie" Felliniego, to nadają coś innego. Teraz np leci "Historia Qiu Ju"(świetny film) w oryginalnej, chyba chińskiej, wersji językowej. Bez napisów oczywiście, bo po co napisy?. Jeszcze ani razu FilmboxArthouse nie nadał tego filmu Felliniego.

Ja rozumiem, ze pierwszego dnia(też miał to być ten film-Słodkie życie, a dali inny film), to mogła być choroba wieku dziecięcego. Tymczasem kanał jest już kilkanaście dni i ktoś powinien skorygować ten błąd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba najciekawsze filmy nadaje ze wszystkich filmboxów. Więcej filmów na nim obejrzałem, niż na pozostałych filmboxach. No i oferta, jak na mój gust, ciekawsza od Sundance'a.

Tylko te denerwujące wpadki. Ujdzie, ze dadzą inny film, niż ten z EPG. Ale ten inny nadają z jeszcze innymi napisami. Albo, jak dziś, w ogóle bez napisów. Bo abonenci perfekcyjnie opanowali chiński. :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 9 miesięcy temu...

Znowu na tym kanale leci film ze złymi napisami: "Dotyk zen". Od połowy, mniej więcej, napisy nie odpowiadają akcji. Są przesunięte. Rzecz dzieje się chyba od początku emitowania tego filmu.

Inny film, już nie pamiętam tytułu, to samo.

Na filmbox family irański film puszczono w oryginalnej ścieżce dźwiękowej. Bez polskich napisów, że o lektorze nie wspomnę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A oni chcą się bawić w premium. Patrząc na ramówkę czeskiego FilmBox Premium, to chyba nic poza nazwą oraz kolorem logotypu z czerwonego na żółty się niestety nie zmieniło. Co do FilmBox Arthouse to projekt ciekawy i ambitny, ale przydałoby się jakieś powiększenie zasięgu, np. dołączenie do nc+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FilmBox Arthouse jest ciekawym pomysłem. Z filmboxów oglądam go najczęściej. Jednak jego największym mankamentem są te napisy, czasem sprawiające wrażenie robionych na kolanie. Pamiętam kiedyś na cinemax puszczono "Mechaniczną pomarańczę" ze słowackimi(albo czeskimi) napisami. Ale następna emisja była(za kilka dni) już prawidłowa.

Ale na arthousie zdarza się to często. Albo napisy przesunięte. Albo polskie nakładają się na inne. Albo w ogóle z innego filmu. Oczywiście ten się nie myli, kto nic nie robi, ale im to się zdarza często. A szkoda, bo mają ciekawy repertuar.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

Kanał na moje oko zapowiadał się świetnie i wiązałem z nim duże nadzieje. Na nowym mieszkaniu  podłączyłem sobie kablówkę z Pakietem Filmbox Premium i z kanałem Filmbox Arthouse HD  właśnie.

 

Wszystko byłoby ok, gdyby...

były napisy....

 

Na dekoderze mogę co prawda wybrać ścieżki dźwiękowe dwie (oryginalna oraz rosyjski dubbing) i to działa, ale jeśli chodzi o napisy, to żadna z trzech opcji: angielskie/polskie/inne (rosyjskie???) nie chce się aktywować. Sprawdzałem na dwóch filmach...

 

Czy wszyscy tak mają, czy to mój dostawca ma sygnał z jakiegoś dziwnego źródła i polskich napisów nie uświadczę wcale?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo w ogóle napisy są dla polskich nadawców jakimś niezmiernie trudnm wyzwaniem. To samo jest w Cinemax. W kazdym filmie co parę minut gubi się linijka lub dwie dialogów. W Ale Kino wszystko jest super ale napisy nie sa do wszystkich filmow. Tylko C+ i HBO w miare dobrze wywiazuja sie z podpisywania filmów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżeli ktoś korzysta z Arthouse HD, to będę wdzięczny jeśli da  znać, jak tylko polskie napisy uda się uruchomić...

 

proszę podać tytuł filmu oraz ustawienia (np. która ścieżka z napisami)

 

jak u siebie mam 3 (angielską, polską i inną) i żadna nie działa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Napisy działają - coś było nie tak ustawione po stronie mojego operatora IPTV. W sumie to zostało to naprawione jeszcze w listopadzie, ale jakoś nie miałem okazji o tym napisac na forum, zajęty oglądaniem :-P. Kanał rewelacyjny, ale obawiam się, że w końcu skończa się tytuły filmów, których jeszcze nie widziałem. Bo tak patrząc realnie, to w kółko puszczają to samo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...