Skocz do zawartości

Rezygnacja z platformy CANAL+


silver
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 miesiące temu...

Cześć,

kończy mi się umowa na koniec marca 2016

chciałbym dziś wysłać wypowiedzenie w APSie.

 

Moglibyście mi podać jakiś plik z wypowiedzeniem? Czy wszystko gotowe mają w APSie? Czy sam musze pisać i wysłać albo pocztą albo dać dla APSu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

kończy mi się umowa na koniec marca 2016

chciałbym dziś wysłać wypowiedzenie w APSie.

 

Moglibyście mi podać jakiś plik z wypowiedzeniem? Czy wszystko gotowe mają w APSie? Czy sam musze pisać i wysłać albo pocztą albo dać dla APSu?

 

Podejdziesz, podasz nr Pesel i sami wszystko wydrukują. Byłem w sobotę składać wypowiedzenie więc na 100% tak jest.

 

Gorzej że nie złożyłeś wypowiedzenia miesiąc przed końcem umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego gorzej? coś się stanie jeżeli dziś to zrobię? Będę miał karę? Naliczą mi coś?

Podobno 200 zł czy ponad 200 zł będę musiał zapłacić jeżeli złoże dziś wypowiedzenie, tak mi powiedziano w APS ale myślałem, że to ściema

Edytowane przez ambio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie.

Jestem nowy na forum, gdyby coś było nie tak - proszę o wyrozumiałość :)

Mam taką oto sprawę.

Niedawno (1,5 miesiąca temu) zmieniałem miejsce zamieszkania. Oczywiście przy przenosinach zabierałem ze sobą NC+ :) Niestety, w mojej nowej lokalizacji (a właściwie w mieszkaniu) nie ma sygnału NC+. Zamontowanie anteny na dachu jest niemożliwe a balkon jest ustawiony tak niefortunnie, że mam mniej więcej 10% kanałów NC+ (dodam, że mam wykupiony full pakiet). Byli u mnie różni specjaliści (ci z polecenia konsultanta nc+ też) i nie mogli nic poradzić. W moim wypadku praktycznie istnieje tylko możliwość zamontowania antenty na balkonie lub dołączenie się pod kablówkę, którą mają praktycznie wszyscy sąsiedzi (Vectra). Opinia była następująca: albo antena jest w tym miejscu gdzie jest i lepszej jakości i siły niż ta jaka jest nie będzie albo idzie na dach i wtedy będzie ok. Jak wspominałem: wykluczona jest możliwość zamontowania anteny na dachu. Jako że w Vectrze są praktycznie te same kanały co w NC+ (a nawet więcej) to postanowiłem zrezygnować z NC+ i nie męczyć się z tym, bo to bez sensu i po prostu podpisać umowę z Vectrą. Odnośnie całej tej sprawy mam pytanie. Czy przy trwającej umowie z NC+ będę musiał ponieść jakieś konsekwencję prawne/finansowe tego, że chce w trybie natychmiastowym zrezygować z NC+ ? Jak to wszystko wygląda w mojej sytuacji? Dodam, że umowę mam ważną jeszcze coś koło 7-8 miesięcy a nie mam zamiaru płacić sporo kasy za wszystkie programy NC+ - a oglądać dosłownie 10 kanałów przez kolejne miesiące. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest możliwość rozwiązania umowy z przyczyn technicznych, wystarczy protokół sporządzony przez technika z salonu nc+ pismo rozpatrywane jest w trybie reklamacyjnym i wtedy nie jest naliczana kara za zerwanie umowy. W piśmie musi być info o braku możliwości instalacji anteny. Całość trwa około 30 dni. Z drugiej strony nc+ ma prawo nie uznać takiej reklamacji bo mogą powołać się na "prawo do anteny" jest dyrektywa unijna która jasno mówi że każdy z lokatorów ma prawo do posiadania anteny satelitarnej dlatego gdy nie ma możliwości instalacji anteny u ciebie administrator teoretycznie nie ma możliwości zakazania montażu anteny na dachu - już nie raz to przerabiałem wystarczy powołać się na odpowiedni zapis i zawsze abonent otrzymywał indywidualną zgodę na montaż anteny po zapewnieniu nie uszkodzenia poszycia dachu, kabel zawsze w ostateczności można doprowadzić przewodem wentylacyjnym :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem podobny problem gdy po Wizji musiałem przenieś sygnał z Astry na HB.Mój blok jest tak dziwnie ustawiony.Mieszkam na parterze i Astrę łapałem bez problemu aby odbierać HB musiałem porozumieć się z sąsiadem z 4 piętra/tyle ma mój blok/ i maszt niewiele niższy od dach i to wystarczyło na złapanie sygnału z HB.Może ten sposób Tobie pomoże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...