Skocz do zawartości

Migracja z Cyfry + do platformy CANAL+


Mr. Brooks
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous
...

A tak konkretnie co masz teraz w nc+ i cp. I jak zgodność z oczekiwaniami?

W CP mam praktycznie wszystko, bo to pakiet Premium, tyle, że bez fikołków za 89, natomiast jeżeli chodzi o nc+, to jest to pakiet Universe+ z kanałami c+, czyli praktycznie Platinum, tyle że bez VoD+, netVod+ za 59.

Zusammen 148, czyli relatywnie niedrogo.

 

Tyle w sprawie pieniędzy, natomiast jeżeli chodzi o konkretne zyski, czyli ofertę, to CP doskonale uzupełnia produkt nc+, a poza tym daje pewność co do stabilności kanałów, z których niegwarantowanych jest raptem 2 (słownie: dwa), co daje w razie istotnych zmian, swobodę rezygnacji bez konsekwencji.

 

Jak patrzyłem na te szare trójkąciki przy kanałach Eurosport w nc+, to mówiąc między nami, miałem odruchy wymiotne, bo rzadko udaje się widzieć "biznesmenów", którzy chcą zarabiać bez żadnego ryzyka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj zmigrowałem na Universe z 6 x C+ oraz darmowy PACE. Całośc za 49,- zł przez cały czas trwania 12 mieś. umowy . Wypowiedzenie wysłałem z uwagi na zaprzestanie emisji kanałów pod koniec kwietnia. Miałem Kompakt HD za 44 zł /39 abonament i 5 zł za PACE/ . Informacyjnie podaję, że pierwsza lepsza konsultantka czegoś takiego nie zaoferuje, bo one ograniczają się tylko do tego co widzą na swoim komputerku. A tam maja standardowe oferty z możliwością zrobienia niewielkich zniżek i takiej oferty nie widzą. Na HBO mi nie zależało bo z ich oferty interesuje mnie tylko "Gra o tron" a rzadko kiedy mam wolny czas akurat w godzinach emisji. Ten serial akurat można sobie ściągać w jakości HD z internetu już kilka godzin po emisji . A wbrew temu co mówią jakieś niedouczone przemądrzałki ściąganie z internetu filmów /muzyki zresztą też/ jest w Polsce całkowicie legalne w ramach "dozwolonego użytku" /sprawdzić w googlach jak ktoś nie wierzy na słowo/.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od wejścia NC+ na rynek z dużym zainteresowaniem przeglądałem ten wątek. Posiadałem pakiet bodajże komfort(?mogę się mylić)z paczką c+ za 60 zl /m-c. Umowę miałem do końca maja, a wypowiedzenie złożone pod koniec kwietnia . Oczywiście pierwsze oferty zanim złożyłem wypowiedzenie to platinum za 119 zł później 99 zł. Myślałem że to co tutaj jest wypisywane na temat "superofert" to bzdury. A jednak nie... coś drgnęło w tamtym tygodniu - Silver z paczką c+ za 79 zł. Dzisiaj zadzwonił do mnie konsultant i zaproponował Universe z pełną paczką C+ dekoder za 0 zł (w sumie mam, ale jak dają na wynajem) i udało mi się dobrać MR Cameleon za 0zł (wcześniej nie miałem MR). Wszystko za 59 zł - czyli cena jaka mnie satysfakcjonowała. I tutaj chciałbym podziękować wszystkim forumowiczom za dobre rady- aby czekać. W tym wypadku czas jest naszym sprzymierzeńcem!

 

Ot

Dziwi mnie tylko że na ICA pokazuje 79 zł za Universe i 70 zł za C+ .Mam nadzieję że to tylko w systemie tak będzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

I ja już jestem w nc+

Wysłałem wypowiedzenie w związku z umową - kończyła się 31 maja 2013.

Już 6 maja otrzymałem pierwszy telefon z ofertą Canal+Platinum 99zł + Multiroom 10zł + PVR PACE 0zł umowa na 12 miesięcy

Oczywiście odmówiłem.

