Skocz do zawartości

Propozycje grafik ekranowych dla stacji TV - nasze prace


shocco
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wracając do "mojej oprawy" KPM muszą zamieścić może niezbyt  ważną aktualizację , jednak  dla mnie jest ona istotna , otóż 3 moja grafika przestawia logo na czarnym tle (czerwony element)  i może być ono źle odebrane, w założeniu miało ono wyglądać jak tutaj poniżej , natomiast tam znajduje się na czarnym tle i wygląda jakby płyta w logo była czarna (pełne wypełnienie kolorem logo), założenie było inne, nwm jak je odebraliście, ale to moja nieuwaga 


b82d813f40647.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podeśle ktoś jakiś  zrzut ekranu jak wygląda oprawa sky1 na ekranie ? chodzi m i dokładnie o sky 1 , nie inne "sky"

Na ekranie nie ma w ogóle logotypu na ekranie (przynajmniej w UK/ROI. Nie wiem jak w Niemczech. We Włoszech jest, ale tam jest Sky Uno, nie Sky1) ;) Jedynie Sky Living ma, a Sky Atlantic przez chwilkę po wejściu po reklamach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@goldenboy

 Tworzę je w GIMP 2.8  z własnym zestawem czcionek, co więcej....? , chyba wyczerpałem odpowiedź  :wink:  Tutoriali chyba nie muszę prowadzić  :lol2:


@RePliC /@Emil.1603

 Mogę coś się pobawić  z tym SKY 1 (PL) jak wrócę do domu, oczekujcie niebawem  :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś nie miałem weny na oprawę SKY 1 w polskiej wersji, oto moje 3 propozycje na szybko:

1. a'la SKY SPORTS

2.klasyczne logo SKY 1

3.jakiś mój twór na szybko

PS Wiem ,że nawet w polskiej wersji zapewne SKY nie miałby oznaczeń wiekowych (chyba wszyscy wiemy o co chodzi z polskojęzycznymi stacjami zagranicznymi ) ale tak jakoś lepiej mi pasowało

 Może Wy coś zaproponujecie ?  :wink:

023cabb6a18a5.png


54871c79432ef.jpg


8add3b9df2097.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Emil.1603 Ująłeś idealnie problem. Pomysł z góry już był zdany na porażkę, bo grafik właśnie praktycznie nie ma.


Postanowiłem wrzucić tutaj moje propozycje  troszkę zmodyfikowanych logotypów kanałów CANAL +, które stworzyłem kiedyś, oto one :c86c55c7d5f04.png


effdba82808eb.png


722fc86df5d49.png


3c698593b3477.png


0e6da45b69dd2.png


9cf8b902f3690.png


0254481e47ca1.png


10c919dd93cb9.png


b080b9e74f399.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro ostatnio tak spamuję moimi pracami to  wrzucę kilka prac , które  znalazłem w swoim koszu, znalazły się tam, ponieważ uważam je za nieudane, ale wrzucam , może komuś się spodoba :smile:

1. E! HD  troszkę odświeżone

2. TOTV  bardzo inaczej

3. TV 6    odświeżone logo

4.Tele 5   odświeżone logo

5. NOWA TV odświeżone logo

518221d0f3799.png


c7719713b849e.png


6d0eb88532696.png


6851e27bc7b3e.png


afe192584d351.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet Twoje "nieudane" prace są po stokroć lepsze od oryginałów. Czapki z głów ;)

 

ATT00014.gif

 

 

  Tutoriali chyba nie muszę prowadzić   :lol2:

 

 

Jakiś malutki zarys by się przydał  :wink: , bo może dla Ciebie to tylko gimp + czcionki, ale z mojej (i pewnie nie tylko mojej) perspektywy te prace robią kolosalne wrażenie i napiszę to co kiedyś napisałem o pracach @goldenboy - dzieło sztuki. 

 

Wiem, że znowu słodzę, bo słodziłem Ci już na PW, ale na serio: Trudno oderwać wzrok od tych grafik. Bajka po prostu. 

Edytowane przez Project_ALF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...