Skocz do zawartości

Propozycje grafik ekranowych dla stacji TV - nasze prace


shocco
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W związku z tym że obecne logo TTV HD jest jakieś"niemrawe" , postanowiłem wziąć na warsztat to logo , a właściwie "prawie" sam dopisek HD, pozostawiając główny logotyp nienaruszony, gdyż jest świetny, Oto kilka moich propozycji lekkiej zmiany ( tylko fragmenty obrazu żeby uniknąć spamu). Co o nich myślicie, która propozycja podoba wam się najbardziej , a może wolicie obecne logo?

63edfef0008a8.png

Najlepiej, gdyby "HD" było malutkie i zawarte w kropce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fanfary eurowizyjne z...TVP w tle:

 

Całkiem fajnie się tego słucha,ale nachodzą mnie coraz częściej myśli(patrząc na to co się w Polsce dzieje) czy aby nie powinno sie myśleć już o nowym logo z czerwoną gwiazdą w tle a podkład coś na melodię "soviet union" ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Logo Eurowizji, które jest, teraz wygląda tak:

http://vignette2.wikia.nocookie.net/logopedia/images/0/0b/Eurovision_2013_Animated.gif/revision/latest/scale-to-width-down/200?cb=20150820110607

A sygnału samego nie można zmienić na coś w stylu Unii Europejskiej, bo idealnie do planszy Eurowizji pasuje symboliczny dla niej sygnał "De deum".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Moje nowe propozycje 

1.Super Polsat HD 

wersja 1 

35ef2b469c058.png


wersja 2 (Super Polsat jako  Polsat 3 w typie Polsat 2)

8ceedd32df62f.png


4bf79caa48148.png


wersja 3

6159fb00c8274.png


wersja 4

fe53586996f6d.png


2. Active Family HD

f242b1102eea4.png


3. Polsat DOCU HD

wersja 1 (a'la Polsat sport)

e663e144c6ef7.pngwersja 2 (klasyczne logo polsatu)

070504a1e0202.png


4. TVN Food HD

( jako  że od stycznia "TVN" stanie się właścicielem kanału Food Network, znika dopisek Polsat , pozostaje Food Network, moja propozycja jest taka aby usunąć z nazwy "network" i dodać napis TVN w stylistyce logotypu TVN 7) 

c1dcef2005c16.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Emil.1603 masz rację , użyłem złego słowa , powinno być zarządcą, a nie właścicielem, dzięki za czujność, chodziło mi o skrót myślowy, a o tym ze stacja kończy współparacę z cyfrowym polsatem juz pewnie jest napisane w odpowiednim wątku

@fezuj Dzięki za miłe słowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

@bastekal

z dedykacją   :D

4eba5de511f11.png


@manieq01      / @RePliC     /   @bastekal

Dzięki za miłe słowa, ciesze się ze się wam podoba moja propozycja

 

 

@sn tv

Myślę ze już prędzej TVP, ale jeśli już to ja delikatnie przerobiłbym plusik w logo Polsat NEWS Plus (dziś Polsat NEWS 2) i podmienił napis News na Religia  :rofl:

Zrobię to dla Ciebie na szybko żebyś miał podgląd XD

d46e5a54bf6b4.png

Edytowane przez nieczęstygość99
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...