Skocz do zawartości

Rezygnacja z platformy CANAL+


silver
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

53 minuty temu, ircios napisał:

Użerać się z konsulami? Nie przesadzaj. Widocznie nie umiesz znimi rozmawiać. Pozatym to frajda słuchać bzdury od nich, że taniej się nie da :-D

Najwidoczniej mamy inne definicje słowa frajda . Wiem że lubicie kłócić się o każdą złotówkę choć przy płaceniu ponad stówę miesięcznie to wyglada dość groteskowo, ja lubię załatwiać sprawę za pierwszym razem i mieć spokój niż odbierać telefony i wysłuchiwać farmazonów. Dla mnie oferta Orange wygląda atrakcyjnie cenowo, innym nie musi się podobać. Ale dość Off Topu.

Edytowane przez Ozzy666
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla jednych frajda to wakacje na Ibizie dla innych gadanie przez telefon z cepem z infolinii. Ja nie lubię trajkotania przez telefon wszystko załatwiam przez strefę klienta a telefonów z infolinii nawet nie odbieram. Od razu dodaję na czarną listę. I spokój.

Edytowane przez Jorg1980
  • Popieram 1
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Jorg1980 wakacje na zatłoczonej Ibizie czy innych kurortach letnich nadmorskich Hiszpanii, Francji, Włoch czy Chorwacji to jak dla mnie żadna frajda. Jestem w roku po kilka razy w takich miejscach. Być może już znudziło mi się to. 

 

3 godziny temu, Jorg1980 napisał:

Chodzi mi o to że ludzie zarabiają coraz więcej....

No tak, więcej zarabiamy, a jeszcze więcej wydajemy na życie. Zarobki do góry o 100 parę zł przez rok, a np węgiel z 800 zł za tone w tamtym roku, dziś kosztuje 1500. O innych nośnikach energii nie będę pisał, bo wydaje mi się, że żyjesz w innym świecie.

 

2 godziny temu, Ozzy666 napisał:

Najwidoczniej mamy inne definicje słowa frajda . Wiem że lubicie kłócić się o każdą złotówkę choć przy płaceniu ponad stówę miesięcznie to wyglada dość groteskowo, ja lubię załatwiać sprawę za pierwszym razem i mieć spokój niż odbierać telefony i wysłuchiwać farmazonów. Dla mnie oferta Orange wygląda atrakcyjnie cenowo, innym nie musi się podobać. Ale dość Off Topu.

Ja się nie kłócę o każdą złotówkę,  tylko negocjuje. A dlaczego? Bo szanuję swoje ciezko zarobione pieniążki. Kiedyś było inaczej. Też miałem gdzieś czy wydam 100 czy 200 więcej. Na szczęście podejście zmieniłem jak się posypało parę spraw w życiu. Nie przepłacam za pakiet w C+, a za zaoszczędzone  miesięcznie pieniądze mogę wykupić Netflixa lub więcej dziecku do kieszonkowego dorzucić. Tak, oferta Orange atrakcyjnie wygląda cenowo... Nie będę tego komentować,  bo nie ma sensu 

Teraz koniec z off top.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Po 20 latach z końcem października rozwiązałem umowę ale okazało się,że mam jeszcze ich dekoder pace pvr który w niedzielę wysłałem fo polski i w piątek ojciec pójdzie go oddać. Dowalili karę tysiaka za to  badziewie .Czy można się jakoś odwolac ,miał ktos moze podobnie?

Przecież to jest przegięcie. Z góry dziękuję za jakieś informacje. 

Edytowane przez davidov26
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...