Skocz do zawartości

Migracja z Cyfry + do platformy CANAL+


Mr. Brooks
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie Panowie !!! Wiadomość z 14. 05. 2013 godzina 16:49

 

Pierwsza odpowiedz reklamacyjna :

 

Szanowny Panie,

 

odpowiadając na zgłoszenie, pragnę potwierdzić, że uzyskał Pan bezpłatny dostęp do kanałów CANAL+, CANAL+ Sport, CANAL+ Film, CANAL+ Film2, CANAL+ Family, CANAL+ Family2. Promocja obowiązuje do 30.04.2014 r.

 

Wyjaśniam jednocześnie, że wspomniana promocja nie jest uwzględniona w ICA. Trwają jednak prace nad jej wprowadzeniem. W przypadku kanałów z opcji HBO HD, bezpłatny ich odbiór do 31.12.2013 r. ma charakter usprawnieniowy. Z tego względu, nie są one widoczne w zakładce Moja Oferta.

 

Wyjaśniam również, że na dekoderach Ultrabox+/Box+ kanał Polsat dostępny jest tylko w wersji SD. Usługi internetowe NetVOD dostępne są od pakietu CANAL+ Platinum i na dekoderach ADB.

 

W obecnej wersji oprogramowania dekodera, który Pan użytkuje, posiada Pan dostęp do usługi CANAL+ na życzenie. Po modyfikacji oprogramowania zmieni on nazwę na określoną w Regulaminie (CANAL+ VOD). Nadmieniamy również, że usługi VOD, które będą dostępne na wspomnianym terminalu to VOD Premiery i CANAL+ VOD.

 

Jeśli jednak będzie Pan zainteresowany skorzystaniem z nowych warunków promocyjnych, ze sprzętem ADB, proszę o potwierdzenie.

 

Jednocześnie wyjaśniam, że nadpłata 15 zł została rozliczona na poczet bieżącej opłaty abonamentowej. Do uregulowania w 05.2013 r. pozostaje więc kwota 49 zł.

 

W przypadku pojawienia się pytań, pozostaję do Pana dyspozycji.

 

Z poważaniem,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Właśnie migrowałem:

 

C+Silver, C+Platinum OP, HBO, Pace, History -> wszystko za 65,99 zł przez cały okres umowy. Umowa na 12 miesięcy.

 

Była to pierwsza i zarazem ostatnia propozycja konsultanta.

Dzwoniłem sam, ponieważ wyłączyli sygnał (wcześniej nie było telefonów od nich, ani ja nie dzwoniłem).

Wypowiedzenie wysłane 30.04, dotarło 8.05.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem superpremium w cyfrze Migrowałem dziś Platinum + Pace + MR (cameleon) = 99 zł umowa na 12 mc. Liczona od 1 czerwca by mieć do końca maja

 

 

Migrowalem na identycznych warunkach tylko bez MR.Umowa rowniez liczona od 1 czerwca Kanały tez maja zaczac wtedy dzialac

a jak z tymi [beep]ołami z których nigdy nie skorzystasz ? vody przez neta i inne wynalazki nc+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej? a ten pace za 10zł to jest jako drugi dek? za pierwszy płacisz 0zł? czy tylko jeden od nich masz? i multi powinieneś mieć za 0zł. Pewnie dlatego dali ci univers 49zł.

 

Pace za 10 zł mogę wziąć jeśli oddam sagemcoma, którego mam wypożyczonego za 0 zł. Drugi dekoder mam na własność. Multi wolę mieć za 10zł i universe za 49zł niż 59+0, bo w każdej chwili mogę z multiroomu zrezygnować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam dziś otrzymałem propozycję Canal+ Platinum +HBO+ multiroom za 99zł + PACE500 0zł ja chciałem sprzęt ADB pan powiedział że nie ma takiej możliwości... dostał już ktoś taką propozycję ze sprzętem ADB czy rzeczywiście jest to nie możliwe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanie dziś dostałem pierwszy rachunek nc+ z kwota 99zl a na poczatku Maja kończyła mi się umowa z cyfra a tam miałem abonament 83 zl i nc+ sami przedłużyli mi umowę i z zwiekrzyli mi kwote to zaplata 99 zl i jak dzwoniłem to biura obsługi to mi powiedzieli ze to automatycznie robia i nie musze nic powiadamiać o zmianach w umowie a ja zapytalem czy moge ten pakiet 99zl zmniejszyć a ta pani mowi ze nie mam takiej mozliwosc i pytalem dalej czy moge zrezygnować z umowy z nim a ona na to tak 3 miesiace wypowiedzenie i mam do Was pytanie co teraz mam zrobie?? dzwonic i sie kluci z nimi o bez prawne zmienianie umowy itp ?????????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam dziś otrzymałem propozycję Canal+ Platinum +HBO+ multiroom za 99zł + PACE500 0zł ja chciałem sprzęt ADB pan powiedział że nie ma takiej możliwości... dostał już ktoś taką propozycję ze sprzętem ADB czy rzeczywiście jest to nie możliwe.

nikt nie dostaje z cyfry tego sprzętu.są wyjątki oczywiście,ale muszą płacić aktywacje.jedna osoba chyba wspominała,że dostał;za free.tak to wygląda,że nie chcą dawać sprzętu od n cyfrowiczą,bo może te całe adb jednak nie będzie docelowym sprzętem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie mam - CANAL+ OPTIMUM HD, HD OPTIMUM, PACE 500GB - 95 zł/m.; złożone wypowiedzenie.

