Skocz do zawartości

Propozycje grafik ekranowych dla stacji TV - nasze prace


shocco
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W moim słynnym koszu :rofl: znalazłem też propozycję logotypu VH1 w 3D na ekranie, wersja 1 bez czarnego tła i drugie z...
Niestety ostatnim razem nie chciały się dodać :/ , Co do waszych propozycji to może zajmę się nimi w weekend ten albo nastepny :)
31accb1bafe22.pngf8ed650d0d595.png
@Poland
Logo TV 4 w tej stylistyce też mam ale jest koszmarne , na prawdę , poziom obecnego dziś na ekranach logo Active Family

Ostatnio na Forum SK znalazłem info, że CI Polsat  szykuje nowe logo i oprawę, oto moja wizja jak bym to widział " na styl polsatu"  

                                                                                                              c046712f43b58.png24144657befc3.png


@wizjaplus

Jedna propozycja dla Polonia 1 już jest

http://www.pl.image-share.com/upload/508/129.png

załączam link jeśli nie dostrzegłeś jej   :) , jest na stronie 16, na razie nie mam koncepcji na nowe logo polonia 1 , i tutaj prośba także dla innych,  jeśli macie jakieś pomysły na nowe logotypy, a nie czujecie sie najlepiej w programach graficznych możecie  podrzucac szkice , mogę je podrasować


@damian3k1993

 powalczyłem dla Ciebie z tymi logotypami Eleven,  aby były bardziej transparentne:

bdf8097b547c3.png9b6166cc950d9.pngcdcf5acc005d3.pngaadf8bc1b562e.pngbbcbf7ce9fa8e.png

Edytowane przez nieczęstygość99
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@sn tv

zrobione na szybko dla Ciebie 

                                                                                                       b2834e0e152b7.png                                

Edytowane przez nieczęstygość99
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do Eleven, to najlepsze logo mieli podczas swojej pierwszej transmisji w dniu startu.

 

Czyli... W prawym dolnym rogu i tak transparentne, że ledwo widoczne! W ogóle nie przeszkadzało w oglądaniu. Następna transmisja, już tylko w swoim kanale, i wprowadzili to oczoje.bną czerwień w górnym rogu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, jest tutaj ktoś w stanie zrobić propozycje Loga Dla PARTY TV ? Logo Kolorowe + przeźroczyste do nadawania.
Oraz propozycje planszy wyświetlającej wykonawcę, tytuł piosenki, plus plansza :następnie". przy pierwszej planszy logo
tematycznego programu "DISCO GRAMY FOREVER" - MOŻE BYĆ TO OKRĄG.Tematyka muzyczna to DISCO-DANCE-DISCO POLO.
Kolorystyka dowolna wedle własnego pomysłu. Zastanowienie było nad kolorem pomarańczowym coś w tym stylu, ale inna wizja również do przyjęcia. Pozdrawiam.

Edytowane przez party_tv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@manieq01, dzięki :) , a co do czcionki to jest ona specjalnie wybrana taka cienka aby podrkreślić nowoczesny charakter oprawy, specjalnie obrazek jest w wysokiej rozdzielczości aby wszystko było czytelne , twoja uwaga jest słuszna , bo zalozyłem, że nie będzie tej oprawy w jakości SD ,w niższej rozdzielczości jest faktycznie nie czytelna , więc bym takiej nie użył :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@nieczęstygość99 
Całkiem ciekawa propozycja jeżeli chodzi o pierwszą jest na wielki plus :) Tylko urzekające jest logo napisu PARTY TV z prawej górnej strony troszeczkę zbyt mało rzucające się w oczy, ale nie oznacza to , że jest złe czy denne bo jak najbardziej na tak. Tylko tutaj bardziej stawianą opcją była by większa widoczność pod względem nie wiem może i kolorystyki może innej czcionki coś w tym kierunku.. żeby to rzucało się w oczy. Co do drugiej opcji, to fakt plansza jest dosyć ogromna, ale pomysł dynamiczności oraz pulsujący equalizer jest trafną wizją przez Ciebie proponowaną. Jeżeli w miarę możliwości czasu (nie na już) miałbyś jeszcze jakieś propozycje, wizje to czekamy. Ale to co przedstawiłeś jest jak najbardziej na wielki, wielki Plus, tylko jeżeli chodzi o większą widoczność logo (jak wspomniałem o pierwszej wizji) na to jest stawiany priorytet. :)

Edytowane przez party_tv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tymczasem opracowałem projekt graficzny loga Krajowych Eliminacji do Konkursu Piosenki Eurowizji którego to obecnie de facto nie ma. Dodatkowo zrobiłem jeszcze loga jubileuszowe.