 

13 maja otrzymałem smsa z informacją o rewelacyjnej ofercie przygotowanej dla mnie. Oczywiście nie oddzwoniłem.

 

15 maja, czyli wczoraj telefonował do mnie konsultant, ten sam, który dzwonił 6 maja. Akurat się "wszczelił" w moją przerwę w pracy. Mówił wcześniej, że zadzwoni jeśli pojawią się bardziej atrakcyjne oferty dla mnie. No i zadzwonił.

Zaproponował mi następującą ofertę:

Canal+Silver ze wszystkimi Canal+ za 64zł

Multiroom z Cyfry+ za 0zł

Pace PVR za 0zł

Umowa 12 miesięcy.

 

Proponował też umowę na 18 miesięcy, ale promocja na Canal+ obejmowałaby tylko 12 miesięcy.

 

W sumie jestem zadowolony. Wiem, że mogłem wynegocjować jeszcze taniej i z HBO nawet na 6miesięcy, ale mam dekoder z nagrywarką i HBO zamawiam sobie na miesiąc nagrywam filmy i rezygnuje. Nie ma czasu i tak na obejrzenie wszystkich filmów, które chciałbym obejrzeć. Poza tym liczyłem, że dostane to wszystko za 69zł. A tu od razu taka niespodzianka. :) Od razu się zgodziłem, by zdążyć wracać z przerwy. hehe :D Konsultant zmieścił się w czytaniu tego wszystkiego w 15 minut.

 

Dodam jeszcze, ze do tej pory miałem Canal+Optimum z Multiroom i PACE PVR za 95zł, wiec myślę, że oferta świetna. :)

 

Swoją drogą na ewentualne odstąpienie od umowy mam czas 10 dni od wczoraj. Trochę mnie to dziwi, bo mam też CP i tam przedłużając umowę telefonicznie nie wyrażając zgody na natychmiastowe świadczenie nowych usług miałem możliwość odstąpienia od umowy w ciągu 10 dni od momentu otrzymania pisma. Konsultant tak szybko czytał, że ledwo nadążałem. mam nadzieję, że wszystko będzie jednak w porządku.

 

Powodzenia dla przedłużających! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam prosbę, jaka byłaby najlepsza oferta dla migrujących (dla mnie) Jezeli wiele lat płaciłem Cyfrze plus minus 120 zł miesięcznie za cały pakiet kanałów + HBO filmoxy cinemaxy itp. Czy ktoś dostał dobrą ofertę od konsultanta na podobny pakiet? Interesuje mnie tylko i wyłącznie pozostanie przy starej karcie gdyż mam spliter i kilka swoich tunerów hd z nagrywarkami :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Zmigrowałem wczoraj. Umowa z C+ do końca maja 2013 (koniec okresu minimalnego).

Dotychczas:

C+ Optimum - 65pln

HD Optimum - 11

Multiroom - 10

HBO - 19,90

PACE PVR - 0 (ostatnie 3 m-ce 20pln)

RAZEM: 105,90 (ostatnie 3 m-ce 126,90)

Zmigrowałem.

Canal+Silver - 64zł

OP Platinum (6xC+) - 0zł

Multiroom z Cyfry+ - 0zł

Pace PVR - 0zł

Umowa 12 miesięcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś te migracje wydają mi się podejrzane, zauważyłem że, i to przeważnie nowi formułowicze dostają super oferty ,bo jak to inaczej potraktować jak ktoś płacił 127zł raptem otrzymuje ofertę za 64zł. ,a inni za płatności powyżej 100zł. nie mogą zejść niżej ,o czym to może świadczyć , niech każdy sobie odpowie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ot

Dziwi mnie tylko że na ICA pokazuje 79 zł za Universe i 70 zł za C+ .Mam nadzieję że to tylko w systemie tak będzie

 

 

U mnie jest tak samo. Ważne jest jaka fakturę otrzymujesz co miesiąc.

