Skocz do zawartości

Migracja z Cyfry + do platformy CANAL+


Mr. Brooks
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czyli migrując do NC+ z cyfry mogę poprosić o PVR BOX+* HD 500 GB Pace i będzie działał na 100% na spliterze BIG II ? Przepraszam że tak dopytuje , ale nie chciałbym wpaść w minę...

na 99,9% będzie działał.poczytaj tutaj viewtopic.php?f=6&t=1101 viewtopic.php?f=6&t=12279

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny niedowiarek..

A dziwisz sie ze tych niedowiarków jest coraz więcej skoro ja dawno pisałem by pokazali karty na stół ci co to wcześniej w cyfrze płacili za wszystko 150 złotych ba nawet więcej a po migracji do nc+ maja to wszystko za 50 do 60 złotych.. jeszcze do niedawno wielu tu sie chwaliło dostawali full oferty za 40 złotych i zastanawiali się czy migrowac .. A tu czytamy na forum że ich oszukano (konsultanci) zamiast full oferty za grosze ledwo gołe i wesołe uniwersum świeci..

 

No ale takie super oferty możliwe są na forum SAT !!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godunow@:Doszedłem też do wniosku że coś ty nie jest tak ,są tutaj za duże rozpiętości, to całe forum zaczyna być ustawiane ,wiadomo przez kogo , a kto nie wie to się niedługo dowie ,a jeśli chodzi o mnie to po 5 latach z nimi dostałem podwyżkę o 15,50 zł. za to co w podpisie ,do tej pory 63,50 ,ot co i jak tu można wierzyć w to całe forum ,nie wspominając o ich podejściu do (starych) abo. C+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Aphex, zlozyles wypowiedzenie i wylaczyli sygnal. Co w tym dziwnego??? Nie pobrali oplaty za maj tylko Ty im zaplaciles.

A darmowy maj to jest "na gebe", moga dac a moga nie dac bo to ich dobra woli i tyle.

Trzeba uwarzac na przyszlosc zeby sie nie zgasic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdziwy cyrk będzie w czerwcu jak faktury przyjdą. U mnie w ICA naliczenie jest na 234zł... A rachunek ma być na 104zł... Ok, wcześniej w cyfrze też miałem w ICA 174zł a rachunek na 130zł, ok upusty nie są w ICA wyświetlane ale przy tym całym zamieszaniu i bałaganie będą jaja. Na bank. Skasowali mi chociaż należność za gratisowy maj :] ale o zwrocie kaucji gwarancyjnej cisza, trza będzie dzwonić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie nie byo mnie parę dni powiedzcie mi o co chodzi z tym majem gratisowym?

Zapłaciłem rachunek już 10 maja za 64zł już w nc+ Silver Plus paczka 6 c+ plus plus filmbox plus dekoder pace umowę przedłużyłem 23 kwietnia czy jakoś tak i co mi też należy się darmowy maj ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yeah, dla tych co do 30 kwietnia nie zmigrowali (a skończyły im się umowy z powodu wypowiedzenia) czy jak to tam zwał dali "czas do namysłu czyli miesiąc za free". Z zastrzeżeniem takim, że jak się nie upomnisz o "gwarancję darmowego maja" to są w stanie policzyć ci opłatę majową od dnia zawarci umowy. U mnie w ICA wyskoczyła niedopłata jakoś takoś 60 czy 68 zł, napisałem maila o co chodzi, że na 30 kwietnia byłem na zero a maj free, odpisali że pomyłka, że poprawią - poprawili. A co jakbym się nie upomniał i zapłacił?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Godunow i @zag12wsx

To Wy nie bądźcie żenujący.

Przedłużałem umowę już 3 raz. I zawsze otrzymywałem najlepszą ofertę dostępną na SATKurierze. Tak atrakcyjne oferty są dostępne tylko dla osób, które składają wypowiedzenia. Wiem, co mówię.

Poza tym powiedzmy sobie szczerze - inny jest stosunek konsultanta, który zauważa, że w systemie nie ma żadnego kontaktu w sprawie przedłużenia umowy od klienta, a co innego, jak klient wydzwania i wręcz prosi o ofertę. Wtedy widać, że mu zależy na podtrzymaniu współpracy z operatorem. I nie od razu zaoferuje coś "z górnej półki". Kolejna kwestia to samo podejście do rozmowy z konsultantem - "darciem papy" niczego nie ugracie. Rzeczowa, spokojna rozmowa z argumentami naprawdę czyni cuda.

Następna kwestia - nc+ naprawdę miała tragiczny początek - teraz muszą podreperować swoją reputacje i ratować uciekających klientów. Z resztą jeden z przedstawicieli nc+ po tym całym zamieszaniu wspomniał, że pomimo że dla nowych klientów nie ma C+ jako opcji to dla dotychczasowych jest.

Wierzyć nie musicie. Czas współpracy z operatorem nie ma znaczenia. Widocznie słabo negocjowaliście i teraz się spinacie, bo boli Was. że inni wynegocjowali lepsze warunki niż Wy :D Tyle w temacie. Natomiast każde niejasności, jeżeli nawet wystąpią to zawsze można sprostować w drodze reklamacyjnej. Rozmowy są utrwalane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tu na tym forum nigdy nie będzie zgodności ,niech lepiej skończą z tymi negocjacjami i ustalą jednakowe warunki dla wsiech migrujących abo. bo to co tu się czyta ,ten dostał tyle inny daktyle to tylko ludzi wnerwia delikatnie pisząc ,pewnie że ten co miał za150 zł a dostał za 59zł. będzie nc+ wychwalał ,a co nie dostał wyklinał tylko czy to jest podejście normalne .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ArtS007, wyjątkowo dobre oferty dostają tylko ci, którzy umiejętnie negocjują. Ci konsultanci z "wyższej pułki" , którzy maja uprawnienia do dawania naprawdę dobrych ofert to ludzie mający wiedzę i doświadczenie. Jeżeli rozmawiasz z nimi w tonie "inni dostali, to ja też chcę" na pewno super ofert nie dostaniesz, a jeżeli rozmawiasz z nimi w tonie "jestem bardzo rozczarowany waszą ofertą, i rezygnuję" a przy tym mówisz wiarygodnie i przekonywająco, że to twoja ostateczna decyzja to taką ofertę dostaniesz. Konsultant musi być po prostu przekonany, że jeżeli nie da ci czegoś naprawdę dobrego to odejdziesz. Przy czym musisz być naprawdę wiarygodny, bo fachowcy z wyższej pułki już po samym zachowaniu, tonie głosu i sposobie wypowiedzi rozpoznają czy klient jest "napalony" czy zrezygnowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja przed chwilą zmigrowałem - Silver z opcją 6C+ za 69 zł w tym multiroom, i dekoder Philips z nagrywarką (czyli sprzęt bez zmian).

Do tej pory miałem Optimum 53,5 zł na 9 miesięcy - 127 na 3 miesiące. Maj miałem darmowy, bo wypowiedziałem umowę.

Nowa umowa od 1 czerwca, na 12 miesięcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...