Skocz do zawartości

Platforma CANAL+ – umowa, płatności (problemy i pytania)


Rasheed
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka

Ponoć Cameleony wychodzą z produkcji.

 

Mam pytanko w związku z tym. Czy oni będą nadal przedłużać umowy na Cameleony czy po wygaśnięciu obecnej umowy może być ciężko z przedłużeniem razem z Cameleonami?

 

Jednego Cameleona rozdzielam dodatkowo na 2 tunery i przyznam szczerze kilka razy wymieniałem kartę bo padła.

Czy mając umowę z Cameleonami będę miał zagwarantowaną możliwość wymiany uszkodzonej karty na nową?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie

Mam takie pytanie, ale napiszę po krótce o co mi chodzi dla zrozumienia tematu. Niedawno przedłużyłem umowę z NC+ moim celem była wymiana dekodera Turbo na Mediaboxa+ niby nie mogli zaoferować mi takiej wymiany, ale gdy poinformowałem że w punkcie NC+ jest możliwa taka wymiana (tyle, że na gorszych warunkach niż oferuję infolinia) pani konsultant po rozmowie z kierownikiem powiedziała mi, że jeśli w punkcie zaoferowali mi taką wymianę, to wrzuci do systemu informację, że w każdej chwili mogę wymienić dekoder na Mediaboxa, tyle że na warunkach punktu NC+. I teraz moje pytanie, skontaktowałem się jeszcze po przedłużeniu umowy z przedstawicielem NC+ i poinformował mnie, że nie ma opcji aby w systemie była zamieszczona jakaś zgoda na wymianę dekodera, więc wystosowałem maila do NC+ opisując mój problem, odpisali że zarejestrowali zgłoszenie jako reklamacja i teraz jak przeanalizują moją rozmowę, to czy jeśli konsultant naobiecywał mi niestworzonych rzeczy, ale nie wspomniał o nich czytając końcową formułkę o warunkach umowy, to czy nic nie da moje odwałanie się i sprawa jest z góry przegrana przeze mnie ???

Z góry dziękuję za odpowiedzi i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, w połowie sierpnia dobrałem sobie opcję Hustler HD za 4,99zł. Oczywiście pierwszy niepełny miesiąc był za free, a opłata za to miała być doliczona do rachunku za wrzesień. W ICA jednak widnieje takie samo saldo jak za sierpień, czyli wychodzi na to, że nie doliczyli mi te 4,99 za Hustlera. Jednak nie wystawili jednak jeszcze faktury w formacie pdf za wrzesień. Stąd moje pytanie: czy mogą jeszcze doliczyć tą opłatę później jak to ktoś zauważy, czy ten miesiąc jest już na moją korzyść przez ich pomyłkę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłem dzisiaj nową umowę przez internet i w regularminie wyczytałem, że trzeba wybrać jedną opcję dodatkową, faktycznie trzeba to wybierać? I jak wyłączyć te opcje dodatkowe? Mogę teraz czy dpoiero kiedy kurier przywiezie dekoder muszę zadzwonić czy napisać do nich?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Czy ktoś pisał jakąkolwiek reklamacje do nc+ w związku z tym że nie ma obecnie transmisji z lig: hiszpańskiej i włoskiej?

Przy wycofaniu C+/Family 2 i Film 2 nikt nic nie wskórał choć kanały były gwarantowane umową.Bo na to operator miał wytłumaczenie i wszyscy do kogo byś się nie odwołał ich tłumaczenia przyjmują.Umowa umową regulaminy regulaminami a operator i tak zawsze musi mieć racją.Smutne ale prawdziwe.Nawet nie licz że coś ugrasz tą reklamacją wymyślą sobie jakąś formułkę i będą klepać jak papugi bo tylko to potrafią. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Kiedy najlepiej zamówić przez www nc+, żeby jak najdłużej korzystać z darmowego pierwszego miesiąca? 2go, 3go dnia miesiąca będzie ok?

Zagadza się wtedy jest najlepiej bo masz gwarancję szybkiej realizacji zamówienia i na dodatek masz prawie jeden miesiąc za darmo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...