Skocz do zawartości

Przeszedłem z CANAL+ do Polsat Box, wrażenia opinie


neonbloow
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Taaa, tylko że numeracja kanałów będzie nie po kolei. Jak np. TVN masz na kanale nr 1 to nawet jak wstawisz go gdzieś w środek listy to i tak będzie on nadal miał przypisany kanał nr 1. :crazy:

Dla mnie jest to rozwiązanie nie do przyjęcia. Nie uznaję tego za możliwość układania własnej listy.

 

Oki... no to śmy si nie zrozumieli... :-)

Mi się to też nie do końca podoba ale... ostatecznie z braku laku i takie rozwiązanie jest do zaakceptowania... :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdyby tak swój sprzęt... to co polecicie laikowi? O co w tym wszystkim chodzi? :-) Przepraszam za naiwne pytania ale... :-)

 

Na teraz (za miesiąc) do CP ale za 2 lata... kto wie może wrócę do NC+... tak by działało i tu i tu ale na 100% nie razem :-)

 

Jeżeli będę miał swój dekoder, tuner (czy jak to nazwać) to co od CP biorę? Jakąś kartę, jakiś moduł...? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodam jeszcze, że platforma nc+ nie oferuje modułów CAM i nie wiadomo, czy i kiedy takie moduły w jej ofercie się pojawią. Ewentualna późniejsza rezygnacja z Cyfrowego Polsatu (a więc i z jego modułu CAM, który trzeba będzie oddać) i powrót do nc+ sprawi, że skazanym się będzie ponownie na jej dekoder dedykowany. Tym bardziej, że nc+ kombinuje obecnie z kartami Cayman i ich parowaniem z dekoderami. Dlatego też z pewnością nie będzie już w nc+ możliwości wzięcia samej tylko karty, jak to było dawniej za czasów CYFRY+. I wówczas taki własny, zakupiony tuner stanie się de facto bezużyteczny. Chyba, że w międzyczasie platforma nc+ udostępni również moduły CAM CI+ (najlepiej w trybie "Legacy", tak jak te polsatowskie) to wtedy wystarczy tylko w miejsce modułu CAM Cyfrowego Polsatu wpiąć ten od nc+ i gotowe. :) Ale na dzień dzisiejszy sytuacja z modułami CAM w nc+ nie jest znana. Ponoć coś tam testują, ale czort jeden wie, jak długo to jeszcze potrwa i czy coś z tego w ogóle będzie... :roll:

Edytowane przez Barti
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę niestety zainterweniować, bo dyskusja schodzi już za bardzo od tematu wątku. Jeśli chodzi o dobór sprzętu niededykowanego, to na tym forum jest już odpowiedni dział z wieloma odpowiedziami na nieraz zadane to samo pytanie: https://forum.satkurier.pl/forum/6-dob%C3%B3r-sprz%C4%99tu/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodam jeszcze, że platforma nc+ nie oferuje modułów CAM i nie wiadomo, czy i kiedy takie moduły w jej ofercie się pojawią. 

To chyba nie jest do końca prawdą. Jakoś się kilka razy natknąłem na ofertę modułów do nc+. Przykład q: http://ncplus.pl/pomoc/faq-najczesciej-zadawane-pytania/dekoder-obsluga-i-komunikaty/czy-moge-odbierac-programy-nc-plus-bez-dekodera-lub-na-dekoderze-innym-niz-nc-plus, przykład 2: http://www.hollex.pl/moduly-ci-cams/2296-nc-mix-z-modulem-cam.

Nie jest to oczywiste i proste, ale w CP też nie oferują modułów bezpośrednio. Wiadomo - trzeba sprzedać dekodery...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chyba nie jest do końca prawdą. Jakoś się kilka razy natknąłem na ofertę modułów do nc+. Przykład q: http://ncplus.pl/pomoc/faq-najczesciej-zadawane-pytania/dekoder-obsluga-i-komunikaty/czy-moge-odbierac-programy-nc-plus-bez-dekodera-lub-na-dekoderze-innym-niz-nc-plus, przykład 2: http://www.hollex.pl/moduly-ci-cams/2296-nc-mix-z-modulem-cam.

Nie jest to oczywiste i proste, ale w CP też nie oferują modułów bezpośrednio. Wiadomo - trzeba sprzedać dekodery...

Nc+ posiada moduły tylko w NC+mix(zakup na własnośc) A co gdy moduł się zepsuje? Klient sam musi go wysłać do naprawy i czekać 2 tyg aż odeślą a płacić z tv trzeba. W Cp w byle jakim APS-ie i na stonie CP można wybrać moduł albo dekoder. 

Edytowane przez stojak
  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzedawać :?:  CP nie sprzedaje teraz dekoderów-wszystkie są w użyczeniu,większość bezpłatnie

 

Sprzedaje dekodery HD/moduły CAM na własność w kilku ofertach. Szczegóły w temacie o ofertach dla nowych klientów (link w mojej sygnaturze).

Teraz możemy wrócić do wrażeń po przejściu z konkurencyjnej platformy do CP...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Moja przygoda z CP trwała dokładnie 9 dni tyle czasu działał dekoder Sagemcom ESI88 nagrywał mniej więcej 1 film na 5 zaplanowanych , programy się zwieszały do tego pikseloza - wysłane odstąpienie od umowy - generalnie jestem w rozterce co teraz .

 

Musiałeś trafić na wadliwy egzemplarz. Mój dekoder używam już ponad 5 lat i nie mam żadnych problemów. Nagrywa wszystko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie koledzy nic mnie tak nie wpienia jak nowy lipny sprzęt - wysłałem odstąpienie od umowy bo nawet gdybym wziął inny  z APS  i tak w nieskończoność mógłbym trafiać na wadliwy dekoder a okres 14 dni się zbliżał - w sumie to rozczarowany jestem - oferta programowa super - cena za pakiet ekstra - tylko ten p....  felerny sprzęt .

 

PS do tej pory od 2000 roku w cyfrze + i  Telewizji N i przez te lata ani jednej usterki a teraz na sam początek ;) koniec farta chyba.

Edytowane przez REM.explorer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeszedłem z nc+ i jestem w 100% zadowolony. Evobox, to nowa era w sprzęcie cp. Sprawuje się bardzo dobrze. EPG jest niezawodne. W mydelniczce nc+ od ADB EPG albo nie działało wcale, albo było niekompletne.

Wszystkim niezdecydowanym  na migrację ze względu na sprzęt cp mówię - to już historia.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...