Skocz do zawartości

Rezygnacja z platformy CANAL+


silver
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

21 minut temu, betek napisał:

Podobno usuwaja kanal tvn7, a jest on gwarantowany, czy to jest szansa na rozwiązanie umowy?

Na SAT już zabezpieczyli się poprzez koncesje holenderską, więc o rozwiązaniu umowy z powodu usunięcia TVN7 możesz zapomnieć. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minutes ago, betek said:

Podobno usuwaja kanal tvn7, a jest on gwarantowany, czy to jest szansa na rozwiązanie umowy?

 

TVN7 od ponad roku nie jest gwarantowany jak i reszta TVNów poza głównym, co wynika z must carry i TVN24 narzuconego przepisami UE na bazie których Scripps dostal zgodę na fuzje.

Poza tym tak jak zostało napisane - kanał na satelicie będzie niezależnie od koncesji naziemnej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tej platformie gwarantowane są tylko rachunki do zapłaty. Tracą prawa jedne po drugim dlatego watro siedzieć na nieokreślonym nawet kosztem płacenia kilku zł więcej. A oni dzwonią i dzwonią bo wiedzą że w takim układzie to ja mam asa w rękawie.

Edytowane przez andjaw
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Witam.

Z góry przepraszam, jeśli piszę w niewłaściwym wątku.

Kończy mi się umowa z C+ (umowa do 30.09.2022 r.).

Aktualna oferta:

Pakiet SUPERPREMIUM+                99,99 zł

Fox Play                                             0,- zł

Mistrzowska Piłka                             0,- zł

Nat Geo Play                                     0,- zł

HBO Max                                           5,- zł (to ponoć można wyłączyć w każdej chwili)

Najem WIFI Premimbox+                  0,- zł

Multiroom Standard                         0,- zł

dostęp do Canal+ onilne

 

Nie będę przedłużał "przygody" z C+.

Jeśli dla kogoś, to interesująca oferta, może cesja wchodzić w rachubę?

 

Pozdrawiam

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...
  • 5 miesięcy temu...

Umowę mam do 30.06.2023 , i mam zamiar zrezygnować ,główny powód ciągłe powtórki i w każdy weekend piłka nożna na  wszystkich kanałach canal plus ,   niestety wydzwaniają do mnie dwa razy dziennie , mimo że im mówię ze rezygnuje .

Zaczynam odnosić wrażenie ze canal plus  zatrudnia ludzi z Alzheimerem , bo ile razy można mówić. to samo 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Klakier napisał(a):

Umowę mam do 30.06.2023 , i mam zamiar zrezygnować ,główny powód ciągłe powtórki i w każdy weekend piłka nożna na  wszystkich kanałach canal plus ,   niestety wydzwaniają do mnie dwa razy dziennie , mimo że im mówię ze rezygnuje .

Zaczynam odnosić wrażenie ze canal plus  zatrudnia ludzi z Alzheimerem , bo ile razy można mówić. to samo 

Jakie warunki obecnie masz?

4 godziny temu, ircios napisał(a):

A co ma do tego rezygnacja z drugiej karty?

W tym przypadku dużo ma :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...