Krajowe Eliminacje:

 

tIUkoPc.jpg

tXlyFl0.jpg

nKY8idF.jpg

MShEcaA.jpg

qIzS75m.jpg

4sfHDgP.jpg

uWq3MyW.jpg

MunrQ7Z.jpg

j8ikLGG.jpg

cdp7iu0.jpg

LlitikO.jpg

 

Junior Krajowe Eliminacje:

 

tut0ngF.jpg

xQ1wQtc.jpg

L9BZidW.jpg

hAAhYRd.jpg

 

Loga jubileuszowe:

 

iFxqSVN.jpg

SfSujZ3.jpg

jskNwcH.jpg

hGwEtXF.jpg

my6O25a.jpg

zniuzzr.jpg

vFSaqWV.jpg

QkPfTPb.jpg

OwFxect.jpg

i9jP7Df.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@party_tv

oto moja kolejna propozycja na oprawę Party TV,  w minimalistycznym  stylu ale z dużym logo , na dole , ponieważ jest juz przesyt kanałów Disco które są bardzo do siebie podobne pod względem wizualnym i moim zdaniem trzeba się wyróżnić :) ,jeśli nie podoba Ci się opcja z logo na dole ekranu, a chciałbyś je zobaczyc na górze, mogę taka opcje także zrobić

f3c34eea2eb76.png029a64eeff36b.pngec9020ad56fda.png


Oto kolejne moje prace: :)

1. Odświeżona propozycja logo  dla Romance TV HD

56ac7272c0592.png


2. (przeglądając kilka stron wstecz kolega @ manieq01 dodał propozycję grafiki dla Tv Puls/Puls 2 i tam ujął bardzo ciekawą rzecz, mianowicie inna grafika podczas pasma Junior TV w Puls 2, podchwyciłem pomysł ) i tak oto pomyślałem , że podczas pasma Junior TV mógłby być wyświetlany napis JUNIOR TV gdzieś obok logo , np jak na obrazku 1 lub 2 ,albo.... podczas pasma junior tv logo Puls 2 byłoby kolorowe, a podczas np wieczornego pasma filmów i seriali takie jak  na obrazku nr.3 

7a5b1167b6490.pngae734d0c98207.pngb1c563fd8212c.png


3. Odświeżone logotypy Sci Fi w HD , na obrazku 2 i 3 w mojej wizji, gdy logo znika np. przed reklamą , częściowo  "rozsypane logo"  rozsypuje się do końca (taka animacja znikania :) )

f5c470f2baadc.pngaeadedbfdae55.pngeeaab2be3cf16.png

Edytowane przez nieczęstygość99
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@nieczęstygość99 

 

O bardzo ciekawy pomysł o umiejscowieniu loga na dole, mogło by się to dość wyróżniać tak jak wcześniej wspomniałeś :) Uważam że jest to całkiem dobry pomysł.Co do samej propozycji : LOGO plus plansze paskowe, wielki szacunek. O coś takiego chodziło, niby proste LOGO ale trafne i co najważniejsze rzucające się w oko. 

Dzięki, nie trzeba wyobrażalne jest to logo u góry także to tylko kwestia miejsca. Ale umiejscowienie na dole to taka pewna nowość można powiedzieć, bo praktycznie każdy kanał umieszcza logo w prawym górnym rogu, a tutaj było by to na odwrót w prawym dolnym rogu ponadto wychodzący przy nim pasek z informacją utworu i wykonawcy obecnego jak i następnego. Kolorystyka trafna, może nie bajerancka ale nie o to tutaj chodzi. To ma być proste, ale zarazem przyjemne dla oka i w tym wypadku tak jest! Powiedz tylko jakbyś przedstawił LOGO w formie kolorowej ? Bo to też było by istotne i potrzebne chociażby do planszy reklamowej bądź innej formy. :)

Edytowane przez party_tv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@party_tv

To chyba najtrudniejsze "zadanie od Ciebie" paradoksalnie, bo kompletnie nie mam na to wizji , moim zdaniem logo mogłoby przybierać dowolny kolor, tutaj np pomarańczowy


                                                                                                     6035bff0afaae.png


Zanim zobaczyłem nowe plansze z informacjami stworzyłem pewien  projekt, na podstawie poprzednich plansz, chodzi o to  aby plansze z informacjami wyświetlały się także z boku aby dolne były poniżej głównego obrazu przekazu, a nie zasłaniały go jak teraz ( ekran obudowany tak aby główny przekaz mógł byc w formacie 16:9 i bez zasłaniania przez plansze i logo) Co myślicie o takiej propozycji? Pomysł może nie jest jakiś cudowny ale chciałem żebyście wyrazili opinię :)

189f9843e5be7.png

Edytowane przez nieczęstygość99
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...