Skocz do zawartości

Rezygnacja z platformy CANAL+


silver
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Idąc do APS wziążć od razu dwa egzemplarze pisma z wypowiedzeniem , czy Oni robią kopię i mi z adnotacją dają? Czy po złożeniu rezygnacji będę miał po zalogowaniu na swoim koncie abonenta widoczny ; wpis; o dacie rozwiązania umowy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszecie że Nc+ drukuje swoje pisma gdy idziemy złożyć do APS rezygnację z usług. W tym tygodniu byłem w jednym z APS złożyć rezygnację zabierając ze sobą tak dla pewnosci napisane pisemko w 2 egzemplarzach i pracownik ; zajrzał; przez kompa chyba w moje konto przyłożył pieczątkę i parafę i oddał mi jeden egzemplarz pisma z rezygnacją. Żadnego oficjalnego od Nc+ potwierdzenia o przyjęciu rezygnacji , ale rozumiem że moje pisemko wystarcza , ale chciał bym sprawdzić czy rezygnacja jest już wprowadzona do systemu jak tego dokonać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

w Piątek byłem w APS aby złożyć wypowiedzenie. Pani Mnie poinformowała, że skoro umowę mam ważną do końca czerwca, to może ją przyjąć dopiero w Maju. Czy to prawda? Czy do tego czasu jak będę chciał szybciej złożyć to muszę wysłać pocztą?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

w Piątek byłem w APS aby złożyć wypowiedzenie. Pani Mnie poinformowała, że skoro umowę mam ważną do końca czerwca, to może ją przyjąć dopiero w Maju. Czy to prawda? Czy do tego czasu jak będę chciał szybciej złożyć to muszę wysłać pocztą?

 

Pozdrawiam

Wiele firm tak twierdzi, w takich przypadkach lepiej wysyłać pismo pocztą, wtedy nie mogą odmówić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bujda na kółkach, nieprawda, wypowiedzenie może przyjąć nawet dzisiaj :smile: Kto ją szkolił :shock:

 

Też tak sądziłem. Dzisiaj byłem w innym punkcie i z ciekawości również zapytałem. Odpowiedź była, że też miesiąc przed mam przyjść. Z tym że tutaj Pani mówiła o przyjęciu rezygnacji, którą oni drukują i od razu wprowadzają do systemu.

 

Dzięki za potwierdzenie, że jeżeli sam teraz napiszę i zaniosę do APS to muszą mi przyjąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet jeśli napiszesz i przyniesiesz swoje pismo z rezygnacją do APS to nie zostanie ono przyjęte, gdyż drukowany jest z systemu odpowiedni dokument rezygnacji. Pracownik APS drukuje dokument w 2 kopiach na których się podpisuje i przekłada tobie do podpisu. Jedną kopie otrzymujesz dla potwierdzenia złożenia wypowiedzenia, natomiast druga jest wysyłana do nc+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet jeśli napiszesz i przyniesiesz swoje pismo z rezygnacją do APS to nie zostanie ono przyjęte, gdyż drukowany jest z systemu odpowiedni dokument rezygnacji. Pracownik APS drukuje dokument w 2 kopiach na których się podpisuje i przekłada tobie do podpisu. Jedną kopie otrzymujesz dla potwierdzenia złożenia wypowiedzenia, natomiast druga jest wysyłana do nc+

Pracownik APS przyjął pismo napisane przeze mni , zapewne wprowadził je do systemu , a na dowòd tego dzisiaj otrzymałem e-mail potwierdzający że rozwiązanie umowy nastąpi w zapisanym terminie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...