Skocz do zawartości

Rezygnacja z platformy CANAL+


silver
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...

Jestem abonentem nc plus,wcześniej cyfry,od 2006 roku,zawsze byłem zadowolony z oferty.Mieszkam w bloku na 2 piętrze, w tym roku od wiosny drzewa zasłoniły mi cały sygnał,szans na wycięcie drzew brak,wszelkie kombinacje z ustawieniem anteny odhaczone plus kupiona nowa ogromna.Sygnału brak.Umowa do marca 2022,co mam począć ,jak rozwiązać umowę ,karę chcą naliczyć 700 zł,nie da się nic oglądać,czy jest jakiś sposób z wybrnięcia z tej sytuacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na dachu antena styka nawet 80-90, liście zasłoniły twój punkt montażu na 2 piętrze.

Można próbować wziąć z salonu montera żeby ten wystawił papierek brak możliwości technicznych odbioru/montażu w innym miejscu.

o ile faktycznie nikt pod tym adresem nikt niema c+ bo wtedy klops, bo ktoś ma na dachu :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Podjąłem decyzję z rezygnacji z Canal+ z kilku powodów:

- duża ilość kanałów SD lub HD ze słabym bitrate 

- nie rekompensuje tego obecność kanałów 4K.

C+ 4K filmy od święta a sportu coraz mniej.

Estraklasa piłkarska średnio mnie interesuje.

- problemy opisywane przez innych userów związane z aplikacją Canal+, brak nawet biblioteki VOD UHD

- przy mocnych wichurach kilkukrotny zanik sygnału

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od kilku lat jestem abonentem sieci Plus i pakietu telewizyjnego PB.

Bezpośrednio z satelity nie korzystam, tylko z apki Polsat Box.

Jeśli chodzi o usługę telewizyjną, z której będę bezpośrednio korzystał albo UPC lub Orange IPTV ( internet+ telewizja)

Zależy kto zaproponuje lepszą  ofertę w atrakcyjnej cenie.

 

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ircios raczej Spółdzielni Mieszkaniowej 

Może ze 2 razy tak się zdarzyło ( gdy przez Polskę przechodziły wichry), poza tym czy śnieżyce czy ulewy nie było problemu.

Instalacją jednokablowa swoją drogą dodatkowo ogranicza funkcjonalności boxa.

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zależy jak na to patrzeć. Póki co wziąłem sam internet+telefon z Orange, po zakończeniu umowy z PC+ wezmę u nich też telewizję. Teraz w PC+ płacę 149,99 zł, w Orange za 144,99 będę miał internet/telefon/telefon stacjonarny/telewizję i multiroom. Tak wiem że bez kanałów „Premium” ale one już dawno przestały nimi być i nie zależy mi na nich. Fakt że mógłbym próbować zejść z abonamentu który płacę obecnie ale nie bardzo mi się chce użerać z konsulami. No i jak kolega @lakiman zauważył, zmiany są dobre ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Jorg1980 nie obrażaj tu ludzi co chcą mieć dobrą ofertę w dobrej cenie. Nie mierz innych swoją miarą. Jeśli ma się wybór, to się ma to samo co w konkurencji za niższe pieniądze. Przepłacanie za mniejszy pakiet u innego operatora to nieporozumienie. Oczywiście, żyje się raz, ale trzeba żyć z głową i nie wyrzucać kasy w błoto i pozwalać komuś jeździć mercedesem a samemu zdezelowanym oplem.

 

51 minut temu, Ozzy666 napisał:

To zależy jak na to patrzeć. Póki co wziąłem sam internet+telefon z Orange, po zakończeniu umowy z PC+ wezmę u nich też telewizję. Teraz w PC+ płacę 149,99 zł, w Orange za 144,99 będę miał internet/telefon/telefon stacjonarny/telewizję i multiroom. Tak wiem że bez kanałów „Premium” ale one już dawno przestały nimi być i nie zależy mi na nich. Fakt że mógłbym próbować zejść z abonamentu który płacę obecnie ale nie bardzo mi się chce użerać z konsulami. No i jak kolega @lakiman zauważył, zmiany są dobre ;) 

Tu nie chodzi o Premium. C+można mieć za 20 zł. Nikt Ci nie każe płacić w C+ 150 zł. To twój wybór.  Zawsze możesz zejść na niższy pakiet i dobrać opcje. Wyjdzie taniej z Premium. Użerać się z konsulami? Nie przesadzaj. Widocznie nie umiesz znimi rozmawiać. Pozatym to frajda słuchać bzdury od nich, że taniej się nie da :-D

Edytowane przez ircios
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt nikogo nie obraża. Chodzi mi o to że ludzie zarabiają coraz więcej, mają różnego typu dodatki więc mogą sobie pozwolić na lepsze rzeczy nawet jak czasem nie do końca im są potrzebne. Ot tak dla własnego lepszego samopoczucia. Baba żeby se poprawić humor idzie do butiku kupić nową bluzkę a facet bierze lepszy pakiet w C+ :D

Edytowane przez Jorg1980
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...