Skocz do zawartości

Propozycje grafik ekranowych dla stacji TV - nasze prace


shocco
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ciekawe propozycje :)

Dzięki :D;), możecie wprowadzić, nie obrażę się, :D, bo fajnie gracie, ale wizualnie to straszna nuda, musicie się czymś wyróżnić, no i odświeżcie ten jingiel, bo wycinek z kawałka Zary Larsson "Lush Life" trochę się znudził. ;) Edytowane przez nieczęstygość99
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanko, wrzucam swoje pierwsze prace w tym wątku. Zrodziłem takie oto potwory, nie gryźcie że nierówno i niedokładne fonty, robiłem na oko :D Ta wersja zakłada MTV Life w miejsce obecnego rozrywkowego MTV i MTV w miejsce MTV Music. Oba w wersji HD (nie umieszczałem tego w logo bo po co). Dodatkowo ramówka MTV nie jest taka sztywna i ma inne pozycje (jak MTV Urban z MTV DE) a na MTV Life nie ma ani minuty muzyki. A i obie bazują na nowej, żółto-czarnej oprawie. Enjoy.

 

62b9855eab298.png

 

2b4c60c942802.png

 

e8919d02ade51.png

 

73c19e3de218c.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejne prace graficzne - tym razem zainspirowane dyskusją w wątku o ESKA TV, jej obecną oprawą graficzną oraz nieco także logotypami Polsat Sport:

 

 

ESKA TV:

ESKATV1.jpg

ESKA TV Extra:

ESKATV2.jpg

ESKA TV Rock:

ESKATV3.jpg

ESKA TV Dance (zamiast VOX Music TV; alternatywnie planowałem też nazwę ImprESKA TV):

ESKATV4.jpg

POLO TV:

ESKATV4POLOTV1.jpg

POLO TV Extra (zamiast Disco Polo Music):

ESKATV5POLOTV2.jpg

 

 

Edytowane przez Barti
Poprawiono nieprawidłowo zamieszczony spoiler w poście.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie na duży plus, kolorystyka ładna, nie jak obecnie na głównej Esce, tylko logotypy mi się nie się nie podobają, ale to tylko moje zdanie. ;) Praca na 5+.

Edytowane przez Barti
Każde zdanie kończymy odpowiednim znakiem przestankowym. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest to font Lato (swoją drogą opracowany przez Polaka, Łukasza Dziedzica) w wersji 2.0, a konkretniej pochylony Lato Heavy. Jest on (jak i wszystkie warianty) za darmo do pobrania tutaj: http://www.latofonts.com/lato-free-fonts/ (przycisk "Download TTF"). ;)

Edytowane przez manieq01
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejne prace graficzne - tym razem zainspirowane dyskusją w wątku o ESKA TV, jej obecną oprawą graficzną oraz nieco także logotypami Polsat Sport:

 

 

ESKA TV:

ESKATV1.jpg

ESKA TV Extra:

ESKATV2.jpg

ESKA TV Rock:

ESKATV3.jpg

ESKA TV Dance (zamiast VOX Music TV; alternatywnie planowałem też nazwę ImprESKA TV):

ESKATV4.jpg

POLO TV:

ESKATV4POLOTV1.jpg

POLO TV Extra (zamiast Disco Polo Music):

ESKATV5POLOTV2.jpg

 

 

Ogólnie wygląda to dobrze.

 

Ale moim zdaniem podpisy "EXTRA", "ROCK", "DANCE" są dość średnie. Głównie ze względu na czcionkę, która jest taka… umm… zwykła i niespecjalnie też pasuje do całej reszty.

 

Tak samo są one zbyt duże. Przez co na przykład na dużym telewizorze byłoby zbyt nawalone w tej części ekranu. Lepiej mogłoby to wyglądać gdyby te podpisy byłyby pod "ESKĄ" i wyrównane po szerokości tego napisu (bez "TV) oraz bez tych kolorowych teł. Już same oznaczenia ("EXTRA", "ROCK", "DANCE") mogłyby być kolorowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przerabiałem pracę @manieq01 u siebie na kompie wywalając oryginalne logo autora i wystawiając logo w stylu: całość - napis Eska i drugi człon w stylu eskowym, bez TV, równo jedno pod drugim, białe i wygląda to fatalnie. Druga wersja to to samo, tylko obok z lewej strony jeszcze duże biało koło z charakterystycznym "e" - też beznadzieja. Jedyną przystępna formą na ten styl jest: logo Eska białe, jak dotychczas (bez dopisku TV), pod spodem wysunięty lekko w prawo drugi człon, kolorowy i pisany małymi literami, ale całość wielkości i w stylu logo Eska. Jeśli chcesz, mogę Ci to jutro wrzucić, jak będę na kompie, to sobie zobaczysz.

Edytowane przez Barti
Na forum nie piszemy skrótami. Poprawiono również liczne literówki i interpunkcję w poście.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...