Skocz do zawartości

Rezygnacja z platformy CANAL+


silver
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Krzysiek11:)
6 godzin temu, Q77 napisał(a):

Taki klient rezygnując z karty cyfry+ dostaje pakiet Extra+ za 10zł

Jeśli już to 20 zł i rabat jest zależny od kontraktu głównego. W przypadku cesji takiej umowy rabat będzie anulowany, zgodnie z tym jak napisał @ircios

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...

Witam mam podobny problem wypowiedziałem umowę jakieś 4 miesiące temu wszystko zostało wyłączone sprzęt został oddany a hbo max nadal działa czy to normalne? Pytam się dlatego żeby nie było tak że za 2 lata sobie przypomną i będzie trzeba płacić. Dodam ze zginęło mi potwierdzenie wypowiedzenia, i z tym wiąże się drugie pytanie czy jak przedzwonię na infolinię i poproszę o potwierdzenie wypowiedzenia to wyślą mi to na emalia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, xEdiX napisał(a):

Witam mam podobny problem wypowiedziałem umowę jakieś 4 miesiące temu wszystko zostało wyłączone sprzęt został oddany a hbo max nadal działa czy to normalne? 

Nic tylko się cieszyć i korzystać. Możesz zadzwonic i zapytać czy ci prześlą to potwierdzenie. A usługi pewnie zapomnieli wyłączyć, ale to przecież ich problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Witam. Z końcem października kończy mi się umowa i nie zamierzam jej przedłużać. Mam dwie karty cameleon  które działały jako Multiroom. Jedną  mi zablokowali i usunęli z systemu, druga widnieje wciąż. Pytanie czy po zakończeniu umowy muszę im oddawać te karty cameleon czy olewają temat i można je zostawić sobie. Przypomnę że nie mam od nich żadnego dekodera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Po 4 latach rezygnuję od stycznia z Canal+ sat.

Wybrałem operatora, który uśredniając za 42 zł oferuje całą paczkę C+ w tym  C+ 4K i Canal+ Online, oraz Mistrzowską Piłkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@k05 jakością nigdzie nie grzeszy, ale skoro dorzucili paczkę z  Eleven 4K  na całą umowę  to dodatkowo przeważyło na korzyść decyzji.

Nie ukrywam, że  miałem propozycję niezłego aneksu, tutaj tej  osobie pięknie dziękuję, ale nadszedł  czas na zmiany.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...