Dzisiaj zaproponowano mi Universe + 6xC+ za 79 zł/m. (12 m.) i wynajem dekodera (tego, którego mam) za free.

Zapytałem o inny dekoder - "nie ma możliwości przy migracji z Cyfry".

a HBO? - "25 zł"

a nc+GO? - "nie oferujemy "migrującym" nc+GO przez telefon"

Czy ktoś miał podobną sytuację "wyjściową" przy migracji i co ewentualnie otrzymał?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj wieczorem zaproponowano mi Platynę + Hbo + Pace + druga karta za 99 zł. Umowa do końca maja, mam pakiet C+Optimum + HD Promo + Hbo + MR i płaciłem za to 10x94zł i ostatnie dwa miesiące 104 zł

Na początku założyłem sobie, że będę walczył o Platynę + Hbo za max 99 zł.Jak wczoraj zadzwonili to postanowiłem jeszcze powalczyć i coś utargować moja propozycja to 89 zł za pakiet, konsultant po rozmowie z szefem udziela odmowy na tą cenę.

Ponieważ mam jeszcze 2 tygodnie postanowiłem czekać.

Na moja propozycję o Uniwers z paczką C+ stwierdził, że dla mojego kontraktu aktualnie nie jest to możliwe. Tłumaczył to tym, że wcześniej płaciłem rachunek w przedziale 90-100 i teraz też powinienem płacić podobnie :)

Poczekamy zobaczymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na moja propozycję o Uniwers z paczką C+ stwierdził, że dla mojego kontraktu aktualnie nie jest to możliwe. Tłumaczył to tym, że wcześniej płaciłem rachunek w przedziale 90-100 i teraz też powinienem płacić podobnie :)

Spójrz na mój post kilka stron wcześniej - miałem superpremium za 99, mam uniwerse + 6C+ + multi + hbo za 85 pln.

Więc to jednak możliwe...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanie dziś dostałem pierwszy rachunek nc+ z kwota 99zl a na poczatku Maja kończyła mi się umowa z cyfra a tam miałem abonament 83 zl i nc+ sami przedłużyli mi umowę i z zwiekrzyli mi kwote to zaplata 99 zl i jak dzwoniłem to biura obsługi to mi powiedzieli ze to automatycznie robia i nie musze nic powiadamiać o zmianach w umowie a ja zapytalem czy moge ten pakiet 99zl zmniejszyć a ta pani mowi ze nie mam takiej mozliwosc i pytalem dalej czy moge zrezygnować z umowy z nim a ona na to tak 3 miesiace wypowiedzenie i mam do Was pytanie co teraz mam zrobie?? dzwonic i sie kluci z nimi o bez prawne zmienianie umowy itp ?????????

Jako że jesteś nowy i potencjalnym migrujacym do nc+ z Cyfry + odpowidam:

Dalej jestes w Cyfrze+ na umowe na czas nieokreslony, bez promocji na posiadany pakiet i z mozliwoscia 3 miesięcznego wypowioedzenia.

-Rada pierwsza jest taka jak najszybciej wysłać wypowiedzenie Umowy na podstawie Art. 6 § 2 Regulaminu i po jej zarejestrowaniu zacząc Negocjować z nowe warunki opierając sie o informacje min. na tym własnie wątku.

W tym przypadku końcowe rozwiazanie umowy 31-08-2013r.

- Druga rada to zaczekać do lipca i wtedy złozyć rezygnaję po wyłaczeniu kanałow CNN, TCM i CN, wtedy koncowe rozwiazanie umowy 31-07-2013r., dodam ze z tym wyłaczeniem kanałów to rezygnaję wysyłamy po faktycznym stwierdzeniu wyłaczenia któregoś z programów, i jescze musisz je mieć gwarantowane umową/aneksem.

- Trzecia to próba migracja do nc+ bez wypowedzeń, ale wtedy abonenta traktują z góry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie może nie do końca związane z tematem, ale może miał ktoś podobny przypadek.

 

Wczoraj dzwoniła do mnie laska z jakiejś firmy badawczej robiącej podobno badania dla cyfry+. Po zadaniu kilku pytań na temat korzystania z nowych technologii zapytała czy jestem zainteresowany przetestowaniem ich nowego dekodera. Miała wszystkie moje dane łącznie z adresem, zapewne z cyfry. Zgodziłem się i dekoder podobno ma być dostarczony przez kuriera w ciągu 7 dni. Czy ktoś miał może podobny telefon?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...