Wynegocjowane zniżki nie sa widoczne w systemie ICA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Mam Superpremium z multi za 129 zł.

 

Drugi telefon: Platyna +HBO za 129 zł + multi + Philips (drugi mam swój) za 0 zł.

Razem 129 zł.

 

Brać czy negocjować? Do ilu wam zeszli?

Jest to standardowa oferta dla obecnych posiadaczy Superpremium z HBO, negocjuj do 119, 109, a może 99.

Z tego co wiem to sprawdz czy Multiroom jest darmowy, poniewaz zawsze proponowali dopłate 10 zł.

Druga uwaga, to czy umowa jest na 18-m-cu i czy czasem nie ma po połowie okresu podwyżki abonamentu np. o 10 zł., w twoim przypadku do 139 zł od dziewiatego miesiąca do mońca okresu Minimalnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

@ircios, a co masz konkretnie przeciwko Sagemom, toż to całkiem udane dekodery, choć dosyć kapryśne, jeśli chodzi o realizację funkcji ready PVR?

 

Jeden taki, leży u mnie na strychu, ale kiedy był podłączony, to działał bez zarzutu, nawet z podłączonymi nośnikami typu HDD, czy pen.

 

ps. Do Sagemów pen MUSI być dość szybki, inaczej nagrywanie działa kiepsko, albo nawet i wcale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś te migracje wydają mi się podejrzane, zauważyłem że, i to przeważnie nowi formułowicze dostają super oferty ,bo jak to inaczej potraktować jak ktoś płacił 127zł raptem otrzymuje ofertę za 64zł. ,a inni za płatności powyżej 100zł. nie mogą zejść niżej ,o czym to może świadczyć , niech każdy sobie odpowie .

 

Kolejny niedowiarek.........

NC+ bardzo stracilo wizerunkowo to się ratuja jak mogą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ircios, a co masz konkretnie przeciwko Sagemom, toż to całkiem udane dekodery, choć dosyć kapryśne, jeśli chodzi o realizację funkcji ready PVR?

 

Jeden taki, leży u mnie na strychu, ale kiedy był podłączony, to działał bez zarzutu, nawet z podłączonymi nośnikami typu HDD, czy pen.

 

ps. Do Sagemów pen MUSI być dość szybki, inaczej nagrywanie działa kiepsko, albo nawet i wcale.

 

mowa była o spliterku :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś te migracje wydają mi się podejrzane, zauważyłem że, i to przeważnie nowi formułowicze dostają super oferty ,bo jak to inaczej potraktować jak ktoś płacił 127zł raptem otrzymuje ofertę za 64zł. ,a inni za płatności powyżej 100zł. nie mogą zejść niżej ,o czym to może świadczyć , niech każdy sobie odpowie .

 

Kolejny niedowiarek.........

NC+ bardzo stracilo wizerunkowo to się ratuja jak mogą.

 

Zakładam że pijesz do mnie... Na forum jestem od 2010 a z Cyfrą od 2009 więc "nowym formułowiczem" już chyba nie jestem. Umowa wypowiedziana w marcu na koniec okresu obowiązywania. Przed fuzją przedłużyć na rozsądnych warunkach się nie udało. Podobnie kwiecień - tylko oferty na Platynę za ponad 100pln. Widać widmo rozstania zajrzało im w oczy i doszli do wniosku że lepszy klient za 64 zł niż żaden. Chciałem Universe + opcja platinum + multi + PVR ale się nie dało. Zaproponował Silver+ Opcja PLatinum + Multi + Pace za 64. Zgodziłem się bo za 5pln/mc już mi się nie chciało marudzić. Ja tu nie widzę nic podejrzanego. Możesz zobaczyć moje wcześniejsze posty gdzie opisywałem również wcześniejsze nieudane "negocjacje". Ale oczywiście zawsze znajdą się zwolennicy teorii spiskowych. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...